Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Аксесуари для рибалки

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Виробники риболовецьких товарів намагаються максимально полегшити життя кожному рибалці, тому полиці магазинів пістрявлять різноманітними аксесуарами для риболовлі. Існує декілька основних категорій цих пристосувань.

Види риболовецьких аксесуарів

Будь-яке риболовецьке пристосування спрямоване на забезпечення найбільшого комфорту при лові риби. Але, перш ніж купити аксесуари треба заздалегідь визначитися з типом лову і видом ловимой риби, оскільки в деяких випадках можуть згодитися вузьконаправлені інструменти. Усі риболовецькі аксесуари ділять на 2 категорії.

 1. Захисні пристосування;
 2. Інструменти для оснащення.

Захисні елементи екіпіровки призначаються для захисту очей і обличчя рибалки від впливу можливих негативних чинників. А приладдя для оснащення виконує додаткові функції, спрямовані на усунення і відвертання неприємних подій в процесі лову.

Захисні пристосування

Окрім використання звичайного одягу і захисту тіла, під час лову важливо забезпечити і захист очей. У рішенні таких завдань допомагають особливі захисні аксесуари.

Поляризаційні окуляри. Окуляри для риболовлі повинні захищати очі від тривалого впливу сонячних променів і пилу. Поляризаційні окуляри розрізняються за декількома критеріями:

 • Типу лінз. В якості матеріалу для лінз застосовують скло або полікарбонат (пластик). Скло має тривалий термін служби і добре захищає очі від пилу, вологи і сонячних променів. А пластик менше важить і безпечніший.
 • Кольору лінз. Вибір кольору залежить від погодних умов.
  • Сірий колір не спотворює кольору і підходить для повсякденного використання.
  • Жовтий колір лінз краще вибирати для похмурої погоди.
  • Коричневий колір вважається універсальним.
  • Рожевий колір використовують при вечірньому і штучному освітленні.
 • Додатковим покриттям. Кожне з покриттів покращує показники окулярів. Застосування яких-небудь покриттів значно підвищує і термін експлуатації виробу.
  • Покриття Антивідблисків знижують здатність до відображення сонячних променів.
  • Протитуманні покриття відштовхують вологу.
  • Зміцнюючі склади сприяють зменшенню міри дії часток пилу і бруду.

Ще одним важливим моментом в забезпеченні захисту очей є достатня освітленість в процесі риболовлі.

Налобные і переносні ліхтарі і лампи. Частенько, процес лову починається в самі ранні години і може продовжитися і до глибокої ночі. У такому разі застосовують 2 види ліхтарів :

 • Переносні. Такі ліхтарі можуть працювати як від вбудованого джерела живлення, так і від механізму динамо-машини.
 • Налобные. Зручний і практичний вид ліхтаря, який немає необхідності обертати і переставляти. Налобные ліхтарі завжди освітлюють потрібну ділянку, оскільки обернені в ту ж сторону, що і очі рибалки.

Ще одним методом підвищення освітленості є застосування невеликих ламп. Лампи можуть живитися від батарей або джерела живлення, на зразок смартфону або акумулятора.

Інструменти для оснащення

Ці аксесуари можуть бути як вузьконаправленими, так і широко вживаними. Найпопулярнішими риболовецькими аксесуарами для оснащення є:

 • Екстрактор. Цей інструмент призначений для швидшого і зручнішого витягання гачків з пащі риби. Екстрактор може бути виконаний у виді:
 1. Голки - компактний, легкий і надійний вид.
 2. Щипців. Краще всього підійде для лову хижаків.

Екстрактор корисний для будь-якого рибалки, адже ніхто не хоче залишати в пащі риби цінні наживки і гачки.

 • Термоусадочная трубка. Подібні трубки часто використовують в лові коропових риб. Їх надівають на цівку гачка, що дозволяє добитися повороту жала до губи риби у момент заковтування наживки. Застосування цього аксесуара значно спрощує процес монтажу гачка.
 • Противозакручиватель-трубка. Цей аксесуар широко використовується у фідері і риболовлі. Трубка перешкоджає закручуванню приманки і забезпечує вільний прохід волосіні крізь неї у момент клювання.
 • Ретривер. Додатковий аксесуар, що застосовується для зберігання дрібних інструментів шляхом причіплювання його до кінця пружинки ретривера.
 • Кусачки, ножиці і плоскогубці. За допомогою таких аксесуарів можна перерізувати волосінь, виготовляти поводки і навіть витягати наживку з пащі риби. Кожен з видів відрізняється основними функціями.
 • Кусачки. Найкомпактніший аксесуар. Він легко поміщається в кишеню і мало важить. В основному, кусачки застосовують для різання волосіней.
 • Ножиці. Підходять для обрізання волосіней і шнурів. Ножиці можуть доповнюватися елементами на зразок розтисків для заводних кілець.
 • Плоскогубці. Самий функціональний з представлених видів. Таким інструментом можна не просто перерізувати шнури, але і витягати приманку або обтискати важки.

Аксесуари, представлені вище, можуть виявитися незамінними в певних випадках. Але особливо важлива якість інструменту або захисного засобу. Тому придбавати їх необхідно тільки в надійних магазинах. Саме таким і є наш інтернет-магазин риболовецьких товарів. Купити якісні аксесуари недорого і швидко можна тільки у нас. Ми гарантуємо високу якість нашого товару і своєчасну відправку.

Вгору