Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Потрійні гачки риболовні

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Щоб наловити риби за допомогою снастей, потрібний гачок. Таке пристосування займає важливе місце в риболовецькому оснащенні, і воно може мати різну форму і призначення. Для лову хижої риби на живу або штучну приманку найбільш відповідним варіантом є гачки трійники. Особливо актуальне їх застосування в період зимового лову. Їх гущавині використовують на пісочних водоймах або середніх шарах води.

Які бувають види

Такі гачки застосовуються для усіх видів лову спінінга. Три піддіва з жалами проколюють рибу, а борозни і виступи на них запобігають зісковзуванню здобичі. Є три основні види трійників, які можна застосувати практично для будь-якої приманки :

  1. Двійник, поодинокий гачок і голівка спаяні наглухо;
  2. Немає колечка, а майже гладкий стержень спаяний наглухо;
  3. Спаяні два гачки, третій припаяний до одного із стержнів між ними виходить проріз.

Також вони можуть бути зубчастые і полузубчастые. У перших борозенка на усіх сторонах, а у других на одній. Вигини гачка мають багато форм в залежності, від них визначається його назва. Вони можуть бути незграбно і рівно закруглені, а також незграбні з жалом, що йде убік. Міцність у них буває:

  • Звичайна;
  • Збільшена;
  • Подвійна.

Особливості конструкції потрійних наживних гачків

Такі гачки складаються з голівки (вушка) у вигляді круглого колечка для волосіні і прямої частини (цівки) того, що сполучає їх з поддевом. Останній є круто зігнутою областю, діаметр якої впливає на розмір виробу. Кінчики гачка гострі, завдяки чому, незалежно від форми він зачіпляє і міцно утримує рибу. Цівки – це ділянка від основи вушка до початку утворення чумарки. Вона може бути пряма, зігнута або оригінальна. Голівка зручно сполучає риболовецький гачок з волосінню. Її кругла форма спрощує завдання підвішування різного устаткування для риболовлі.

Гачки можуть мати різну нумерацію. Номер означає ширину зіву в міліметрах. Найчастіше великі моделі використовуються для лову на живець великої хижої риби, а найменші підходять для рослинної приманки.

Матеріали, вживані для виробництва

Для виготовлення використовується розжарений і не розжарений сталевий дріт різної товщини, а додаткова обробка розжарюванням дозволяє отримати міцний виріб. Бюджетні варіанти виконуються з високовуглецевої сталі, механічній і термічній обробці, що легко піддається. Щоб запобігти появі корозії зовнішній шар снасті покривається спеціальним захисним складом.

Вироби з вуглецевої сталі леговані ванадієм виходять міцніше. Ванадій, збагачений сплав стали, значно піднімає міцність гачка, але його поверхню теж треба покривати захисним шаром. З нержавіючого сталевого матеріалу робляться найнадійніші і зручніші гачки. Вони можуть використовуватися для лову майже усіх порід риб. Деякі виробники застосовують арматурний дріт. На упаковці зазвичай вказується матеріал, з якого вони виготовлені, тому підібрати відповідний не буде проблеми.

Захисне покриття гачків

Щоб захистити гачки від корозії, вони покриваються наступними матеріалами: лаком, цинком, оловом, латунню. Також може застосовуватися гарячий метод для синення. Для захисту гачків з вуглецевої сталі найчастіше застосовую бронзування, додатково покриваючи полімерним лакофарбним шаром. Спосіб нікелювання з додаванням кольору і полімерного лаку дозволяє отримати виріб з ідеальною поверхнею. Також застосовуються такі методи:

  • Вороніння;
  • Хромування;
  • Оцинковування;
  • Анодування.

Залежно від того який спосіб використовується у снасті може бути різний колір. Олово, наприклад, дає блискучий колір, латунь – золотистий. При нікелюванні кольори варіюються від сріблястого до чорного. В результаті хромування виходить дзеркально-білий колір. Анодування дає жовтий або бронзовий, оцинкування – сріблястий-матовий.

Вибір відповідного кольору залежить від переваг покупця, а також передбачуваних умов риболовлі.

Купити недорого якісні гачки трійники можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо вироби різних розмірів і кольорів від перевірених виробників, а тому гарантуємо тривалий термін експлуатації і надійність риболовецьких снастей. Ціна на них залежить від матеріалу, з якого вони виготовляються.

Доставку здійснюємо по усій території країни, а сплатити купівлю можна будь-яким зручним способом!

Вгору