Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  вихідний

0
Мій кошик

Прес форма для рибалки

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Усім рибалкам незалежно від того, професіонали вони або любителі, потрібні прессформы. Адже ці аксесуари роблять процес риболовлі легше, економлять багато часу і збільшують улов. Саме з цих причин, цей відносно недавній винахід швидко став популярним серед рибалк. Купити прессформы недорого можна в нашому інтернет-магазині.

Величезний вибір моделей

Прессформы необхідно вибирати, враховуючи їх форму і розмір годівниці. Ці показники безпосередньо впливають на улов. Сьогодні виділяють 3 основні види:

  1. Силіконові;
  2. Металеві/сталеві;
  3. Пластикові.

Кожен тип прессформы має свої унікальні особливості, і може використовуватися в різних умовах.

Матеріал виготовлення

Можливості і вартість прессформы залежать від використовуваних в процесі її виготовлення матеріалів. Тому перед придбанням моделі треба уважно вивчити її характеристики:

  1. Метал/сталь – найміцніший матеріал, що характеризується стійкістю до корозії. З нього виготовляють довговічні прессформы, які можуть використовуватися у будь-яку пору року, проте ціна на них вище, ніж на аналогічні моделі з інших матеріалів.
  2. Пластик – бюджетний варіант. Такі прессформы підходять для будь-якого корму, проте не рекомендується їх використати взимку, оскільки із-за низької температури вони можуть деформуватися або лопнути.
  3. Силікон – найпопулярніший варіант завдяки особливим властивостям матеріалу. Він еластичний і м'який, що дозволяє миттєво і якісно наповнити годівницю. Такі прессформы часто є універсальними, тому підходять для конструкцій будь-якого типу і ваги.

Прессформы мають високий і стабільний попит, але, якщо ви новачок і ще не знаєте напевно який вид вам підійде, краще віддавати перевагу універсальним моделям, які підходять до усіх типів годівниць. Це дозволить максимально швидко забивати підгодівлю під час будь-якої риболовлі.

Конструкція прессформы

Усередині цього аксесуара є особливе поглиблення під насадку. Для того, щоб наповнити годівницю, слід покласти насадку в спеціальну нішу, забити форму підгодівлею, із зусиллям втиснути в неї годівницю і акуратно зняти форму. Готова забита годівниця має акуратну, гладку форму, що позитивно впливає на аеродинамічні властивості оснащення під час занедбаності вудилища, а також на рівномірне розмивання підгодівлі.

У деяких видів прессформ усі сторони оснащені особливими отворами, які допомагають правильно встановити насадку/годівницю, така модель ідеально підходить для початкуючих рибалк.

Існує особлива прессформа, яка називається шаролепка. Унікальна вона тим, що розроблена для формування кульок розміром з тенісний м'яч із зволоженої підгодівлі. Готову підгодівлю можна купчасто класти на кормову пляму за допомогою рогатки, це вийде навіть у недосвідченого рибалки.

Крім того, розроблені професійні моделі для швидкої і правильної зарядки підгодівлі в годівниці. У більшості випадків особливістю таких аксесуарів є наявність особливого механізму для прискореного витягання наповненої кормової місткості. У них з обох кінців форми є направляючі прорізи, які допомагають правильно встановити насадку відносно годівниці.

Такі прессформы допомагають сильно підвищити темп лову. Виготівники гарантують, що запресований корм потрапляє туди, куди необхідно, тобто на кормовий стіл у водоймі. Він не розлітатиметься у польоті і не розіб'ється об воду, якщо рибалка не захоче, щоб так сталося. Для того, щоб корм розсипався по ширшій ділянці, можна менш щільно пресувати його.

Завдяки широкому асортименту, представленому в нашому каталозі, і детальному опису товарів, кожен може вибрати модель, яка має необхідні йому характеристики, а це означає, що риболовля приноситиме не лише хороший улов, але і задоволення.

Ми пропонуємо самі кращі моделі

У нашому інтернет-магазині можна дуже просто, швидко, а головне недорого купити якісні прессформы для професіоналів і любителів. Ціна на моделі залежить від використаних матеріалів, форми аксесуара і наявності додаткових елементів.

Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками і постачальниками, а тому гарантуємо високу якість і ефективність усіх прессформ з асортименту.

Доставка замовлень здійснюється по усій території країни, а сплатити купівлю можна будь-яким зручним способом.

Вгору