Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Санки для зимової рибалки

Рибальські сани – це необхідна річ в спорядженні рибалки «підлідника». Декілька десятків років назад, для транспортування снастей і виловленої здобичі, використали саморобні санчата, які робили з підручних матеріалів, наприклад, лиж і коробок. Зараз, є можливість недорого купити якісні сани для риболовлі, які послужать не лише транспортом, але і місцем для нічлігу, укриттям від вітру і навіть столом.

Різновиди саней

Існує декілька основних видів рибальських саней, які відрізняються своїми конструктивними особливостями і матеріалом виготовлення :

  1. Пластикові волокуші – це вдосконалена версія пластикового коритця з бортами різних розмірів. Вони місткі і легкі в транспортуванні за рахунок рельєфного малюнка на дні, який сприяє кращому ковзанню по снігу і крижаній поверхні водойми. Для ефективності, деякі моделі волокуш обладнали полозами, відбійниками і високими бортами, а для захисту спорядження до них згори прикріпляється тент.
  2. Надувні сани. Це балон, зроблений з гуми або пвх. Однією з переваг цієї конструкції вважається її розмір. У здутому стані вони легко перевозяться в машині, але після прибуття на місце їх треба надувати. Вони також місткі і легкі у використання, як і інші моделі, проте є ризик ушкодження цілісності саней при неправильній або неакуратній експлуатації.
  3. Фінські сани. Це своєрідний вид полозів, де спереду прикріплений стілець для перевезення спорядження. На них легко пересуватися на довгі відстані, вставши однією ногою на полози, і відштовхуючись другою. Стілець можна використати під час лову риби. Такий вид саней не отримав широкого поширення на території нашої країни, проте деякі рибалки віддають перевагу саме їм із-за практичності конструкції.
  4. Самохідні або мотосани оснащені велосипедним мотором і колісним рушієм. Завдяки полозам і вбудованому механізму, вони можуть розвивати швидкість до 50 км/год. Найчастіше мають розбірну конструкцію, яку легко перевозити в машині. Опинившись в ополонці, не тонуть відразу, а знаходяться на поверхні води. До них можна приєднувати вантаж, що тягне, ззаду, вагою до 30 кг

Матеріал виготовлення

При виготовленні саней, використовують різні види матеріалів. В основному це залежить від різновиду моделей і виробників.

  • Недорогі рибальські сани роблять з поліетилену. Це високоміцний матеріал, який підходить для транспортування вантажів будь-якої величини на різні відстані. Моделі відрізняються між собою вагою і завтовшки матеріалу. Чим товще конструкція, тим довше вона прослужить і не зітреться.
  • Пластикові сани відрізняються своєю стійкістю до морозу, що гарантує відвертання деформації в процесі експлуатації.
  • Вироби з дерева вважаються одними з найміцніших і відрізняються більшою вантажопідйомністю. Правда, їх складніше транспортувати із-за більшої ваги і незручної конструкції.
  • При виготовленні надувних балонів використовують різноманітні склади гуми і ПВХ. Вони зручні, легені, але не міцні. Підходять для транспортування невеликих вантажів.

У нас ви зможете набути будь-якого вигляду рибальських саней від відомих виробників. Ми гарантуємо високу якість, кожній моделі з асортименту. Наші консультанти, допоможуть підібрати модель, яка зробить ваш відпочинок комфортним і приємним. А швидка доставка і зручні способи оплати стануть приємним бонусом до купівлі.

Немає товарів

Вгору