Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Вудки болонські (з кільцями)

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

 

Болонська вудка: особливості конструкції і матеріалів

Ловля риби на водоймах різного типу передбачає собою підбір найбільш підходящих снастей для кожного випадку. Наприклад, якщо вам доведеться рибачити на річці зі швидкою течією, то найкраще для цього підійде болонська вудка. Цей вид вудилища має італійське походження, звідси і його назва. Болонки - це вудки з кільцями, основне завдання яких забезпечити ідеальне ковзання волосіні уздовж бланка.
 
На нашому сайті представлено безліч моделей болонських вудилищ. Всі вони відрізняються за типом конструкції, матеріалу виготовлення, довжині, кількості кілець і т.д. Щоб вам було простіше підібрати для себе оптимальний варіант, ми докладніше розповімо про відмінності і характеристиках. Якщо ж вам складно буде самим розібратися в особливостях вудок з кільцями, ви завжди можете довірити вибір нашим досвідченим менеджерам.
 

Основні характеристики болонки

 
У продажу можна зустріти два види болонських вудок - телескопічні та штекерні. Перші мають цілком доступну цін і вважаються найбільш популярними серед рибалок. Другі - оснащені унікальною фурнітурою і відносяться до більш дорогим моделям. При цьому кількість кілець залежить від кількості колін на певній моделі.
 
При виборі вудилища також рекомендується звертати на такі параметри:
 
1. Матеріал вудлища. Більшість рибалок віддають перевагу вудок, виконаним з вуглепластика (або карбону). З огляду на те, що довжина снасті досить велика, цей матеріал забезпечує оптимальну вагу і дозволяє легко управляти вудилищем. Ще один матеріал - композит (або склопластик) більш доступний за ціною, проте має значну вагу і підвищену жорсткість. Таке вудилище підходить більше для виведення крупної і моторної риби, так як здатне витримувати підвищені навантаження і різкі коливання.
 
2. Довжина вудилища. Від цього параметра безпосередньо залежить успішна буде ловля риби чи ні. Довжина підбирається в залежності від наступних факторів: якщо ви плануєте рибалити в прибережній зоні або на невеликих річках відмінно можуть підійти вудилища довжиною 4-5 метрів. Якщо ж умови риболовлі припускають віддалену від берега ловлю, то використовуються вудилища від 5 метрів і вище.
 
3. Форма і кількість кілець. Вудка з кільцями завжди викликає масу питань. Кращими вважаються саме ті вудилища, які на додаток до основних мають ще й додаткові, так звані розвантажувальні кільця. Якщо вудка телескопічна, то кільця встановлюються на високих ніжках, максимально застерігаючи волосінь від прилипання до бланку під час дощу.
 
4. Виробник. Ціна на болонські вудки на пряму залежить від країн-виробників. Кращими і відповідно найдорожчим, вважаються вудилища, випущені в Англії і Італії. Але найдоступнішими за ціною є болонки виробництва Японії або Кореї. Вони за якістю набагато поступаються європейським аналогам, тому при виборі треба бути гранично уважними.
 
Відмінний результат показує болонське вудилище в тандемі з безінерційною котушкою з великою шпулею. Рекомендується використовувати з даним видом снасті матчеві котушки. Підбирати волосінь варто в залежності від передбачуваного ваги трофея. Також для болонки важливо підібрати оптимальний грузило. Весь цей набір додаткової снасті, в можете без зусиль знайти в нашому інтернет-магазині.
 

 

Три основних переваги болонки

  • Просте управління оснащенням;
  • Спрощений прикорм;
  • Проста і зручна заміна коліна.
 
Болонська вудка, купити яку ви можете в нашому інтернет магазині, стане для вас відмінним компаньйоном під час риболовлі. На нашому сайті ви можете подивитися опис і характеристики будь-якої моделі і легко зробити свій вибір. Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо товара на нашому сайті, телефонуйте за телефонами, вказаними в розділі Контакти.
Вгору