Кількість
|
Вартість
|
||
|
Пеллетс підгодовувальний – це гранульований корм, який формується за допомогою пресу. Уперше його стали застосовувати для підгодівлі промислової риби в господарствах рибоводів. Зараз його використовують рибалки для лову трофейної здобичі : коропа, Амура, форелі, товстолобика і інших. Особливо високо цей вид корму оцінили карпятники, що застосовують до того дорогу наживу – бойлы пеллетс підгодовувальний же виявився не лише ефективним, але і бюджетним варіантом.
Особливості використання
Такий вид корму для риб застосовують в двох випадках: як насадку або для прикорму. У першому випадку він використовується для утримання риби. До його складу входять поживні речовини: амінокислоти і жири. Він має сильний запах і довгий час розпаду. Це м'який привабливий за кольором пеллетс.
У другому випадку використовують гранули усіх видів, але частіше бюджетні варіантні зі швидким розпадом речовин. Такий прикорм набагато ефективніший за суміші, які готують рибалки в домашніх умовах.
Методи обробки гранул
Гранули пеллетса роблять двома способами:
- Екструзією – метод, при якому певну кількість корму для риб пропускають через металевий отвір, формуючи тим самим невеликі кульки або циліндри. Вони чудово підходять до усіх оснащень і розчиняються у воді поступово, у відмінності від звичайного корму. Це дозволяє відсікати дрібних риб, які розхапують корм вмить після занурення у воду.
- За допомогою холодного віджимання. Це найбільш твердий пеллетс, і рибі важко відкусити шматок або дочекатися повного його розчинення, тому вона заковтує наживу. Кількість неодруженої занедбаності зменшується в рази, завдяки використанню цього методу в обробці корму. Активно застосовують такий вид підгодівлі риболовецькі спортсмени, любителі лову коропа, сазана і білого Амура.
Різновиди пеллетса
Ще кілька років тому, така підгодівля була новою і про неї практично ніхто не знав, зараз же це найбільш популярний тип. І це не дивно, адже до його складу входять компоненти, які є кращими ласощами для риб.
Окрім методів обробки, цей тип корму розрізняють за наступними критеріями:
- Розмір. Залежить від розміру здобичі, вони бувають від 1-35 мм. Гранули менших розмірів швидше розчиняються у воді і притягає в основному дрібних риб. Великі гранули таять довше, ніж і притягають більшу здобич.
- Форма. Гранули бувають двох основних видів:
- Кулясті застосовують в основному при насадженні на гачок, але і для прикорму теж, оскільки вони мають кращі аеродинамічні характеристики і не парусятся під час занедбаності.
- Циліндричні використовують тільки для підгодівлі.
3. Склад продукту і час розчинення. Пеллетс має різноманітний склад і комбінації смаків. Він може бути з додаванням як штучних, так і натуральних речовин, але в основному ділитися на два види:
- Швидкорозчинний. Такий пеллетс отримують за допомогою пресування під впливом високих температур. Гранули роблять на основі сухих продуктів і використовують нарубані зерна, що припадають порохом дрібно, приміром, пшеничні або кукурудзяні. При попаданні у воду, вони швидко її вбирають і розпадаються на дрібніші шматочки. Через декілька хвилин, повністю розчиняються. Їх використовують для залучення здобичі в місце лову. Карпятники їх називають припадаючими порохом бойлами, і вони випускаються в основному круглої форми.
- Довгограючий. Продукт робиться під впливом холодного пресу. По назві зрозуміло, що навіть при взаємодії з водою, такі гранули розчиняються довше. Рибалки використовують їх для утримання риби на одному місці. Структура такого корму щільна, не припадає порохом і не розсипається по усьому дну. Причиною тому склад, в якому міститься багата білками і жирами рибне борошно, а також зернові, які завдяки своїм що скріплюють компонентам не дають розпадатися підгодівлі. Довгограючий пеллетс має привабливий запах. Риба довго може крутитися у такої підгодівлі, обсмоктуючи гранулу з усіх боків, і рано чи пізно, все-таки попадається на гачок.
4. Колір. Завдяки великій кількості харчових барвників, кольори гранул можуть бути різними, але це єдиний критерій, від якого мало що залежить. Немає певної думки, який саме відтінок більше підходить під те або інше донне середовище, і чи впливає це якось на кількість і якість улову. Підгодовувальний пеллетс містить меншу кількість жирів, тому частіше він світліший, ніж насадний.
5. Смак і аромат. У риболовецьких господарствах, де рибу розводять у виробничих масштабах, гранули пеллетса використовують без барвників і додаткових ароматизаторів. Але в спортивному і любительському лові, рибалки віддають перевагу корму, який має різноманітні смаки : банана, полуниці, шоколаду, конопель, анісу і інші. Звичайно, короп риба ненажерлива, але по відгуках, буває і вередлива. У деяких місцях навіть клює тільки на певний вид пеллетса.
Проте, варто враховувати, що наявність додаткових ароматизаторів можуть давати і зворотний ефект. Нові незнайомі запахи можуть відлякати рибу. А особини, яких ловили на певний вид гранул і потім відпускали (на платних водоймах), надалі навіть починають асоціювати їх з небезпекою і передають її іншим поколінням.
У нас ви зможете недорого купити якісний пеллетс підгодовувальний. У каталозі представлений величезний вибір гранул різних кольорів, з різними ароматами. Вибравши потрібний товар, ви можете сплатити його будь-яким зручним способом онлайн з будинку, а ми здійснимо відправку в день замовлення. Ми гарантуємо високу якість усього асортименту, оскільки ми працюємо тільки з перевіреними виробниками і постачальниками.