Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Готові оснастки

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Добре зібране оснащення – це запорука вдалої риболовлі і великого улову. Але не у усіх буває досить часу і навички, щоб зібрати її самостійно. Зручніше і надійніше використати готові набори, де вже є усе необхідне. Асортимент цих аксесуарів росте з кожним роком, тому перед купівлею вимагається знати, що ж саме входить в них і чим вони примітні.

Різновиди готових оснащень

Комплектація оснащення в першу чергу залежить від її призначення, тобто від типу рибного лову. А оскільки це витратний матеріал, усі елементи мають бути взаємозамінними при випадкових зачепах і обривах.

Діляться вони на 4 основних групи:

Готові оснащення фідерів включають пристосування, які підходять для лову риби фідером. Це один з найвідоміших і популярніших методів риболовлі англійського типу, де вудіння відбувається за допомогою закидання годівниці на глибину. У набір можуть входити наступні аксесуари в різних комбінаціях:

  1. Котушка з шпулею діаметром 4000–5000;
  2. Основна волосінь. Може бути двох видів: монофильная або плетена з перерізом 0.18-0.28. Снасть фідера має бути чутливою, тому варіанти з малим натягненням підходять понад усе. Волосіні з великим натягненням використовують рибалки при вудінні великої риби, оскільки при великому опорі, малорозтяжні варіанти можуть швидко обриватися.
  3. Шок-лідер потрібний для вудіння на далеких дистанціях. Добре виручає при обриві основної волосіні. В'яжеться він між ледкортом і основною волосінню.
  4. Ледкор – це шнур, який застосовується для установки деяких видів оснащення фідера. Він зроблений з щільного матеріалу камуфляжу або світлого відтінків. Із-за наявності металевого сердечника усередині, він добре притискає годівницю до дна, і при витягуванні риби не ушкоджує її луску.
  5. Годівниці – це основний вид підгодовування в лові фідера. Для цього застосовують огруженные моделі, тому додаткові грузила придбавати не треба. Вони можуть бути металеві і пластмасові, з внутрішньою свинцевою пластиною. Для лову на далекі дистанції застосовують важчі варіанти від 50-120 г, а на близькі – 10-40 р.
  6. Поводок з гачком вибирають залежно від ваги насадки. В основному використовують гачки малого розміру №12-18. Виключення можуть складати гачки для методной і флэт-методной оснащення з №6-12.

На комплектацію набору впливає і тип оснащення, це може бути: патерностер, несиметрична петля або ковзаюча модель. Зазвичай, ця категорія вказується на упаковці.

Другий вид – це готові набори оснащень для класичного донного лову. Застосовуються в основному для лову великих трофейних риб, таких як короп, Амур, товстолобик. Склад набору не відрізняється від оснащення фідера.

Третій тип – поплавцеві оснащення, вони призначені для крутеневої, болонской, штекерной і матчевою вудок. Склад наборів може бути наступний:

  1. Поводок з гачком. Волосінь застосовують тонку, до 0,02 мм. Це зроблено для того, щоб при зачепі, обривалася тільки волосінь з гачком, а інша конструкція залишалася на місці. Можуть застосовувати і монофильные типи волосіні. Зазвичай, рибалки купують декілька таких наборів, про запас, оскільки вони є витратним матеріалом, і часто вимагають заміни.
  2. Котушки безінерційні або інерційні (для болонского вудилища) з волосінню.
  3. Поплавці різних видів. Вони можуть бути різного розміру і форми (круглі або витягнуті). Вибір залежить від типу течії у водоймі. Перед тим, як почати лов, їх зазвичай випробовують для перевірки ваги і додаткової огрузки, тому і наборів бере декілька.
  4. Вантажила. У комплект входять в основному дробинки різної ваги і калібрування. Багато моделей мають спеціальний проріз, завдяки якому дуже легко помістити грузило на волосінь і підібрати потрібну комбінацію.
  5. Гачки. Вони випускаються різних моделей: з внутрішніми петельками; з різним вигином; з гарпуном на жалі і без нього; різних кольорів. У набір можуть входити декілька моделей одночасно. Вибір того або іншого гачка залежить від умов лову.
  6. Наживки і насадки.

Останній тип – оснащення спінінга, і буває вона декількох видів: дроп-шот (для лову з високого берега); відвідний поводок (для донної риболовлі); сбиррулино (важкий поводок, за допомогою якого на великі відстані можна закинути легку приманку). Усі вони мають наступну комплектацію:

  1. Волосінь. Буває двох видів, монофильная або плетена. З них же виділяють три види поводків, які призначені для різного виду риби : дрібні (виготовлені з флюрокарбоната), призначені для лову дрібної рибки, яка не перекусить і не зірве цю волосінь; напівжорсткі, добре підходять для лову щуки, але швидко розтягуються і не використовуються двічі; жорсткі (у складі таких поводків – сталь).
  2. Вертлюжки використовують для відвертання перекручення волосіні.
  3. Приманки. Продаються наборами і бувають трьох основних видів: силіконові приманки; блешні; воблеры.

Мати хороше оснащення, це ще не означає, що риба йтиме на гачок одна за одною. Для отримання високих результатів доводиться постійно підлаштовуватися під навколишні умови. Тому, виробники збирають відразу декілька варіантів і моделей різних пристосувань для того або іншого виду лову, щоб рибалки самостійно могли зробити ідеальне оснащення з набору аксесуарів.

У нашому інтернет-магазині можна недорого купити якісні готові оснащення для будь-якого виду лову. Наші фахівці – досвідчені рибалки, які підкажуть і допоможуть з вибором. Крім того, ми пропонуємо зручну систему оплати, і швидку доставку по усій території країни.

Вгору