Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  вихідний

0
Мій кошик

Лески для зимової рибалки

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Щоб клювання в холодну пору року було вдалим, необхідно правильно підібрати снасті, здатні витримати велику рибу. Головним елементом риболовецьких снастей в цей період є волосінь зимова.

Характеристики зимової волосіні

Основними критеріями хорошої волосіні є грамотне співвідношення її еластичності, діаметру і міцності. Чим тонше і міцніше волосінь, тим краще, проте вона не має бути занадто тонкою, щоб не поранити руки рибалки.

Слід звернути увагу і на розривне навантаження волосіні, яку виробник зазвичай вказує на упаковці. Чим більше показника, тим міцніше волосінь, і тим більшу рибу на неї можна упіймати.

Ще одним важливим критерієм волосіні є її термін придатності, оскільки стара волосінь з легкістю порветься навіть при невеликих негативних температурах.

Матеріал, з якого виготовлена волосінь також важливий. Вона може бути зроблена з поліетилену або нейлону. Проте багато рибалк відмічають, що кращим матеріалом для волосіней є флюорокарбон (PFC).

Але найголовнішим критерієм для волосіні зимової є її стійкість до низьких температур, оскільки навіть при пониженні температури до - 40 він не повинна втрачати своїх якостей. Зазвичай виробник вказує допустиму температуру на упаковці.

Товщина

Для досвідчених рибалк не секрет, що товщину волосіні необхідно підбирати згідно з рядом критеріїв :

  1. Вид наживки
  2. Прозорість води
  3. Передбачувана вага риби

Найосновнішими видами наживки для зимової риболовлі є блешні і блешні, а з живої наживки слід виділити опаришів, мотилів і мормишів. Відповідно, чим легше буде наживка, тим тоншій і еластичнішій волосіні слід віддати перевагу. Так приманка краще триматиметься на гачку, і матиме велику рухливість у воді, і відповідно швидше притягне рибу.

Взимку вода стає чистішою і прозорішою, отже риба бачить товсту волосінь, тому взимку необхідно вибирати менші діаметри ниток. Але якщо рибний лов буде спрямований на великих хижаків слід вибирати діаметри більше (0,2 – 0,3). Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір риболовецьких снастей і волосіней різних діаметрів від кращих виробників.

Якісна волосінь не повинна скручуватися в спіраль, оскільки таку нитку незручно використати при риболовлі, вона сильно плутатиметься і передаватиме сигнал про клювання надто пізно.

Волосінь зимова повинна мати абразивну стійкість, оскільки при сильному терті вона може порватися об край лунки.

Купити якісну волосінь недорого ви можете в нашому інтернет-магазині. Тут ви знайдете різноманітні зимові волосіні за найнижчими цінами.

Вгору