Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Шнури рибальські

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Риболовецький шнур – це різновид волосіні. На відміну від монофильной волосіні, зробленої з цілісного полімеру, шнур має складнішу будову: він сплітається з поліетиленових ниток немов канат, а потім просочується спеціальним полімерним складом. Тому серед рибалк такі шнури називають «плетінками». Те, наскільки міцним, жорстким, зносостійким і гнучким буде шнур, залежить від виду полімеру, яким обробляються нитки, що вплітаються.

Класифікації шнурів

Риболовецькі шнури прийнято розділяти на групи за такими характеристиками, як спосіб плетіння і матеріал виготовлення ниток.

Основні типи шнурів за способом плетіння

Спосіб плетіння безпосередньо впливає на властивості шнура. Найбільше поширення серед виробників отримали чотирижильні і восьмижильні плетінки.

Чотирижильні. Як зрозуміло з назви, такий шнур складається з чотирьох жил, через що не набуває правильної овальної форми. Завдяки нестандартній формі, виниклий вільний простір між нитками можна додатково заповнити різними складами і захисними покриттями. Це дає можливість випускати чотирижильні шнури, призначені для конкретних завдань або під певні умови лову риби.

Серед головних достоїнств чотирижильних риболовецьких шнурів виділяють:

  • високу абразивоустойчивость;
  • підвищений захист від механічних ушкоджень;
  • нижчу ціну в порівнянні з іншими методами плетіння.

Такі шнури дозволяють робити занедбаність на середні відстані. Якщо порівнювати чотирижильні з восьмижильними моделями, то вони більше шумні.

Восьмижильні. У структурі цього типу шнурів знаходяться вже вісім ниток, одна з яких розташовується в центрі, а інші сім обвивають її. Завдяки щільнішій будові, такий шнур виходить досить міцним, але при цьому поступається чотирижильним моделям в можливості нанесення спеціальних хімічних складів.

Головні достоїнства шнурів восьмижильного типу :

  • висока стійкість до розривних навантажень;
  • приманки майже не зносяться течією води, завдяки більше обтічній формі шнура;
  • безшумність при розмотуванні і занедбаності.

Восьмижильні шнури – ідеальний варіант для здійснення занедбаності на далекі відстані. В порівнянні з чотирижильними моделями восьмижильні дорожчі.

Окрім способу плетіння, риболовецькі шнури розрізняються по виду матеріалу, з якого вони виготовляються.

За матеріалом виготовлення

Як правило, замість звичних для нас назв матеріалів, виробники шнурів використовують абревіатури. Найчастіше зустрічається 3 позначення.

  1. Super PE. Ця абревіатура вказує на те, що така модель вважається самою кращою в співвідношенні між ціною і якістю. Вона має усереднені характеристики: не вбирає вологу і слабо занурюється під воду, тобто, є плаваючою. У таких шнурів середня абразивоустойчивость і мінімальна розтяжність.
  2. High Grade PE (HG - PE). Моделі цього типу дещо дорожчі за попередній варіант. Такий шнур не відрізняється особливо швидкою швидкістю занурення, та зате показники міцності і еластичності у нього вище на 20Этот вид оснащення поєднує в собі мінімальну розтяжність і різні варіанти абразивоустойчивости (середня – для восьмижильних і висока – для чотирижильних).
  3. HG - PE Type 2. Шнур цього типу має складнішу структуру: 4 жили виготовляють з того ж матеріалу, що і HG - PE, а інші 4 роблять з поліестеру. Такий склад значно покращує характеристики шнура. Моделі HG - PE Type 2 швидко занурюються під воду, абсолютно не вбирають вологу, є еластичнішими, ніж HG - PE, а також відрізняються високими показниками міцності і стійкості до механічних ушкоджень.

Чим складніше процес виготовлення, тим вище вартість виробу. В той же час такі плетінки здатні витримувати серйозніші навантаження, в порівнянні із звичайними моноволосінями.

Якісні шнури риболовецькі для будь-якого методу лови

У нашому інтернет-магазині представлені якісні шнури риболовецькі у широкому асортименті. У нас продукція тільки від перевірених виробників, а також вигідні умови доставки. У нашому магазині ви зможете підібрати модель шнурів, яка краще всього підходитиме для вибраного вами методу лову риби. Якщо ж ви не знаєте, як зробити правильний вибір, то звернетеся до наших менеджерів. Вони дадуть відповідь на усі ваші питання, допоможуть визначитися з вибором, а також оформити замовлення.