Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  вихідний

0
Мій кошик

Підставки для вудок

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Підставка для вудилищ є дуже практичним пристосуванням. Для лову фідером потрібне повне знерухомлення вудилища, будь-який рух рибалки позначиться на коливанні волосіні.

Для того, щоб добитися стійкого положення снастей, використовуються підставки, з їх допомогою процес риболовлі стає простішим і приємнішим, а очікування клювання здається менш стомливим.

Матеріали

Стійкість підставок залежить від матеріалів виготовлення.

Утримувачі можуть бути виконані з наступних матеріалів:

 • Дерев'яні підставки більше екологічні і гарантують довгий період експлуатації.
 • Металеві можуть витримувати дуже великі навантаження і є самими зносостійкими і надійними.
 • Пластикові підставки поєднують в собі високі експлуатаційні і естетичні якості, а також цінову доступність.
 • Алюмінієві бути легенями, що сприяє зручному транспортуванню.

Наявність гуми на підставках потрібна, адже окрім еластичності, вона допомагає утримати вудилище на місці і не дозволяє йому ковзати.

Різновиди

Підставки слід вибирати з передбачуваного способу транспортування, місця риболовлі. Чим менше підставки і чим менше вона важить, тим легше її упаковувати, зберігати і переносити, а також адаптувати до різних умов.

Існує декілька основних видів утримувачів :

 • Поодинокі стойки. Нижня частина конструкції входить в землю, що забезпечує хорошу стійкість. У верхній частині розташовується утримувач вудилища. Такі стойки бувають нерозбірними - односкладними або багатоскладними - що складаються з декількох елементів. Найчастіше виготовляються з гуми або металу. З їх допомогою можна ловити рибу в різних місцях, розташовувати вудилища на потрібній відстані. Такі моделі коштують недорого і прості у використанні, прекрасно підійдуть початкуючому рибалці.
 • Треноги є найбільш універсальними. Частіше використовуються на кам'янистій або піщаній місцевості. Для стабільності у вітряну погоду при використанні тренога застосовується вантаж, який можна розташувати на центральній частині підставки. Треноги складаються з 3-5 колін. Виготовляються в основному з металу. Їх коштує придбати тим, хто має практику в лові фідером.
 • Горизонтальні штанги. Є чотирьохопорним родом-черенем. Вони тримають вудилище, знаходячись максимально близько до води. До підставки прикріплена додаткова стойка, що допомагає вудилищу знаходитися в ще стійкішому положенні, якщо це необхідно. Матеріал виготовлення - метал. Купівля такого виду підставок для вудилищ допоможе значно збільшити улов.
 • Род-поды. Великі конструкції для 3-5 вудилищ, частіше використовуються в карпфишинге. Є стійкішим варіантом треногов. Завдяки род-подам вудилища можна встановити під будь-яким кутом, на потрібній відстані і висоті. На передніх стойках розташовані сигналізатори клювання, а на задніх - утримувачі. Виготовляються з металу або дуже міцної гуми. Род-подами користуються в основному для лову коропа.

Підставка для вудилищ представлена у великому асортименті від кращих виробників. Широкий їх вибір дозволить вам знайти відповідні утримувачі для різних видів рибного лову. А правильно підібрані снасті – це половина успіху і комфорт при лові!

Придбаваючи утримувачі у нас, ви отримуєте ряд переваг :

 • Невисока ціна.
 • Тільки якісний сертифікований товар.
 • Своєчасна відправка.
 • Зручність і надійність усіх конструкцій.

Наші консультанти з радістю допоможуть вам в оформленні замовлення.

Вгору