Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Карпова огрузка

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Коропова огрузка – одне з найважливіших пристосувань в спорядженні карпфишингиста. Ці аксесуари представлені на ринку у великій різноманітності, і відрізняються формою, розміром і способом застосування, тому вибрати їх буває не просто. У короповій риболовлі існує множина «нюансів», оскільки як короп – риба затребувана, і його лов дозволений в основному в платних водоймах. Тому грузила вибирають з урахуванням безпеки для риби.

Форми коропової огрузки

Однією з найважливіших характеристик грузил вважається їх форма. Саме вона впливає на такі чинники як:

  • Траєкторія польоту;
  • Надійна стійкість на воді;
  • «Незаципляемость» за рослинність водойми.

І на сьогодні виділяють п'ять основних типів:

  1. Груша або pear – коропова огрузка, яка має класичну форму і гладкі, рівні контури з усіх боків, що допомагає долати опір повітря.
  2. Пулевидная огрузка – таку назву вона дістала неспроста. При своїй стандартній вазі в 3.5 грама, грузило відлітає на досить великі відстані. Із-за особливої конструкції, воно більше підходить для занедбаності на 100 метром, ніж на 50.
  3. Плоска груша – це вдосконалена версія грушовидного грузила. Його використовують для занедбаності на близькі дистанції від 40-70 метром. Він добре тримається на різних схилах, бровках і нерівностях, завдяки своїй формі (бічні сторони сплюснуті всередину).
  4. Круглі – нагадують форму м'яча. Для бічного кріплення мають вертлюжок. Їх можна використати при лові риби і на великих і на малих дистанціях в умовах твердого і рівного дна. Мають ідеальну зарубку, що дає їм перевагу перед іншими видами.
  5. Кубічні форми – кулясті важки із закругленими квадратними краями. Випускаються в двох видах: з вертлюжком або з кріпленням в стилі in line (пропуск волосіні через центр важка). Так само, як і кругоподібні, їх використовують в основному на короткі дистанції занедбаності. Але, вони мають перевагу перед кулястими: висока стійкість на схилах і бровках за рахунок скошеної поверхні.

Ці форми найчастіше використовують в короповому лові, але бувають моменти, коли потрібні і інші. Для цього розроблені допоміжні лиды:

  • Моделі форми грип призначені для лову на великих відстанях або з човна. Тут потрібно більше натягнення волосіні, яке якраз і здатна забезпечити ця модель. Вона зроблена у формі груші з невеликими круглими опуклостями з боків. Відрізняється великими розмірами і вагою.
  • Стріловидні моделі – це ідеальне грузило для лову в місцях, де багато заростей, очеретів і водоростей, а також на скошених схилах. Випускається двох видів, але виключно з вертлюжковым кріпленням. Зовні нагадує стрілу, за рахунок чого має хороші польотні властивості. Друга ж модифікація нагадує стрілу лише згори, і має 3-х сторонній профіль.
  • Рамкові відвантаження – мають прямокутні форми з шпильками і грунтозацепами. Їх гущавині усього застосовують на водоймах з сильною течією і при лові з човна на далеких відстанях, також, вони можуть застосовуватися і в місцях де бровки з крутими краями. Вони мають ряд переваг :
  1. За рахунок того, що обважнює передньої частини, довжина занедбаності більше 110 метрів;
  2. Із-за наявності шпильок, при вазі в 120 грам добре зміцнюється там, де вантажила понад 170 грам відлітають вмить;
  3. Отвір у внутрішній частині знижує «кут занесення».
  • Маркерні грузила – зовні нагадують багатирську булаву. Вони дозволяють закидати оснащення на велику відстань, а також забезпечують хороше зчеплення з поверхнею.
  • Задні лиды або літаючі задні грузила. Кріпляться вони на шок-лидере.

Важливі особливості огрузок

Для тих, хто не звик до коропових вудилищ, і довгий час використав інший вид лову риби, розміри коропових відвантажень можуть здатися занадто великими і важкими. Насправді, вага важка в карпфишинге коливається від 55 до 145 грам. Це дозволяє закидати снасть на далекі відстані, долаючи тим самим опір повітря і бічний вітер, а також забезпечує хороше натягнення волосіні і точну індикацію клювання.

Сучасні виробника піклуються про екологічну сторону риболовлі, а тому роблять огрузки не зі свинцю, а з дорожче матеріалу – вольфраму, а також деяких спеціальних сплавів і природних каменів.

Купити якісні огрузки

У нас ви можете недорого купити якісні коропові огрузки, які відповідають усім міжнародним стандартам виробництва. Наші консультанти допоможуть з вибором грузила відповідної ваги, а також дадуть відповідь на усі питання, що цікавлять. У нас представлений найширший асортимент і швидка доставка у будь-яку точку країни.

Вгору