Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Ножі на льодобури

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Кожен досвідчений рибалка знає, що на зимовій риболовлі неможливо обійтися без льодобуру. Це пристосування дозволяє працювати практично з будь-якою товщиною льоду, а його ефективність залежить від якості ножів.

За десятиліття було зроблено безліч різних інструментів для буріння льоду. На сьогодні найпопулярнішою є шнекова бура. Одночасно з удосконаленням їх конструкції з'явилися нові варіанти різальних частин. Адже відомо, що основну роботу виконує не сам бур, а його робоча поверхня. Все ножі до льодобурів відрізняються особливостями конструкції, вживаними матеріалами, а також способами установки. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент якісних ножів під будь-який бур.

Основні типи лез

Залежно від форми розрізняють декілька видів різальних частин :

  • Сферичні. Встановлюються переважно на буру іноземних виробників. До основних переваг таких ножів можна віднести низький рівень шуму, плавну роботу, ефективне свердління мокрого льоду і старих лунок. Варто відмітити, що їх необхідно регулярно підточувати.
  • Напівкругла форма. Вони найбільш затребувані серед рибалк-любителів, оскільки однаково ефективні як в морозну погоду, так і під час відлиги. Бура з такими ножами не вимагає прикладання особливої фізичної сили. Напівкруглі ножі з позначкою «вологий лід» відмінно справляються з льодом під час весняної відлиги.
  • Універсальні. Усі моделі розрізняються між собою кутами. Ножі з прямішим кутом підходять для свердління м'якого льоду. При його зменшенні, збільшується можлива щільність оброблюваної поверхні.
  • Ступінчасті. Ці різальні елементи рекомендують використати в морозну погоду, оскільки при значному зниженні температури, властивості льоду змінюються.

Більшість виробників ставлять відповідну позначку на ножі. Завдяки цьому не складе труднощів підібрати відповідний варіант для сухого або мокрого льоду.

Представлені в нашому асортименті ножі виготовляються з якісних матеріалів. При правильно вибраній різальній частині можна значно збільшити ефективність буріння.

Купити ножі до льодобурів

У нашому інтернет-магазині ви зможете недорого купити якісні ножі до льодобурів. При необхідності, наші фахівці готові відповісти на усі питання, що цікавлять, і допомогти з вибором відповідної моделі.

Вгору