Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Зимові блешні

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Коли за вікном тріщать морози, а водойми покриті льодом — самий час для зимової риболовлі, зрозуміло, з використанням уловистої мініатюрної блешні.

Загальні характеристики

Блешня — це штучна приманка для риби, зимова риболовля на яку вважається особливо захоплюючою. Виріб є невеликою металевою пластиною з простим або складним вигином, яка оснащена одним або декількома гачками. Зовні приманка нагадує маленьку рибку.

Лов на блешню можна віднести до розряду спортивної риболовлі, тому як рибалка знаходиться в постійному русі, займаючись пошуками активного хижака. Найчастіше в якості трофея може бути — окунь, рідше — судак і щука.

Різновиди

Застосування зимової блешні значно відрізняється від використання літньою, адже така приманка повинна рухатися як риба в обмеженому просторі під льодом.

Блешні зимові для риболовлі діляться на три основні типи:

  • З вертикальним підвіском на волосіні — «гвоздики». Застосовуються у тому випадку, коли треба розворушити пасивного хижака. Підходять для лову в глуху зиму або ж на глибині;
  • З горизонтальним підвіском, вони ж — «планери». Підходять для лову на мілководді. Мають властивість, відхилятися від вертикалі лунки, тому призначені для упіймання активного хижака;
  • «Дракон» - це особливий різновид зимової блешні. Відрізняється великим розміром і відповідною вагою. Ця блешня оснащена великою кількістю гачків. Вважається браконьєрською, оскільки дуже травмує рибу.

Розмір

Оптимальна довга — 3-5 см Розмір приманки коливається в залежності умов лову і передбачуваної здобичі.

Наприклад, для лову невеликих окунів, буде достатній від 1,5 до 2 см Для лову більшої риби — 5 см

При виборі приманки слід звертати увагу на наступні параметри:

  1. Центр тяжіння. Є одним з важливих параметрів, при виборі зимової блешні. Може бути розташований вгорі, знизу, або ж посередині. Від його розташування залежить гра приманки;
  2. Кріплення гачків.

Основні способи кріплення :

  • Одинарник, двійник або трійник упаяний у блешню;
  • Гачок на підвісці;
  • Гачок на ланцюжку.

Ці параметри, також, варіюються залежно від умов лову і передбачуваного улову.

Купити якісні блешні

Придбати таку важливу річ для риболовлі можна онлайн, в пару кликов. У нашому магазині ви з легкістю підберете відповідні блешні зимові для будь-яких умов лову.

Ми пропонуємо вам широкий асортимент подібних снастей від різних брендів по найбільш вигідних цінам.

Вгору