Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Бойли

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Бойли — це їстівні добавки різного кольору і розміру, що складаються з борошна, пташиного корму або манки з додаванням барвників, єднальних елементів і різноманітних ароматизаторів.

Бойлы призначені для підгодівлі риби або насадки на гачок. Насадні бойлы викликають у риби апетит своїм ароматом і сприяють швидкому клюванню, а підгодовувальні, у свою чергу, повинні принаджувати як можна більша кількість риби на певну територію водойми. Щоб правильно вибирати бойлы, треба орієнтуватися в їх класифікації.

Плавучість бойлів

Залежно від водойми і виду рибного лову слід вибирати бойли з різною мірою плавучості. Розрізняють наступні варіанти:

  • Плаваючі. Цей вид має високу стійкість до розчинення у воді, що дозволяє йому впродовж тривалого часу знаходитися у верхніх шарах водойми, виділяючи при цьому сильний запах.
  • Нейтральні. Плавучість таких бойлів є середньою такими, що тонуть і плаваючим. Вони є універсальними, їх можна застосовувати у будь-якій водоймі.
  • Що тонуть. Цей вид призначений для водойм з чистим твердим дном. Тонучий бойл відразу йде на дно і там розпадається, максимально поширюючи запах під водою.

Міра розчинності

Розрізняють декілька типів бойлів по їх мірі розчинності :

  • Слаборозчинні. Такі кульки зберігають свою структуру під водою, розчиняючись впродовж тривалого часу.
  • Що порошать. Потрапляючи у воду, цей вид бойла миттєво розпилюється на великі відстані, виділяючи при цьому аромат, що притягає рибу.
  • Підгодовувальні. Цей вид не перетворюється на дрібну крихту при попаданні у воду, а розпадається на дрібніші частинки прикорму, тим самим знижуючи обережність риби.

Класифікація ароматів бойлів

У кожного виду ловимой риби є власні смакові переваги, які необхідно знати при виборі бойлів :

  • Лящ. Для лову цієї риби краще вибирати приманки з ароматом насіння конопель, полуниці, дині, меду, банана або кукурудзи.
  • Карась. Серед варіантів кульок краще вибрати наступні запахи: часник, кріп, полуниця, тутти-фрутти і скопекс.
  • Короп. Аромати, відповідні для лову цієї риби : полуниця, мед, кукурудза, тутти-фрутти, кориця і мелений червоний перець.
  • Сом. Для підгодівлі сома можна використати кульки з сухою кров'ю або частинками дрібної риби. Серед ароматних кульок сом віддає перевагу наступним: шоколад, морський коктейль, ваніль і аніс.

Сезонність бойлів

Залежно від пори року риба віддає перевагу різноманітним ароматам. Залежно від сезону слід підбирати різні наживки:

  1. Зима. У цей період року важливо вибирати бойли з наявністю тваринних компонентів, багатих білком.
  2. Весна. Пора експериментів — рибалити можна як застосовуючи багату білком приманку на зразок борошна з риби і молюсків, так і солодкі і незвичайні склади типу перцю, полуниці і дині.
  3. Літо. У цю пору року краще всього підійдуть кульки з фруктовими запахами, такими як тутти-фрутти, полуниця і диня.
  4. Осінь. У цю пору року будуть прийнятніші жирні приманки із запахами бананів, молюсків і цитрусовими.

Недорого купити бойли можна в нашому інтернет-магазині. Ми надаємо тільки якісну риболовецьку продукцію від кращих виробників. А завдяки швидкій доставці і оперативній роботі наших менеджерів, клієнт магазину залишиться задоволений як процесом покупок, так і риболовлею.

Вгору