Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  вихідний

0
Мій кошик

Мука кріля

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Досвідчені рибалки знають, що успіх риболовлі багато в чому залежить від правильно підібраної підгодівлі. Трофейна здобич вередлива, але навіть найвередливіший короп не пропливе повз підгодівлю з крилевой борошна.

Борошно криля : головні особливості і переваги

Борошно криля – це простий, недорогий і ефективний спосіб принадити багато прісноводих риб : коропа, Амура, ляща і інших. Такий продукт є спеціальним складом, багатим білком і амінокислотами тваринного походження. Окрім цього, в нім знаходиться велика кількість протеїну, вітамінів і мінералів, необхідних для того, щоб зробити раціон риби повноцінним і збалансованим. Для його отримання використовують антарктичного криля, який широко відомий своїми поживними властивостями. Це надає підгодівлі своєрідний сильний аромат, що притягає риб.

Таке борошно можна застосовувати як:

  • додатковий елемент в сипких підгодівлях, суміші при цьому готуються з різних інгредієнтів, а пропорції підбираються залежно від умов риболовлі;
  • компонент у бойлостроении: крилевую суміш додають в спеціальну нетонучу насадку;
  • доповнень інгредієнт в стик-миксах – вживаних в карпфишинге ПВА-пакетах, які заповнюються спеціально приготованою приманкою;
  • основу для рідкого живлення: криль додають в спеціальні суміші для риб для збільшення їх поживної цінності.

Крилевая борошно відноситься до типу підгодівлі, що порошить, тобто, такій, яка створює каламутність у воді. При цьому вона не насичує рибу, тому здобич залишається голодною і продовжує пошук їжі, що збільшує вірогідність клювання.

Ще одним плюсом такого продукту є те, що він добре комбінується з іншими видами підгодівель.

Виробництво

Криль – ця збиральна назва планктонних дрібних ракоподібних, які у великій кількості зустрічаються в океані. З таких свіжозловлених або заморожених рачків і робиться крилевая підгодівля.

Виробники використовують метод прямої сушки на спеціальних установках, а також пресово-сушарну технологію. Перевага такого способу отримання борошна в тому, що вона має триваліший термін зберігання. Це відбувається, завдяки видаленню з криля значної частини жиру. При виборі продукту, виготовленого таким методом, варто звернути увагу, що з криля при цьому також виводяться і полинасыщенные кислоти, і жиророзчинні вітаміни, що призводить до зниження рівня харчової цінності, але це має значення лише у тому випадку, якщо борошно використовуватиметься як добавка до риб'ячого корму.

Харчова цінність

В середньому крилевая борошно містить:

  • до 62ротеина в чистому вигляді;
  • не менше 10ира;
  • 35глеводов, основу яких складає хітин.

При такому багатому складі калорійність в основному не буває нижча 3 МДж на 100 р.

Окрім цього, продукт може містити в різному співвідношенні такі жирні кислоти:

  • пальмітинові;
  • олеїнові;
  • эйкозапатентованные.

Ще одним важливим чинником ефективності такої приманки є те, що у складі борошна є присутньою в достатній кількості сіль, яка є основними ласощами і важливим інгредієнтом харчового раціону більшості прісноводих риб.

Способи використання

Як говорилося вище, таку суміш можна використати в якості основного живлення для багатьох нехижих видів риб.

Завдяки низькій вартості і високій ефективності, крилевую борошно використовують при лові риби для підвищення привабливості приманок. Крім того, структура і склад продукту дозволяють використати його для зниження щільності наживок. Досвідчені рибалки додають до крилевой суміші воду і замішують подібність пасти, якою намазують насадку. Такий прийом в рази підвищує шанс на багатий улов, завдяки унікальному запаху борошна, який так подобається рибі.

Багато виробників виготовляють крилевые бойлы – плавучі або придонні приманки. Їх головною перевагою є досить великий розмір, що дозволяє ловити більшу рибу, оскільки дрібна просто не може їх є.

Краще борошно криля для успішної риболовлі

Недороге борошно криля у нашому інтернет-магазині в широкому асортименті дозволить зробити будь-яку риболовлю ефективнішою. У нас можна купити суміш в різній ваговій фасовці. Крім того, наш магазин працює з виробниками, які мають надійну репутацію, тому у нас ви знайдете тільки якісну продукцію.

Якщо у вас виникли питання по вибору товару, то вам завжди раді допомогти наші досвідчені консультанти. Вони не лише підберуть борошно з урахуванням індивідуальних переваг, але і підкажуть, як правильно її використати.

Вгору