Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  вихідний

0
Мій кошик

Нахлистові вудилища

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Лов риби нахлыстом вимагає не лише особливої підготовки, але і спеціальних снастей, важливою частиною яких є вудилище. Такий бланк виглядає по-іншому, а також має ряд особливостей, завдяки яким виділяється з лінійки подібного рибальського приладдя.

Особливості нахлыстовых вудилищ

Серед особливостей таких вудилищ слід виділити:

 • укорочену рукоять;
 • незвичне місцерозташування котушки;
 • шнур (замість звичної волосіні);
 • коротший бланк.

Усе це зробило такі вудилища максимально зручними і пристосованими до лови риби нахлыстом.

Особливості підбору і матеріали виготовлення нахлыстовых вудилищ

Така снасть підбирається, виходячи з умов водойми і характеристик оснащення. Класичним способом лову риби вважається занедбаність наживки на відстань понад 30 м від берегової зони. Виходячи з цього, рекомендується вибрати вудилище з довжиною, що дозволяє зробити повноцінний замах.

Вибираючи нахлыстовое вудилище, особливу увагу треба приділити матеріалу його виготовлення. Найперші моделі виготовлялися з клеєного бамбука. Деякі виробники цей матеріал використовують і зараз, при цьому такі вудилища більше підходять для лову риби середнього розміру. Сьогодні найчастіше використовують такі міцні матеріали, як углепластик і склопластик. Характеристики цих матеріалів дозволяють виловлювати рибу більшого розміру.

Типи нахлыстовых вудилищ

Вудилища для лову риби нахлыстом бувають двох типів.

 1. Одноручні з довжиною до 3 м.
 2. Дворучні з довжиною від 4 до 6 м.

Вага одноручних вудилищ зовсім маленька, приблизно 150-250 г, тому вони користуються серед рибалк великою популярністю. В основному така снасть використовується для лову риби невеликого розміру. Дворучні вудилища складніші в занедбаності, тому вимагають особливої техніки звернення, але при цьому вони дозволяють виловлювати досить велику рибу.

Види нахлыстовых вудилищ за типом ладу

За типом ладу вудилища розділяють на 3 основні види.

 1. Короткостройові. Легкий вид снасті, що дозволяє виловлювати рибу з відстані занедбаності до 10 м. Снасть вимагає певних навичок занедбаності, тому новачкам доведеться витратити деякий час на те, щоб навчитися користуватися нею. Довжина вудилищ таких моделей складає від 2 до 2,7 м, що дуже зручно для занедбаності із зарослих берегових зон.
 2. Среднестроевые. Моделі цього типу дозволяють виконувати занедбаність снасті на середні відстані. Довжина вудилища, яка досягає 2,8 метра, дозволяє виконувати повноцінний замах з досить точною занедбаністю наживки.
 3. Длинностроевые. Моделі цього типу призначені для занедбаності наживки на далекі відстані. Такою снастю можна виловлювати досить великі екземпляри риб, але при цьому від рибалки потрібно певна вправність.

Найбільш відповідний варіант для новачків – купити нахлыстовые вудилища середнього класу, оскільки вони простіші в зверненні, чим бланки інших видів ладу.

Раді з вибору нахлыстового вудилища

Щоб вибрати вудилище для лову нахлыстом, варто врахувати декілька нюансів.

 1. Среднестроевые вудилища вважаються найбільш простими в зверненні. Такі снасті легше освоїти, при цьому їх можна використати практично на водоймах будь-яких видів.
 2. Легкі одноручні вудилища спрощують підйом оснащення з води, уникаючи технічних неполадок, які можуть виникнути як із-за недосвідченості, так і від занадто швидкого змотування котушки.
 3. При лові риби із занедбаності на довгі відстані або з ділянок берегової зони, що дозволяє рибалити з підвісу (мости і т. д.) легше користуватися вудилищем завдовжки від 4 м.
 4. Якщо на береговій лінії водойми росте багато кущів і дерев, то краще всього вибрати вудилище завдовжки до 3 м. Ця ж снасть найбільше підійде для лову на суху мушку.

Найчастіше для лову риби нахлыстом використовуються короткостревые і среднестроевые вудилища. До них швидко звикають навіть недосвідчені рибалки. При замовленні вудилища такого класу до нього варто вибрати і відповідні комплектуючі: шнур і котушку. Для лову великої риби бажано підбирати длинностроевые вудилища з клеєного бамбука або ж з вуглепластика, але при цьому слід враховувати, що вони складніші в управлінні.

Нахлыстовые вудилища для новачків і професіоналів

Якісні нахлыстовые вудилища недорого ви зможете знайти в нашому інтернет-магазині. У нас широкий асортимент вудилищ для лову риби нахлыстом, котушок, приманок і інших товарів для риболовлі, вигідні умови доставки, а також досвідчені консультанти, які не лише дадуть відповідь на усі ваші питання, але і допоможуть визначитися з вибором товару і оформленням замовлення.

Вгору