Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  вихідний

0
Мій кошик

Пікерні вудилища

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Пикерные вудилища відносяться до різновиду риболовецьких снастей, використовуваних для вилову риб з дна. Простіше кажучи, це донка, яка може за рахунок розмаху вудилища закидатися на значну відстань від берега. Ця снасть багато в чому нагадує вилов фідера риби, де в оснащенні також є грузило, біля якого розташовується один або декілька поводків.

Основна перевага риболовлі з пикерным вудилищем

Вудилище має бути легеням, але в той же час і міцним, щоб можна було не лише закинути снасть, але і підсікти здобич, а також виловити її. Перевагою вилову з пикерным вудилищем є можливість занедбаності снасті разом з годівницею. Цю снасть закидають на відносно невеликі відстані, але з високою точністю занедбаності. Якщо за допомогою звичайних снастей закинути наживку на ділянки водойм із зарослими берегами складно, то з пикерным вудилищем це можна робити, не маючи особливих навичок.

Конструкція пикерных вудилищ

Пикерные вудилища складаються з:

  • ручки, що дозволяє тримати снасть;
  • комлевой частини, як правило, телескопічного типу, де закріплюється котушка і вудилище.

Підбираючи потрібне оснащення, треба враховувати, що занедбаність робитиметься в різних по складності берегових зонах, включаючи місця із заростями. Оптимальним вважається вудилище в 2,5 метри. Така довжина дозволяє робити занедбаність снасті на відстань до 40 метрів. При купівлі вудилища особливу увагу треба приділяти не лише його довжині, але і матеріалу виготовлення.

Матеріали виготовлення пикерных вудилищ

Для виготовлення пикерных вудилищ найчастіше використовують:

  • графить;
  • карбон.

Графітові вудилища найлегші, але при цьому дуже міцні. Вудилища, виготовлені з карбону, є найбільш популярними. Карбон відрізняється високою міцністю і невеликою вагою. Крім того, він добре витримує досить великі фізичні навантаження.

Матеріал руків'я і інші особливості пикерных вудилищ

Вудилище розрізняється також і за матеріалом, з якого виготовлена рукоять. Найбільш практичними вважаються вудилища з пробковими рукоятями, де в якості затисків для котушок використовуються легкі і міцні сплави. Тест вудилища (характеристика, що визначає діапазон робочої ваги снасті) залежить від індивідуальних запитів. Найпопулярнішими вважаються вудилища з тестовим режимом 20-30 р. Волосінь і інші складові підбирають залежно від способу рибного лову.

Наш інтернет-магазин має широкий асортимент риболовецьких снастей, серед яких є практично усі різновиди пристосувань. Вилов з дна – це цікавий спосіб, який вимагає певної підготовки. Пикерные вудилища, які ви можете придбати у нас, дозволять освоїти цей спосіб рибного лову без особливих утруднень.

Вгору