Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Демісезонні костюми для рибалки

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Головною умовою продуктивної риболовлі є почуття комфорту. Вам має бути тепло і затишно у будь-яку, навіть найгіршу погоду, і при цьому рухи не мають бути скуті. Тільки так Ви зможете повноцінно відпочити від міської метушні і насолодитися процесом лову риби. І допоможе в цьому правильно підібраний демісезонний костюм.

Велика частина сезону навіть в середній смузі доводиться на холодну пору року, і надівати декілька об'ємних речей поганий варіант, адже із-за незручного одягу риба може зірватися з гачка. У нашому інтернет-магазині Ви зможете недорого купити якісні, надійні і зручні демісезонні костюми і не турбуватися ні про що, окрім риболовлі.

Особливості костюмів

Перш ніж здійснити вибір на користь певної моделі необхідно врахувати усі деталі. Адже від матеріалів, які були використані під час виробництва залежить призначення і особливості експлуатації костюма.

  • Матеріал. На сьогодні, найпопулярнішими є наступні варіанти:
  1. Полиэфир з напиленням або просоченням (таслан, оксфорд, таффета, дюспо). Надійно захищає навіть від найсильнішого вітру і вологості, проте, практично не пропускає повітря, електризується і шарудить. При пошитті його покривають різними просоченнями і поліуретановим напиленням для поліпшення експлуатаційних характеристик.
  2. Мембрана (Алова). Це інноваційна тканина, яка широко використовується у виробництві туристичних, рибальських і спортивних костюмів. Вона відмінно захищає тіло людини від намокання і перегрівання і має хороші дихаючі властивості. Крім того, це практично безшумний матеріал. Його широко використовують виробники для екіпіровки, адже мембрана краще за будь-який дощовик або костюм з пвх, які не захищають належним чином і абсолютно не дихають. До того ж, такі моделі мають анатомічно правильний крій і відмінно сідають по фігурі, завдяки чому рухи не сковуються. Мембранне покриття зміцнюється за допомогою нанесеної поверх нього тканинної сітки, що не дозволяє проникати всередину костюма воді і вітру.
  3. Дуплекс. Практично не мнеться і не електризується, проте інші захисні властивості виконує недостатньо добре.
  4. Палаткове полотно. Цей матеріал є дуже щільним і довговічним. Вологу вбирає також добре, але досить важкий, так що треба це враховувати при виборі костюма.
  • Утеплювач. Цей критерій також заслуговує на особливу увагу, оскільки якщо костюм буде недостатньо теплий, то Ви швидко замерзнете і доведеться закінчити риболовлю раніше, ніж того хотілося б. На сьогодні натуральні матеріали практично не використовуються, оскільки вони досить примхливі у відході. Їм на зміну прийшли сучасні синтетичні варіанти:
  1. Флис. Приємний до тіла матеріал, може використовуватися для внутрішніх шарів, які знімаються (як підкладка для утеплення).
  2. Синтепон. Зазвичай його укладають в декілька шарів для того, щоб костюм витримував навіть мінусові температури. Проте використовується він не так часто, з огляду на те, що на ринку з'явилися більше ергономічні варіанти.
  3. Холофайбер/файбермакс. Це дорогі синтетичні матеріали, які добре справляються з мінусовою температурою, поривами вітру і вологою. У такому костюмі можна вийти на риболовлю навіть взимку.
  4. Тинсулейт. Дуже легкий матеріал, але при цьому він здатний зігрівати навіть в дуже люті морози. Відноситься до матеріалів люкс якості.
  • Комплектність. Якщо Ви любите зимову риболовлю, то радимо звернути увагу на моделі, які складаються з куртки і напівкомбінезона. Також в комплект можуть входити жилет, рукавички і шапка, такі демісезонні костюми вважаються більше функціональними, але і ціна їх вище.

Як підібрати відповідну модель

Кожен рибалка вибирає костюм виходячи зі своїх потреб, і погодних умов в регіоні. Проте, щоб експлуатація була максимально комфортною, рекомендуємо вам звернути увагу на наступні моменти:

  • Вибирайте моделі з теплим капюшоном з широким клапаном;
  • На куртці мають бути кулиски, що тягнуть, а на рукавах і штанинах фіксувальні застібки;
  • У костюмі має бути достатня кількість кишень, щоб при необхідності щось покласти або дістати, процес не займав багато часу, а місця вистачило і для рибальських снастей, і для телефону і документів.
  • Краще, щоб внутрішню підкладку можна було відстебнути, чистити і стирати такий костюм буде набагато простіший.

У асортименті нашого інтернет-магазину Ви без зусиль знайдете відповідну модель костюма.

Вгору