Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Механічні сигналізатори клювання

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Риболовля, особливо коропова, вимагає уваги, адже для того, щоб вона була результативною, важливо не пропустити момент, коли риба захопить наживку. Тому рибалки використовують різні індикатори, які допомагають їм вчасно відреагувати на клювання. Такі додаткові пристосування значно полегшують процес риболовлі. Найбільш практичні і затребувані візуальні (механічні) сигналізатори. Вони мають безліч переваг, завдяки тому, що виробники стараються постійно їх удосконалити.

Якими вони бувають

Сигналізатори клювання механічні − це проста конструкція з вантажем, яка прикріплена до волосіні. Вона реагує на зміни: натягнення або послаблення. Як правило, вони виникають, коли риба починає хаотично рухатися, попавшись на гачок. Рибалці важливо не пропустити такий відповідальний момент, тому хороший індикатор для клювання просто незамінний.

Є декілька видів механічних сигналізаторів :

  1. Свингер;
  2. Хангер (бат);
  3. «Мавпочка$##$, що дереться;raquo;;
  4. Спрингер.

Особливості конструкції і експлуатації хангеров

Хангеры є пластиковим або металевим циліндром з розташованим згори затиском для волосіні. Він може бути у вигляді кліпс або намагнічених кульок. Внизу передбачено кріплення для знімних грузил, які регулюють натягнення нитки. До стойки буз-бара він кріпиться за допомогою ланцюжка певної довжини. Такий тип сигналізатора прекрасно підійде для надчутливого лову коропа, оскільки він реагує на дуже слабке клювання.

Пристрій дозволяє упіймати потрібний момент, навіть коли волосінь не натягнута, але в той же час воно реагує на пориви вітру. Такий сигналізатор найбільше підійде для риболовлі на озері. Бувають також моделі з важкими вантажами, що дозволяють використання приладу на течії. Вони досить компактні, тому не створюють ніяких незручностей, при транспортуванні. Його особливістю є те, що швидко регулювати рівень натягнення волосіні досить складно.

Модифікації свингеров

Свингер – це стержень (кронштейн) з металу, який встановлюється в пластиковий корпус. По ньому переміщається вантаж, змінюючи натягнення волосіні, тому регулювання відбувається максимально зручно. Він простіше в експлуатації, ніж хангер і ефективно працює в парі з електронними приладами. У нього швидка реакція на клювання і немає неправдивих спрацьовувань.

Виробники намагаються удосконалити таку просту конструкцію, додаючи в неї щось нове. В результаті у свингера з'являються різні додаткові опції. Одним з них є підсвічування, яке можна підключити до електричного сигналізатора. Завдяки чому світлодіод у свингере автоматично включатиметься при клюванні. Також на деяких моделях, щоб додатково натягувати нитку передбачена пружинка, вони використовуються на сильній течії. У такого пристрою особливе кріплення до волосіні, це може бути невелика відкидна металева дужка або кліпса.

Класика риболовлі – спрингеры і «мавпочка»

Спрингеры – це пластикові індикатори, що закріплюються на гнучкому стержні. Волосінь натягається за допомогою гвинта на перехіднику, але цей процес досить непростий. «Мавпочка» є виробом у вигляді тонкого металевого стержня, що рухається по волосіні в пластиковому циліндрі. Важки, зафіксовані на нім, регулюють натягнення. Обидва пристрої стійкі до вітру, але на сьогодні практично не робляться, тому мають такі недоліки як малочувствительность і погане натягування волосіні.

Купити недорого якісні сигналізатори клювання механічні можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо великий асортимент моделей, а тому кожен покупець зможе підібрати відповідний варіант. Ціна на них залежить від бренду, додаткових опцій і комплектації.

Чому покупці вибирають механічні моделі

Завдяки тому, що технічний прогрес не коштує на місці, рибалки мають можливість в рази збільшити ефективність рибного лову. Переваги індикаторів клювання :

  • Допомагають відстежувати стан приманки;
  • Працюють у будь-яких погодних умовах;
  • Відрізняються надійністю конструкції і довговічністю;
  • Прості в експлуатації;
  • Можуть застосовуватися для коропової риболовлі;
  • Ефективно працюють автономно;
  • Не вимагають дорогого обслуговування;
  • У конструкції немає складних деталей і ділянок, уразливих для поломки;
  • Механічні сигналізатори доступні за ціною кожному рибалці.
Вгору