Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Льодобури

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Рибний лов для багатьох людей — це не лише цікаве захоплення, але і основний рід діяльності. Адже такий цінний продукт, як риба, затребуваний у будь-яку пору року. Для того, щоб продуктивність зимової риболовлі була на високому рівні, слід потурбуватися про придбання спеціального приладдя. Незамінними елементами спорядження будь-якого рибалки в холодну пору року є якісні льодобури. Основне призначення цього пристосування – буріння циліндричних лунок на глибину до 1 метра.

Різновиди льодобурів

Риболовля взимку ускладнюється присутністю товстого шару льоду на поверхні водойм. Для того, щоб просвердлити лунку в таких умовах доведеться витратити чималу кількість часу і сил. Сучасні льодобури здатні впоратися з цим завданням в лічені секунди. На сьогодні на ринку представлені декілька різновидів риболовецьких бурів :

  • Механічні. Бур з ручним приводом найбільш популярний серед більшості рибалк. Головні переваги: доступна ціна, невелика вага, можливість швидкого переміщення по водоймі.
  • Бензинові. Наявність такого льодобуру значно полегшує процес зимової риболовлі, але обслуговувати його набагато складніше, ніж механічні моделі. Необхідно регулярно стежити за справністю двигуна і наявністю палива. Купівля цієї техніки найбільш доцільна при необхідності буріння великої кількості лунок.
  • Електричні. З розвитком технологій на ринку з'явилася бура з електродвигунами. Ці моделі мають декілька вагомих переваг перед бензиновими варіантами: низький рівень шуму, відносно невелика вага, правда і ціна електричних бурів дещо вищий.

Якщо розглядати облаштування бура, то усі сучасні моделі робляться за одним принципом. Найбільш поширеними варіантами є шнекові моделі з різальною частиною. Раніше були поширені і інші конструкції, але зважаючи на низьку ефективність на даний момент вони практично не використовуються.

Особливості бурів

Нержавіюча сталь є найбільш популярним матеріалом при виробництві риболовецьких бурів. Такі моделі відрізняються високою міцністю при порівняно невеликій вазі. Для спортивної риболовлі існують спеціальні титанові моделі, вартість яких значно вища.

При купівлі варто враховувати форму і особливості різальної частини. Залежно від умов в яких доводиться просвердлювати лунку, може знадобитися спеціальний тип ножів.

Ми пропонуємо ознайомитися з нашим асортиментом, і недорого купити відповідний льодоруб для максимально продуктивної зимової риболовлі. У каталозі інтернет-магазину представлений великий вибір моделей, і при необхідності, наші фахівці проконсультують вас з усіх питань, що цікавлять.

Вгору