Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  вихідний

0
Мій кошик

Балансири

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Балансири — це приманка для риболовлі в зимовий час, що має масу різновидів. Вона забезпечує зацікавленість риби, за рахунок здатності зберігати рівновагу у воді. Перед принадною грою балансира точно не встоять хижаки: окунь, судак і щука.

Виріб виконаний у формі слабкої маленької рибки. Хижак розуміє, що такому малькові точно не вижити, тому вмить атакує. Завдання рибалки, створити подібну ілюзію за допомогою певних рухів вудилищем.

Виріб включає наступні елементи:

  • Масивне тіло (за рахунок цього при попаданні у воду приманка тоне в лічені секунди);
  • Два одинарні гачки;
  • Трійник на черевці;
  • Стабілізатор в хвостовій частині;
  • Кріпильне кільце на спинці.

Матеріал виготовлення і колірна палітра

Матеріалом виготовлення найчастіше є свинець, але останнім часом почали виготовляти приманки з важкого пластика.

Досвідчені рибалки дотримуються думки, що вибирати забарвлення слід виходячи з глибини лову і виду передбачуваного улову. Наприклад, окунь не часто виявляє цікавість до натуральних відтінків. Риба віддає перевагу яскравим і кричущим кольорам. У разі активного клювання, забарвлення менш важливе. Під час затишшя, навпаки, рекомендується частіше міняти кольори. Зміна кольору зробить позитивний вплив на подальше клювання. Тільки постійні експерименти і досвід покажуть якого кольору балансир буде уловистим в певному випадку.

Розміри

Довжина балансирів варіюється від 2 до 9 см Завжди необхідно вибирати усереднений варіант, враховуючи такі чинники, як наявність або відсутність течії і глибину лову.

Зі збільшенням глибини лову необхідно збільшувати і розмір балансира. Аналогічно слід поступати і на течії, оскільки дрібна приманка зноситиметься потоком води.

Виды

  • Лопатеві. Призначені для активної гри і відповідно лову спритної риби. Вони дуже динамічні і гнучкі, мають декілька варіантів гри.
  • Безлопатні. Мають спокійнішу і акуратнішу гру, за рахунок легкого хвостового оперення. Використовується у тому випадку, якщо хижак не зацікавлений активними вібраціями, витікаючими від приманки.
  • Комбіновані. Цей різновид балансирів включає і лопаті, вони ж стабілізатори, і хвостове оперення.

Вибираючи балансири треба враховувати глибину водойми, умови в яких передбачається лов і звичайно ж вид хижака.

Купити балансири недорого можна на нашому сайті. Вас порадують не лише оптимальні ціни, але і великий асортимент магазину. Приманки комплектуються фурнітурою вищої якості, а спектр забарвлень здивує навіть найдосвідченішого рибалку.

Вгору