Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Повідки риболовні

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Жодна риболовля із спінінгом на хижака не обходиться без використання поводка. Це найбільш важлива частина усього оснащення. Поводки можуть виготовлятися з різних матеріалів, і є сполучною ланкою між основною волосінню і безпосередньо самим гачком.

Різновиди риболовецьких поводків

Найчастіше поводки використовується під час лову хижої і білої риби. І якщо в якості трофея попадається велика зубаста риба, то наявність надійного поводка просто потрібна. У разі недостатньої міцності цього оснащення, існує велика вірогідність обриву не лише самої риби, але і улюбленої приманки, яка коштує чималих грошей. Тому дуже важливо підбирати поводок, що відповідає конкретному типу приманки і способу лову. На ринку представлені декілька поширених видів:

  1. Одножильні. Цей аксесуар найчастіше використовують для лову щуки на блешню і воблера. Як матеріал виготовлення використовується міцна сталь, здатна витримувати ривки при амплітудній грі хижака. Це простий, але в теж час ефективний варіант поводка. У класичному виконанні вони представлені у вигляді невеликого шматка сталевого дроту з кільцем, в яке заздалегідь вмонтований вертлюжок. Ця конструкція поєднує в собі простоту і надійність.
  2. Багатожильні. Виходячи з назви можна припустити, що використовується не одна, а відразу декілька жил сталевого дроту. У більшості випадків експлуатується при лові на джиг. Як правило, такий поводок оснащується вертлюгом і застібкою за типом «американка». Завдяки невеликому діаметру вдається зберегти хорошу гнучкість, що у свою чергу значно відбивається на грі з приманкою. Такий поводок відмінно передає щонайменші торкання риби, але при цьому має високий запас міцності. Крім того, у продажу є багатожильні варіанти поводків з титану. Такі моделі відрізняються збільшеною міцністю і зменшеним діаметром, проте до них необхідно докупати спеціалізовану фурнітуру. Багатожильний поводок чудово підходить для лову на різні блешня і воблеры.
  3. Флюорокарбоновые. Цей матеріал вдалося отримати шляхом з'єднання фтору і вуглецю. Він дуже міцний, зберігає первозданну форму при перепадах температури і не вбирає воду. Поводок такого типу стане незамінним помічником при лові «обережного» хижака. Він має достатній запас міцності, практично непомітний у воді, а також стійкий до механічних ушкоджень (розривам, тертю і так далі). Найефективніше показують себе при лові судака, окуня, форелі.
  4. Вольфрамові. Поводок виготовляють за допомогою скручування ниток з вольфрамового матеріалу. Це найбільш тугоплавкий метал. У деяких країнах його прийнято називати «tungsten», що переводиться як важкий камінь. Основні переваги поводка з цього матеріалу – це доступна ціна, хороша чутливість і надійність.
  5. Повідковий матеріал. Якщо є бажання виготовити поводок самостійно, можна придбати спеціальний матеріал. Для виготовлення необхідно відміряти необхідну довжину і закріпити фурнітуру.

Особливості поводків для риболовецького оснащення

Без сумніву, поводок є важливою частиною риболовецьких снастей. Цей елемент оснащення виконує відразу декілька функцій:

  • Захист снастей від деформації, збільшення стійкості до зносу, відвертання обривів при активного лову хижака;
  • Зниження помітності снастей у водному просторі завдяки використанню повідкового матеріалу кольору, що радить, і меншого діаметру;
  • Невелика товщина поводка не перешкоджає природній поведінці приманки під водою, що робить позитивний вплив на продуктивність риболовлі;
  • Допомагає зберегти дорогу приманку при обриві снастей;
  • Може оснащуватися карабіном, що значно спрощує процес заміни гачків і приманок.

Купити якісні снасті

У нашому інтернет-магазині ви зможете недорого купити якісні поводки для лову хижої риби. Більше немає потреби кудись їхати у пошуках відповідної фурнітури для риболовлі. Досить ознайомитися із зручним каталогом на сайті, і підібрати варіант поводка, що цікавить.

У нас зібрана вичерпна інформація про кожен товар, що унеможливлює купівлю непідходящих аксесуарів. У разі потреби покупці можуть звернутися до наших фахівців за професійною консультацією. Вони дадуть відповідь на усі питання, що цікавлять, допоможуть вибрати відповідну модель і оформити замовлення.

Вгору