Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  вихідний

0
Мій кошик

Атрактанти для риболовлі

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Асортимент риболовецьких наживок і приманок з кожним роком поповнюється все новими різновидами. І неспроста, адже сучасний рибалка намагається по максимуму використати усі доступні йому засоби для найбільш комфортного лову риби.

Серед таких засобів виділяють особливі ароматизатори - аттрактанти. Ретельно підібраний склад цієї речовини здатний притягати усі види риб.

Особливості і переваги

Аттрактантами називають речовини природного або штучного характеру, які призначені для привертання уваги риб яскраво вираженим запахом. Подібну речовину застосовують спільно з прикормом, основною наживкою або приманкою.

Головною відмінністю аттрактантів від звичайних ароматизаторів є те, що аттрактанти не просто принаджують рибу, а примушують її спробувати приманку.

Різновидів цих речовин досить багато. Основні види аттрактантів розрізняються своїм складом, формою випуску і призначенням. Розберемо кожного з видів детальніше.

Склад

До складу аттрактантів можуть входити як речовини природного походження, так і штучні добавки :

  • Природні. У цю категорію відносяться продукти харчування, такі як: мед, ванілін, полуниця і подібні ім. Для створення таких речовин використовують одну харчову добавку без яких-небудь домішок. В основному, подібні приманки притягають дрібну і середню рибу.
  • Комбіновані. Ця категорія робиться штучно шляхом з'єднання різних компонентів. До складу цих приманок можуть входити: амінокислоти, гормони, підсилювачі смаку, стимулятори голоду, барвники і інші компоненти.

Склад приманки є дуже важливим для успішної риболовлі.

Форма і консистенція

Окрім складу, приманки розрізняються по вироблюваних виготівниками формах випуску і консистенції. Виділяють наступні види аттрактантів :

  • Рідкі концентрати. Зручний вид ароматизатора, якого можна наносити на основну наживку з метою посилення її запаху. Подібні аттрактанти важливо зберігати з дотриманням необхідних умов і особливо оберігати від дії холоди.
  • Спреи. Ця форма дозволить витрачати рідину економно. Окрім цього, спреем зручніше наносити аттрактант на наживку.
  • Брикети або паста. Цей варіант чудово підходить для підгодівлі, оскільки здатний довго не розчинятися у воді і не тонути впродовж тривалого часу.

Усі перераховані форми випуску зручні і практичні. Але головне, що треба знати, використовуючи аттрактанти на риболовлі — це для яких цілей застосовувати певні їх види.

Призначення аттрактантів

Призначення кожного з підвидів ароматизаторів може істотно відрізнятися. Саме тому важливо розуміти, коли і для яких цілей слід застосувати той або інший аттрактант.

  • Універсальні. Такі приманки використовують як притягає увагу підгодівлі. Найчастіше, до складу подібних приманок додають спеції.
  • Для наживки. Цей вид аттрактанта якнайкраще привертає увагу риби на основну наживку. До складу цих видів приманок обов'язково включають штучну складову або підсилювачі голоду.
  • Спеціалізовані. Подібні речовини розробляються для конкретної ситуації або під певні види риб. Існують різні типи цих речовин, для кожної пори року, а також видів риб. Часто можна зустріти аттрактанти для різних видів риб : окунь, плітка, щука, лящ і інших.

По методах застосування аттрактанти ділять на 2 різновиди:

  • Призначені для нанесення на наживку. Наживка може бути як природною (черв'яки, бойлы, опариші), так і штучною (воблер, мушка, твистер і інші). При нанесенні на наживку, аттрактант повинен добре прилипати до її поверхні і утворювати у воді привабливу для риби хмару.
  • Що додаються в прикорм. В якості добавки до прикорму необхідно дотримуватися умови: запах аттрактанта має бути максимально схожий з основним компонентом самого прикорму.

Де придбати аттрактанти для залучення улову?

Існує величезна кількість різних аттрактантів, але купувати ці види риболовецьких товарів слід в перевірених місцях. Якраз таким і являється наш інтернет-магазин, де кожен рибалка зможе купити якісні аттрактанти за найдоступнішими цінами. Менеджери нашого магазину забезпечать допомогу при оформленні замовлення і найсвоєчаснішу відправку риболовецьких аксесуарів і інструментів. Наші добавки відрізняються чудовою якістю і привабливою ціною!

Вгору