Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  вихідний

0
Мій кошик

Чохли для котушок

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Риболовля – зайняття, яке вимагає чималу кількість екіпіровки. Не лише для самого процесу, а і для зберігання, транспортування елементів снасті.

Одним з цих предметів є котушка. Окрім того, що вони постійно втрачаються в риболовецькій валізі, котушки також часто ламаються при неправильному зберіганні. Через що вимагають регулярної зміни.

Вирішенням цієї проблеми стане купівля чохла для котушок.

Чим корисний чохол для котушки?

Стандартний чохол складається з тришарового матеріалу. Перший шар, зовнішній – це щільна тканина. Вона відштовхує вологу і захищає усю конструкцію від попадання пилу і іншого бруду, якого на риболовлі завжди вистачає. Внутрішній шар – це м'яка тканина, яка виключає подряпини і ушкодження. А між ними прошитий пористий матеріал, який і призначений для захисту від механічних ушкоджень. Він відмінно підлаштовується під форму котушки, дозволяючи витримати великі ваги, які можуть виявитися на чохлі.

Якщо ви вибираєте великі чохли з декількома відділеннями, в них можна перевозити відразу 2, 4 або 6 котушок. Такий чохол підійде для рибалки, який планує довгу риболовлю на різних водоймах з декількома снастями.

Які бувають чохли

Доступні види чохлів :

  • Одномісні, які призначені для кожної котушки окремо. Їх привілей полягає в тому, що окрім котушки в такий чохол поміщаються ще і запасні деталі для неї. При падінні чохла, котушка буде надійно зафіксована і залишиться неушкодженою.
  • Чохли для декількох котушок. Відмінною рисою такого чохла є великий розмір, а разом з ним і місткість. Щоб котушки лежали на своїх місцях і не ушкоджували при транспортуванні своїх «сусідок», між ними встановлюється пластмасовий каркас, який прошитий м'якою тканиною. Є також чохли з поролоновим ущільнювачем. Цей м'який матеріал повністю накриває кожну котушку окремо. Вони захищені не лише самим чохлом, а ще і додатковим матеріалом. Кришка на таких чохлах фіксується або чотирма клямками з кожного боку, або змійкою.
  • Чохли на змійці, які прикріпляються до вудилища. Якщо ви добираєтеся на риболовлю на машині і не хочете витрачати зайвий час на повне складання снастей, вам варто придивитися до такого чохла. Він підбирається строго за розміром котушки і має кріплення для фіксації на вудилищі. Чохол протягується через снасть і застібається, закриваючи усю котушку. Матеріал той же що і на інших чохлах. Відрізняється лише тим, що в нім виконані усі відсіки для вудилища і пропуску волосіні.

Як влаштований чохол

Безперечним плюсом таких чохлів є те, що використати їх можна для різних цілей. Якщо місткість дозволяє – окрім котушок можна перевозити інші риболовецькі пристосування. Або придбати для себе чохол з декількома відсіками, половину якого відразу відвести для гачків, вантажив і тому подібне. Не варто переживати, що все перемішається. Перегородки на чохлах встановлені достатньої висоти. Їх щільно накриває кришка, що не дає дрібним предметам переміщатися по усьому чохлу.

Як зовнішня, так і внутрішня тканина дуже міцна. Її складно пошкодити механічно або дією води. Вона не міняє з часом своєї форми, дуже довга в експлуатації. Ніякі удари і падіння не пошкодять вміст.

Існують також чохли для котушок з кишеньками. Як розпорядитися ними – вирішувати тільки вам. Але якщо у вас немає кейсів для дрібних деталей – це відмінне рішення проблеми.

У нас ви можете купити чохол для котушки будь-якого розміру. З відповідною кількістю відділень. Якісні матеріали не псуються від дії довкілля, що дуже важливо на риболовлі у будь-яку пору року. Ви переконаєтеся в цьому відразу!

Вгору