Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Приманки для риби

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Основне завдання приманки - притягнути і змусити рибу її проковтнути. Зовнішній вигляд, матеріал, колірна гамма і смакові добавки не залишать її непоміченою рибою.

Все приманки для риболовлі діляться на дві великі групи: штучні і природні (наживки).

Природні приманки

Натуральні приманки можуть бути рослинного або тваринного походження. Природні наживки входять в природний раціон риб і принаджують їх знайомими смаками і запахами. Особливо сильно натуральні наживки люблять усі види коропових.

  1. Мотиль. Лов на мотиля вважається одним з найуспішніших і популярніших видів. Цю універсальну приманку добувають з промитого мулу з дна водойм. Мотиль може бути дрібним і яскраво-червоним – такий різновид є кормовим. Кормовий мотиль часто використовують як підгодівлю для риб або насадку на тонкий маленький гачок. В основному його застосовують при зимовій риболовлі. Великий червоно-коричневий мотиль є основною наживкою і використовується цілорічно.
  2. Черв'яки. Найпоширенішою і універсальною насадкою для лову, без сумнівів, являється черв'як. Усі риби охоче клюють на нього. Будь-які види черв'яків (дощові, листя, каліфорнійські, земляні) легко зберігаються.
  3. Опариші. Це одна з найбільш ласих наживок для риб. Така приманка при правильній насадці відрізняється підвищеною активністю у воді.
  4. Інші наживки. Окрім цього слід пам'ятати, що наживкою може стати майже будь-яка комаха. Найбільш поширеними серед рибалк є: личинки бабки, реп'яховий черв'як і мурашині личинки. Для лову хижих великих риб можна купити приманки, виготовлені з креветок, дрібних рибок і лягушат.

Штучні приманки

Штучні наживки імітують кормовий об'єкт і, частенько, його рухи. Але використовуючи штучну наживку, рибалці необхідно володіти технікою підведення для збудження апетиту риб. Для рибного лову на мілководді в основному використовують легкі приманки, а міцні і важкі підійдуть для лову на глибині хижих риб.

  • Воблер. Це досить специфічний інструмент для лову спінінга, що імітує різних дрібних рибок. Така приманка може бути виготовлена з жорстких і довговічних полімерів: пінопласту, дерева і різних пластмас. Так само воблеры розрізняються за робочими параметрами, наявністю лопатей, вагою і забарвленням. Наявність лопаті дозволить занурювати приманку на глибину.

За критерієм плавучості воблеры діляться на декілька категорій:

  1. Що тонуть;
  2. Спливаючі;
  3. Суспендеры.

По заглибленню виділяють наступні види:

  1. Глибоководні;
  2. Середньо заглиблювані.

На воблеры прекрасно ловиться будь-яка хижа риба, і іноді чіпляються різні види коропових.

  • Попперы і раттлины. Раттлины застосовуються для глибоководного рибальства. Форма цієї приманки схожа з плоскою рибкою, кольори різняться. На відміну від воблеров раттлины не мають лопатей, але іноді можуть містити брязкальця для привертання уваги хижих риб.
  • В протилежність раттлинам, попперы використовуються при поверхневому лові. Найчастіше на цю приманку ловлять щук.
  • Поролонові і пінопласти приманки. Пінопласт знайшов свою нішу і в рибальстві. Легкі плавучі кульки здорово імітують дрібні кормові об'єкти при сильній течії. Ця снасть застосовується при лові невеликих риб у поверхні водойми. Поролонові фігурки дуже ефективні. Вони імітують слабких рибок – легку здобич. Для цієї наживки підходить тільки джиговый ступінчастий вид підведення.
  • Блешні. Блешні, так само, як і воблеры, є приманками для рибного лову спінінга, їх можна використати у будь-який сезон лову. Блешні для спінінга можуть бути декількох різновидів:
  1. Девон блешні - робляться великими і важкими. Ними імітують рухи швидкої і моторної рибки. Це швидко притягає хижаків.
  2. Блешні, що обертаються, складаються з гачка і дротяної основи. Цю блешню закріплюють лише одним кінцем, завдяки чому при зануренні у воду відбувається обертання по осі. При роботі така блешня притягає рибу звуком і вібрацією.
  3. Акустичні блешні видають принадні для риб звуки. Такі приманки складаються з декількох пластинів скріплених так, що у воді вони коливаються, створюючи звук.
  4. Блешні, що коливаються, є вигнутою пластиною з двома отворами. Їх роблять з самих різних металів. До того ж такі блешні можуть розрізнятися масою, способом виготовлення і формою.

При правильно підібраній приманці рибний лов залишить лише приємні враження.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити якісні приманки для риболовлі. Ви зможете підібрати необхідний атрибут для риболовлі, абсолютно недорого! Ми забезпечуємо своєчасну відправку. Наші консультанти з радістю допоможуть вам в оформленні замовлення.

Вгору