Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Котушки для зимової вудки

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Риболовля взимку досить цікавий і захоплюючий процес. Для результативного підлідного лову необхідно запастися якісними снастями. Основні критерії вибору спорядження для зимової риболовлі: невелика вага, міцність, надійна робота фрикціону, стійкість до негативних температур. Котушки зимові служать для зберігання запасу волосіні, вивуджування риби, а також дозволяють змінювати розмір робочого відрізку. Тому важливо, щоб цей елемент відповідав усім вимогам риболовлі на льоду. Купити недорого усе необхідне спорядження для зимової риболовлі ви зможете в нашому інтернет-магазині.

Різновиди котушок для зимової риболовлі

Сучасні котушки для риболовлі взимку представлені в широкому асортименті. Перед купівлею котушок необхідно визначитися з основними моделями. На сьогодні існує декілька різновидів цього спорядження :

  • Інерційні котушки. Головна перевага цих моделей – доступна ціна, простота і надійність. Таку котушку складно вивести з ладу або якось зламати. Уся конструкція складається з корпусу, в центрі якого закріплена вісь з барабаном. Інерційні котушки відрізняються вільним ходом при будь-якій температурі, довговічною роботою. Цей варіант чудово підійде для лову білої риби за допомогою поплавцевої або кивковой вудки. Єдиний мінус – порівняно невелика швидкість підмотування.
  • Безінерційні котушки. Ці моделі є кращим варіантом для зимової риболовлі на блешню. Така котушка виготовляється з морозостійких матеріалів. Щедре мастило механізмів дозволяє запобігти застиганню котушок на морозі. Окрема увага приділена розмірам. Як відомо, зимові вудилища відрізняються порівняно невеликою довгою. Щоб уникнути порушення балансу, безінерційні котушки мають 500-750 розмір.
  • Мультипликаторные котушки. Досить популярне рішення серед любителів зимової риболовлі. Конструкція цієї котушки влаштована дещо іншим чином, що у свою чергу робить вплив на специфіку занедбаності. Сам барабан закріплений нерухомо. Обертається вісь на підшипниках разом з барабаном. Цей варіант найбільш актуальний при риболовлі на великого хижака. Така котушка дозволяє не лише швидко вимотувати приманку на потрібну глибину, але і добре справляється з великими рибами.

Особливості котушок для риболовлі взимку

Досвідчені рибалки знають, що зимові котушки мають ряд особливостей, які відрізняють їх від літніх аналогів. Щоб зимова котушка прослужила як можна довше, необхідно дотримуватися певних правил експлуатації. Оберігайте пристрій від попадання піску, бруду і пилу. Після кожного походу на риболовлю бажано робити очищення і мастило механізмів. Таким чином, дотримуючись простих правил, можна значно продовжити службу цього механізму.

Купити котушки онлайн

Котушки зимові у нашому інтернет-магазині – це поєднання високої якості і доступної ціни. Великий каталог моделей допоможе швидко визначитися з оптимальним варіантом. У нас представлені моделі котушок усіх цінових сегментів.

Вгору