Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Термосумки

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Хто із завзятих рибалк не стикався з проблемою збереження і доставки свого улову до будинку свіжим? Просте і практичне рішення – купити термосумку.

Види термосумок

Термосумки або, як їх ще називають «сумки-холодильники», залежно від типу охолоджувального елементу діляться на декілька видів.

  1. Водно-сольові. Це невеликі пластикові контейнери з водно-сольовим розчином, які протягом доби підтримують температуру від, - 20 до 8 ̊C.
  2. Силіконові. Такі сумки мають спеціальні пакети-брикети з силіконовим наповнювачем, який підтримує температуру не нижче 0 і не вище 2 ̊C. Їх основна перевага перед іншими моделями в тому, що вони тримають температуру впродовж 7 діб.
  3. Гелі. Є моделі з пластиковими брикетами, наповненими гелевидною речовиною, яка може підтримувати постійну температуру до 16 годин.
  4. Ізотермічні. Це недорогий, легкий, компактний варіант без додаткових охолоджувальних елементів, який підтримує температуру впродовж короткого періоду часу за рахунок багатошаровості стінок і особливого теплоізолюючого матеріалу між ними.

Місткість сумок, представлених в нашому інтернет-магазині, варіюється в межах від 9 до 32 літрів.

Вага термосумок також залежатиме від їх типу. Наприклад, ізотермічна модель без жорсткого каркаса, хладоэлементами, що не обважнює, може важити в межах 500 гр, а контейнери з акумуляторами – до 4-5 кг

Конструкція і матеріали виготовлення термосумок

В основному конструкція сумок для зберігання продуктів передбачає наявність теплоізоляційного матеріалу, розміщеного між зовнішнім і внутрішнім шарами стінок. Для виготовлення зовнішнього шару використовують зносостійкий і вологовідштовхуючий поліестер, а внутрішнього – синтетичну тканину з фольгированной поверхнею.

Основні переваги термосумок

Риболовля – це в першу чергу відпочинок, а відпочинок має бути комфортним. Зробити поїздку на природу комфортнішої і є головним призначенням термосумки, оскільки вона має наступні переваги:

  • дозволяє зберегти рибний улов, а також продукти для перекушування свіжими впродовж тривалого періоду часу, особливо влітку;
  • дозволяє зберегти приготовану їжу теплою в холодну пору.

У нашому інтернет-магазин ви зможете вибрати і купити термосумку недорого. На сайті представлений тільки сертифікований товар перевірених постачальників.

Вгору