Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  вихідний

0
Мій кошик

Гермомішки

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Під час відпочинку на природі, а тим більше риболовлі, будь-яке спорядження піддається дії вологи, а, отже, вимагає додаткового захисту. Адже такі речі як телефон, фотоапарат або інші прилади можуть просто зробитися непридатними. Для збереження Ваших речей були створені якісні гермочехлы, які можна недорого купити у нашому інтернет-магазині.

Якщо у Вас є комплект гермоснаряжение різних розмірів, можна зручно розподілити одяг, спальний мішок, аптечку і все те, що необхідно захистити від води, і не боятися за збереження речей. Гермочехлы є повністю герметичними, тому вода ніколи не зможе проникнути всередину.

Різновиди

Існує різні типи спорядження, яке здатне захистити Ваші речі від води, а саме:

 • Гермобаулы. Це сумки, які відрізняються своїми великими об'ємами, в основному робляться з міцного нейлону. Міра захисту гермобаула досить висока, проте вони не герметичні, використовуються для захисту великої кількості спорядження.
 • Герморюкзаки. Це також сумка, яка захищає від води, відмінністю є наявність ременів, завдяки цьому транспортування здійснюється набагато комфортніше.
 • Гермомешки. По суті це додатковий захист для рюкзака або баула, яка надівається згори. Вага таких мішків є невеликою, а, отже, їх можна брати навіть в тривалі походи. Вони виготовляються з тонкої нейлонової тканини із спеціальним водонепроникним просоченням. Від механічних ушкоджень Ваші речі вони не захистять, зате волога ніяк не проникне всередину, навіть якщо ви впустите сумку у воду. Здатні вмістити в себе дуже багато речей, оскільки їх об'єми можуть досягати 100 літрів.
 • Гермочехлы. Такі пристосування створені спеціально для захисту Ваших гаджетів. З ними можна не боятися, що Ваш смартфон опиниться у воді і після цього вже не зможе функціонувати. Чохол надійно захистить будь-яку дрібну техніку і не припустимо проникнення води всередину. Використати при цьому пристрої можна навіть не знімаючи гермочехол. На риболовлі цей девайс виявиться дуже до речі, оскільки нині ми не можемо жити без телефонів, смартфон має бути завжди під рукою, щоб не пропустити важливі повідомлення і дзвінки. Отже, краще потурбуватися про його захист, купити гермочехол в нашому інтернет-магазині недорого, і за будь-яких обставин залишатися на зв'язку. Вони бувають різних розмірів, а значить ви легко зможете підібрати оптимальний варіант для телефону, камери, фотоапарата, а також важливих документів. Адже документи, що засвідчують особу теж мають бути завжди при собі і краще, щоб вони залишалися у повній цілості, оскільки відновити їх не просто.
 1. По конструктивних особливостях. Бувають з вертикальним і горизонтальним завантаженням пристроїв.
 2. За способом застосування. Можуть бути внутрішніми і зовнішніми.
 3. По мірі герметичності. Діляться на: ідеально герметичні (не пропускають вологу) і ті, які забезпечує грязе- і пыле- захист.
 • Гермобоксы. Створені для надійного захисту пристроїв від ударів і перепадів температури. Цього вдалося досягти завдяки водонепроникної оболонки з внутрішнім амортизаційним прокладенням. У таких боксах можна зберігати відео і фото техніку або ліки, які можуть розбитися.

Усі види герметичного спорядження можуть згодитися для поїздки на риболовлю. Адже тоді Ви зможете не переживати про безпеку речей і повністю насолодитися процесом і природою.

Основні особливості гермочехлов

Перед здійсненням купівлі треба знати особливості, які мають гермочехлы :

 • Матеріал. Для виробництва можуть бути використані спеціальні інноваційні синтетичні тканини, такі як нейлон або ПВХ.
 1. Нейлон у поєднанні із спеціальним просоченням забезпечує надійний захист, але швидко стирається.
 2. ПВХ також є міцним і підлягає ремонту, але досить важкий матеріал.
 3. Кордура, використовують цей матеріал рідше, ніж попередні, але відрізняється він міцністю і стійкістю до стирання.
 • Розміри. Кожен вибирає гермочехол залежно від поставленого перед ним завдання. Тобто якщо Вам необхідно захистити документи, то можна купити чохол до 2-х літрів, а якщо телефон, то ще менше.
 • Додаткова комплектація. Це можуть бути спеціальні кріплення до сумки, рюкзака або човна. Деякі вироби можуть бути із спеціальним повітряним клапаном для випуску повітря з чохла.

Ціна на моделі залежить від наявності додаткових функцій, а також розмірів чохла.

Вгору