Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Карабіни та застібки риболовні

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Усі риболовецькі снасті складаються з основних вузлів, а також ряду інших елементів фурнітури. Варто відмітити, що дрібні деталі грають не менш важливу роль, чим саме вудилище і котушка. При виведенні риби, значна частина навантаження доводиться саме на місця з'єднань, тому застібки є важливою частиною будь-якого риболовецького оснащення. Вони використовуються для фіксації і зміни різних аксесуарів.

Різновиди риболовецьких застібок

На сьогодні виробники надають великий асортимент риболовецьких застібок. Для того, щоб правильно підібрати цей елемент фурнітури під конкретну снасть, необхідно розібратися в їх різновидах. Усі риболовецькі карабіни діляться на три основні категорії:

  1. Дротяні. Цей тип застібок найбільш затребуваний серед професійних рибалк. Пов'язано це із зручністю експлуатації в приманках спінінгів. Моделі, виготовлені з дроту, застосовуються в різних видах риболовецького оснащення. Головною перевагою є висока стійкість до навантажень і міцність. Таким чином, дротяні карабіни невеликого розміру здатні витримувати значні навантаження. Цей тип застібок досить часто використовується і в ультралайтовой риболовлі.
  2. Пластинчаті. Такі моделі відрізняються доступнішою ціною. Завдяки цьому їх часто використовують при монтажі поводків. Варто відмітити, що пластинчаті карабіни менш міцні, чим дротяні аналоги. Ці моделі застібок добре поєднуються з великими приманками. Їх часто використовують при лові на закидушку і донку.
  3. Нахлыстовые. Досить проста по конструкції, але міцна модель застібок. Полегшена конструкція добре виконує свої функції, і чинить позитивну дію на гру приманки. Нахлыстовая застібка є кращим варіантом для лову ультралайтом.

Кожна модель має свої сильні сторони, тому повинна використовуватися тільки по прямому призначенню. Дотримуючись цього правила можна повністю виключити труднощі з експлуатацією різних типів застібок, і значно підвищити продуктивність риболовлі.

Якщо у вас є труднощі з вибором, ви можете звернутися до наших фахівців, вони дадуть відповідь на усі питання, що цікавлять, і допоможуть підібрати фурнітуру під ваші запити.

Особливості риболовецьких карабінів

Карабін в риболовецьких оснащеннях призначений для полегшення процесу лову. При монтажі деяких снастей неможливо обійтися без використання сполучної ланки. Тому часто вибір застібки робить прямий вплив на ефективність рибного лову, а також збереження усього спорядження. Основні характеристики цього елементу фурнітури :

  • Матеріал виробництва – латунь, нержавіюча сталь;
  • Усі представлені на ринку моделі можуть мати різну форму, а тому вибір залежить тільки від переваг рибалки;
  • На упаковці завжди вказується розмір застібки і тест на міцність. Позначається він буквами (наприклад «S», «M», «XL»), а максимально допустиме навантаження прописується в кілограмах.

Цей, на перший погляд, невеликий елемент оснащення дозволяє позбавитися від великої кількості непотрібних дій. Застібки найбільш поширені в риболовлі фідером і спінінгом. Але, сфера їх застосування не обмежена тільки цими напрямами. У тому або іншому вигляді застібки можна зустріти практично в усіх типах риболовецького оснащення.

  • Основне призначення карабінів в лові спінінга – можливість швидкої зміни приманок. Таким чином рибалка економить значну кількість часу, який він би витратив на перев'язування волосіні. Застібка прикріпляється до шнура один раз, після цього досить тільки відкривати її, і прикріплювати необхідні приманки.
  • У риболовлі на фідер застібка значно спрощує маніпуляції з оснащенням. Завдяки використанню цього елементу фурнітури, ставати простіше замінювати різні поводки і годівниці. Іноді застібка може йти в комплекті з вертлюгом.

Де купити міцну фурнітуру

Далеко не кожен рибалка приділяє належну увагу застібкам. Адже при лові великих трофеїв цей елемент фурнітури може зіграти ключову роль. Великі екземпляри риби створюють значне навантаження у момент клювання, і ненадійне з'єднання може стати причиною втрати бажаного трофея. Тому дуже важливо потурбуватися про придбання якісних застібок для риболовецького оснащення.

Наш інтернет-магазин допоможе вибрати усі необхідні елементи фурнітури під конкретне завдання. У нас ви зможете недорого купити якісні карабіни і застібки від перевірених виробників. Ми надаємо великий асортимент аксесуарів за доступними цінами.

Вгору