Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Монтаж

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Монтаж для риболовлі – це частина вудки, яка розташована на стику поводка і шок-лідера. Він виготовляється з лидкора методом в'язання. Це спеціальний матеріал, який зі свинцевого сердечника в матер'яному обплетенні.

За допомогою монтажу ви можете прикріпити додаткову екіпіровку (відбійник, намистина, кліпса і так далі) для приєднання грузил і поводки.

Існує чотири види стандартного монтажу :

  • безпечні кліпси;
  • що ковзають;
  • инлайны;
  • вертольоти.

У кожного з монтажів є свої достоїнства. Вибирати треба під свої індивідуальні потреби і тип риболовлі, якою прийнятніше займаєтеся. Або ж мати в арсеналі відразу декілька монтажів, що дозволяє доступна ціна. Найбільш поширеними є монтажі «безпечна кліпса». Вони не мають недоліків, але і поступаються по достоїнствах іншим видам.

Особливості видів монтажу

Для повнішої картини, важливо розібрати кожен монтаж окремо.

  1. Безпечні кліпси. Це самий універсальний монтаж, який підійде для будь-якої риболовлі. Його найпростіше прикріпити. Єдине, іноді трапляються перехлесты при занедбаності, але це легко вирішується з допомогою ПВА стиков.
  2. Що ковзають. Досить хороша індикація, ви краще відчуваєте клювання.
  3. Инлайны. Відмінна зарубка, що не скажеш про інші монтажі. На жаль, для мулкого дна не підійде, а ось на твердому зі своїм завданням впорається прекрасно.
  4. Вертольоти. У цього монтажу найдальша занедбаність. Коли йдеться про занедбаність на 170 – 180 метрів, навіть обговорювати більше нічого.

Як видно, у кожного монтажу є свої привілеї серед інших видів. При виборі краще спиратися тільки на свої переваги.Розглянемо кожен монтаж окремо.

Безпечні кліпси

Такий вид монтажу є найбільш поширеним серед рибалк. Як мінімум тому, що він універсальний для будь-якої риболовлі. Ви можете використати його як на твердому, так і на мулкому дні. Як на ближніх, так і на далекій занедбаності.

Що б вирішити проблему з перехлестом віддавайте перевага твердим повідковим матеріалам. Краще всього підійдуть матеріали в обплетенні.

Що ковзають

Завдяки своїй конструкції цей монтаж чудово підійде для лову в місцях скупчення очеретів і трави. Висока інформативність монтажу дає можливість швидко повернути рибу у відкриту водойму. Також снасть стає максимально чутливою до клювання, не зреагувати украй складно. Але дуже важливо нікуди не відходити, оскільки завдання із зарубкою повністю лежить на ваших плечах.

Инлайны

Кращий монтаж для максимальної зарубки. Відбувається це таким чином – риба клює на наживку і тягне її на себе. Тим часом поводок, який кріпиться безпосередньо до самого грузила, робить різкий розворот і заганяє гачок прямо в рибу.

Центр тяжіння усього монтажу доводиться саме на грузило, тому навантаження на гачок збільшується в рази, що робить його ще агресивнішим.

Якщо говорити про мулке дно, адже цей вид монтажу призначений лише для твердого, то, на жаль, із-за своєї ж переваги серед інших видів монтажу в зарубці, инлайн тягне на дно усю конструкцію. Риболовля на м'якому дні стає неможливою.

Але використовуючи цей монтаж на твердому дні, ви навіть не думатимете про інші види риболовлі. Оскільки комфортність процесу вас дуже обрадує.

Вертольоти

Монтаж, який впорається з будь-якими умовами риболовлі. Не важливо, тверде дно або мулке – підлаштувати його можна під будь-кого. Завдяки стопорам, регулюється висота поводка на лидкоре і відстежити занурення оснащення в мул.

Занедбаність з вертольотом перевершує будь-який інший вид монтажу. Оскільки виконувати його можна на довжину до 170 – 180 метрів! Так, чутливість на такій відстані падає, але хіба це так важливо?

Якщо переглянути усі плюси вертольота, то на слабку зарубку навіть не звертаєш увагу. Тим паче, що розв'язати цю проблему можна шляхом використання жорсткого моно поводка.

З якого монтажу розпочинати?

Як би дивно не звучало, на початку свого риболовецького шляху краще придбати усі чотири монтажі. Оскільки ніколи не знаєш, який згодиться саме зараз. Тільки добре вивчивши водойму, можна упізнати з яким монтажем результат лову стане ефективніший. Але ж не хочеться рибалити в одному і тому ж місці. Як і умови, так і цілі бувають різні. Тому жоден монтаж зайвим не стане.

У нашому інтернет-магазині у вас є можливість купити усі види монтажу. Приємні ціни і висока якість стануть хорошим доповненням.

Доставка замовлень здійснюється по всій країні. Приблизний термін після відправки – 1-2 дні.

Вгору