Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Повiдочницi та мотовила

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Для того, щоб не помилитися з вибором, важливо добре вивчити особливості мотовил і повiдочниць.

Мотовила для риболовлі

На риболовлі можуть статися різні ситуації – волосінь заплутається або порветься, шнур знадобитися в готовому виді. І усе це завжди дуже несподівано. Діяти доводитися вмить. Від метушні втрачається багато часу і псується матеріал.

А ось мотовило – це пристосування, на яке заздалегідь намотуються шнури, волосіні і інші риболовецькі снасті з приманками.

Якщо вони зберігатимуться в закрученому виді, з'являться можливість уникнути псування при транспортуванні, заміні і зберіганні. До того ж, мотовило набагато простіше знайти серед гори риболовецького спорядження. Один суцільний комфорт і ніяких вузлів!

Мотовила бувають різних форм:

  • круг;
  • квадрат;
  • рогатка і інше.

Матеріалом для виготовлення в основному є дерево або пластик. Іноді навіть метал. Конструкція складається з основи, на двох кінцях якої, кріпляться гачки і кріплення, які допомагають зафіксувати волосінь.

Використати це пристосування можна як для зберігання риболовецьких снастей, так і під час їх використання. Наприклад, прикріплюючи мотовило до вудки, на нім закріплюється волосінь, яку в потрібний момент можна розкрутити і зробити довше.

Вони бувають міцними і надійними, за рахунок чого їх вага досить велика. Але якщо ви шукаєте мотовила лише для транспортування легких снастей, краще вибирайте менш міцні, але легші. Такі прекрасно впораються з такою легкою, але не менш важливим завданням.

Як вибирати мотовило?

Є декілька пунктів, на які варто звернути увагу при їх виборі :

  • Якісне мотовило містить багато перегородок. Це треба для того, щоб міцно прикріпити його до снасті.
  • Вибирайте дорожчі, але якісніші мотовила. Хороший матеріал дуже важливий. Оскільки під час використання ця риболовецька екіпіровка знаходиться під постійною дією води і різноманітних погодних умов. Добротна снасть прослужить довго, і не деформуватиметься.

Повiдочницi для риболовлі

Під час риболовлі часто трапляється так, що при захопленні наживки, риба обриває поводок. Що більшість роблять в такій ситуації? Звичайно починають готувати новий поводок. А якщо це трапляється не один раз? Якщо риба велика, така ситуація дуже часта. І на кожному етапі нерви вже на межу. Оскільки на процес підготовки йде багато часу. Руки брудні

Для того, щоб уникнути подібних проблем, використовують поводочницу для заздалегідь підготовлених поводків. Вони зберігаються вже в потрібній саме для вас довжині, не сплутуються і дуже швидко витягаються для заміни.

Різновиди повiдочниць

Все залежить від того, якого типу риболовлею ви займаєтеся.

Коропова

Коропові поводки частенько дуже короткі, що дозволяє поводочницу зробити максимально компактною. І звільнити місце під інші важливі дрібниці. Наприклад, коропові монтажі, волосяні оснащення.

Фідер

Фідер найчастіше дуже довгий. В середньому – починається від півметра. Чому така довжина? Стандарти беруть початок на змаганнях фідерів, де мінімумом вважаються саме 50 сантиметрів. Фідер поводочница із-за свого великого розміру має м'яку основу і складається у декілька разів. Щоб спростити транспортування. Для того, щоб волосінь не сплутувалася, вона закріплюється на спеціальні гачки і знаходиться на відстані від своїх «сусідок».

Повiдочницi також відрізняються за формою і розміром. Бувають стандартні, круглі, і книжні. Круглі відрізняються тим, що на них можна намотувати поводки різної довжини. Вони мають безліч відсіків, що дозволяє з лишком запастить готовими поводками.

Книжна ж призначена для компактності. Вона не займе багато місця. Завдяки фіксації кожного поводка, волосінь не сплутається.

Як вибрати повiдочницю?

Віддавайте перевагу тим повiдочницям, які оснащені додатковим місцем для зберігання дрібних снастей і інших монтажних пристосувань. Довжина для усіх поводків має бути однаковою. Для уникнення сплутування волосіні, важлива наявність невеликих проміжків між кожними поводками.

У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір мотовил і повiдочниць для риболовлі. Асортимент здивує вас не лише різноманітністю, а ще і високою якістю. Прийнятні ціни дають можливість придбати відразу декілька необхідних товарів. А термін експлуатації дуже великий, що дозволяє не замислюватися про часту зміну екіпіровки.

Вгору