Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Термобілизна для риболовлі

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Практично кожна риболовля передбачає тривале знаходження поблизу водойм. Але на жаль, далеко не завжди погода сприяє комфортному проведенню часу на відкритій місцевості. Особливо це стосується зимового періоду, коли доводиться відчувати на собі усі принади мінусової температури. Щоб узабезпечити себе від переохолодження, важливо потурбуватися про купівлю відповідної екіпіровки. Термобілизна є першим шаром одягу в зимовий і демісезонний період, головне завдання якого – випар і відведення вологи від тіла.

Різновиди термобілизни для риболовлі

Спочатку таку білизну робили переважно для зайняття спортом. Але висока ефективність і практичність цього елементу одягу посприяла тому, що виробники почали адаптувати його для ширшого кола споживачів. Зараз на ринку можна зустріти моделі для риболовлі, туризму, а також повсякденного використання. Залежно від міри навантаження, їх можна розділити на три категорії:

  1. Для активних навантажень. Ці моделі білизни найтонші, призначаються для найбільш ефективного відведення вологи.
  2. Для змінних навантажень. Поєднують в собі зігріваючі функції і відведення вологи.
  3. Для низьких навантажень. Погано відводять вологу, але відмінно зберігають тепло.

Для різних сезонів і умов лови створюються спеціальні види термобілизни. Варто відмітити, що на вибір покупця впливає безліч індивідуальних чинників. А саме характеристики верхнього одягу, температура довкілля і фізіологічні особливості організму.

Матеріали

Спочатку цей одяг виготовляли з натуральної шерсті. Цей матеріал відмінно зігріває, але при цьому має один істотний недолік. Натуральна шерсть не справляється з відведенням вологи, і вимагає дбайливого відходу. Сучасні моделі термобілизни поєднують в собі натуральні і синтетичні матеріали. Такий варіант ідеально підійде рибалкам, які звикли поєднувати активний і пасивний спосіб лову. Синтетична якісна термобілизна робиться з безпечних і гіпоалергенних матеріалів.

Купити одяг для риболовлі

Наш інтернет-магазин стане надійним помічником у виборі екіпіровки для любителів активного відпочинку на природі і риболовлі. У нас ви зможете недорого купити екіпіровку і усе необхідне для лову риби. Ми гарантуємо швидку доставку по усій території країни.

Вгору