Кількість
|
Вартість
|
||
|
Виробники риболовецьких товарів намагаються максимально полегшити життя кожному рибалці, тому полиці магазинів пістрявлять різноманітними аксесуарами для риболовлі. Існує декілька основних категорій цих пристосувань.
Види риболовецьких аксесуарів
Будь-яке риболовецьке пристосування спрямоване на забезпечення найбільшого комфорту при лові риби. Але, перш ніж купити аксесуари треба заздалегідь визначитися з типом лову і видом ловимой риби, оскільки в деяких випадках можуть згодитися вузьконаправлені інструменти. Усі риболовецькі аксесуари ділять на 2 категорії.
- Захисні пристосування;
- Інструменти для оснащення.
Захисні елементи екіпіровки призначаються для захисту очей і обличчя рибалки від впливу можливих негативних чинників. А приладдя для оснащення виконує додаткові функції, спрямовані на усунення і відвертання неприємних подій в процесі лову.
Захисні пристосування
Окрім використання звичайного одягу і захисту тіла, під час лову важливо забезпечити і захист очей. У рішенні таких завдань допомагають особливі захисні аксесуари.
Поляризаційні окуляри. Окуляри для риболовлі повинні захищати очі від тривалого впливу сонячних променів і пилу. Поляризаційні окуляри розрізняються за декількома критеріями:
- Типу лінз. В якості матеріалу для лінз застосовують скло або полікарбонат (пластик). Скло має тривалий термін служби і добре захищає очі від пилу, вологи і сонячних променів. А пластик менше важить і безпечніший.
- Кольору лінз. Вибір кольору залежить від погодних умов.
- Сірий колір не спотворює кольору і підходить для повсякденного використання.
- Жовтий колір лінз краще вибирати для похмурої погоди.
- Коричневий колір вважається універсальним.
- Рожевий колір використовують при вечірньому і штучному освітленні.
- Додатковим покриттям. Кожне з покриттів покращує показники окулярів. Застосування яких-небудь покриттів значно підвищує і термін експлуатації виробу.
- Покриття Антивідблисків знижують здатність до відображення сонячних променів.
- Протитуманні покриття відштовхують вологу.
- Зміцнюючі склади сприяють зменшенню міри дії часток пилу і бруду.
Ще одним важливим моментом в забезпеченні захисту очей є достатня освітленість в процесі риболовлі.
Налобные і переносні ліхтарі і лампи. Частенько, процес лову починається в самі ранні години і може продовжитися і до глибокої ночі. У такому разі застосовують 2 види ліхтарів :
- Переносні. Такі ліхтарі можуть працювати як від вбудованого джерела живлення, так і від механізму динамо-машини.
- Налобные. Зручний і практичний вид ліхтаря, який немає необхідності обертати і переставляти. Налобные ліхтарі завжди освітлюють потрібну ділянку, оскільки обернені в ту ж сторону, що і очі рибалки.
Ще одним методом підвищення освітленості є застосування невеликих ламп. Лампи можуть живитися від батарей або джерела живлення, на зразок смартфону або акумулятора.
Інструменти для оснащення
Ці аксесуари можуть бути як вузьконаправленими, так і широко вживаними. Найпопулярнішими риболовецькими аксесуарами для оснащення є:
- Екстрактор. Цей інструмент призначений для швидшого і зручнішого витягання гачків з пащі риби. Екстрактор може бути виконаний у виді:
- Голки - компактний, легкий і надійний вид.
- Щипців. Краще всього підійде для лову хижаків.
Екстрактор корисний для будь-якого рибалки, адже ніхто не хоче залишати в пащі риби цінні наживки і гачки.
- Термоусадочная трубка. Подібні трубки часто використовують в лові коропових риб. Їх надівають на цівку гачка, що дозволяє добитися повороту жала до губи риби у момент заковтування наживки. Застосування цього аксесуара значно спрощує процес монтажу гачка.
- Противозакручиватель-трубка. Цей аксесуар широко використовується у фідері і риболовлі. Трубка перешкоджає закручуванню приманки і забезпечує вільний прохід волосіні крізь неї у момент клювання.
- Ретривер. Додатковий аксесуар, що застосовується для зберігання дрібних інструментів шляхом причіплювання його до кінця пружинки ретривера.
- Кусачки, ножиці і плоскогубці. За допомогою таких аксесуарів можна перерізувати волосінь, виготовляти поводки і навіть витягати наживку з пащі риби. Кожен з видів відрізняється основними функціями.
- Кусачки. Найкомпактніший аксесуар. Він легко поміщається в кишеню і мало важить. В основному, кусачки застосовують для різання волосіней.
- Ножиці. Підходять для обрізання волосіней і шнурів. Ножиці можуть доповнюватися елементами на зразок розтисків для заводних кілець.
- Плоскогубці. Самий функціональний з представлених видів. Таким інструментом можна не просто перерізувати шнури, але і витягати приманку або обтискати важки.
Аксесуари, представлені вище, можуть виявитися незамінними в певних випадках. Але особливо важлива якість інструменту або захисного засобу. Тому придбавати їх необхідно тільки в надійних магазинах. Саме таким і є наш інтернет-магазин риболовецьких товарів. Купити якісні аксесуари недорого і швидко можна тільки у нас. Ми гарантуємо високу якість нашого товару і своєчасну відправку.