Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Одинарні гачки

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Риболовецький одинарний гачок – одна з головних складових спорядження рибалки. Він призначений для насадження приманки з подальшим зачепленням, і утриманням риби. Тому, саме від нього залежить кількість улову і розмір здобичі. На ринку представлені безліч різноманітних гачків, різних за кольором, формі, матеріалу і умовам їх застосування. Вони підходять для усіх видів любительської риболовлі, а також для деяких способів промислового лову.

Види гачків

Існує декілька типів одинарних гачків, які мають різну форму піддіва і різну довжину цівка :

 1. Круглі. Підчепивши виконаний у вигляді половини правильного круга. Найвідоміша в цій категорії являється форма «perfect». Розмір цівка (пряма частина гачка від початку голівки до піддіва) залежить від розмірів передбачуваної здобичі. Приміром, для коропа і сазана, цівка має бути більша, ніж ширина крюка.
 2. Напівкруглі. Їх так назвали із-за злегка згладженої верхньої частини самого гачка. Багато моделей мають відігнуті убік жала. Це зроблено для поліпшення чіпкості і зниження ризиків зриву улову, але для лову дрібної здобичі, такі вигини неефективні.
 3. Незграбні гачки мають округлі кути в зоні піддіва. Підходять ці моделі для лову великих хижих риб, і самі гачки в основному випускають збільшених розмірів.
 4. Офсетники. Це досить новий вид гачків, але він вже встиг стати популярним серед рибалк. Головна їх відмінність в зигзагоподібному загині у верхній частині цівки. Він зроблений, щоб кріпити силіконові приманки.

Матеріал і колір

Одним з найважливіших за значенням моментів при виборі гачка є його матеріал. Адже дуже образливо, коли із-за неправильно підібраного типу вислизає великий трофей, що прихопив з собою частину наживи. Розрізняють декілька варіантів, які призначені для різної ваги і різновидів риби :

 1. Моделі з нержавіючої сталі зроблені у поєднанні з нікелем і хромом. Вважається одним з кращих матеріалів, який має високу міцність і хорошу гнучкість. Вони не псуються з часом і не іржавіють із-за довгого знаходження у вологому середовищі. Гачки з нержавіючої сталі призначені для морської риболовлі або для лову риби великих розмірів у водоймах з прісною водою.
 2. Високовуглецева сталь вважається одним з найвідоміших і популярніших видів матеріалу для рибальських гачків. Її основною гідністю є невисока ціна, але вони швидше робляться непридатними. Частенько, для збереження оснащення її доводиться покривати захисним шаром.
 3. Сплав стали з ванадієм. Це недорогі гачки одинарні, які, завдяки вмісту ванадію, відрізняються неймовірною міцністю. Їх застосовують в основному для лову коропа або риби великих розмірів. Але також, як і попередній варіант, вони можуть бути схильні до корозії.

Для додаткового захисту і міцності гачка, на гачок наноситься шар бронзованого, позолоченого, срібного або нікелевого покриття. Може бути доданий шар захисного полімеру, який і забезпечує гачку різноманітність колірної гамми. Це зроблено не лише для краси, кольори підбираються залежно від кольору довкілля або насадки. Вони можуть бути: сині, червоні, чорні, сірі, жовті і так далі

Розмірний ряд гачків

Розмір одинарного гачка залежить в основному від виду риби, крім того, частенько має значення і спосіб лову. Існує спеціальна класифікація, по якій вибирається розмір гачка :

 • 2.5-3.5 – початкові і найменші розміри гачків. Вони підходять для дрібної рибки, такий як голець, піскун, уклейка, верховодка. Велика риба просто заковтне його разом з наживкою.
 • 4-6 – універсальний розмір для поплавцевого лову. Їх беруть для лову карася, підлящика і іншої схожої розмірами риби.
 • 6-10 – це вже збільшена серія гачків, які зазвичай беруть для середньої по розмірах риби, наприклад, судака, миня, ляща і так далі
 • 8-12 – такі розміри частіше застосовують при лові великих трофеїв в морській воді.
 • 12-16 – спеціалізовані види гачків, які використовують виключно для лову сома, причому розмір цівка має бути дуже великим.

У нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати і недорого купити якісні гачки одинарні для лову риби будь-якого розміру. Ми пропонуємо найбільший асортимент рибальських товарів за доступними цінами. Доставка здійснюється по усій території країни, а сплатити купівлю можна будь-яким зручним способом. Якщо виникнуть труднощі, то досвідчені і компетентні консультанти допоможуть з вибором і дадуть відповідь на усі питання, що цікавлять вас.

Вгору