Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  вихідний

0
Мій кошик

Чохли для вудилищ

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Термін служби вудилища, як і іншого риболовецького приладдя, багато в чому залежить від умов його зберігання і транспортування. Спеціально для цього були створені чохли, які захищають вудки від багатьох ушкоджень. Щоб забезпечити вудилищу максимальний захист, необхідно правильно підібрати чохол. Для цього треба знати, яких видів вони бувають і, в чому полягають їх особливості.

Види чохлів

Все чохли для вудилищ залежно від того, на скільки комплектів вони розраховані, можна розділити на:

  • одинсекційні – моделі, розраховані на один комплект вудок;
  • багатосекційні – залежно від кількості секцій такі моделі використовуються для відповідної кількості переносимих снастей.

Крім того, за типом конструкції усі чохли бувають 2 видів.

  1. Жорсткі. Моделі, що виготовляються з матеріалів, що дозволяють тримати певну жорстку форму. Це забезпечує снастям максимальний захист при транспортуванні. Внутрішня частина таких чохлів має м'які, як правило, поролонові, вставки і додаткові кріплення. Також в них передбачена наявність кишень, що закриваються, для різних риболовецьких аксесуарів і дрібниць. Є моделі з розкладними ніжками, які дозволяють не нагинатися за вудками, а витягувати їх з чохла. Крім того, моделі, що виготовляються у формі тубуса, мають торцеві заглушки, що забезпечують їх повну герметичність.
  2. М'які. Чохли цього виду виготовлені із спеціальної тканини, яка дуже важко рветься і не пропускає воду. Як і жорсткі моделі, вони мають зручні міцні ручки і заплічні лямки для комфортного перенесення. В деяких випадках для того, щоб модель стала жорсткішою, виробники додають спеціальні тверді вставки, що нагадують частини каркаса. Основна перевага м'яких чохлів – їх невелика вага.

Вибір чохла по кількості секцій і типу конструкції в основному залежить від того, скільки вудок планується брати з собою, і умов їх транспортування.

Основні характеристики чохлів

Чохли для вудилищ мають декілька характеристик, на які варто звернути увагу при їх виборі.

  1. Тип конструкції : жорсткий або м'який.
  2. Кількість снастей, на яку розрахована модель.
  3. Функціональність. Чи має модель додаткові кишені, відсіки або спеціальні фіксатори, за допомогою яких можна окремо закріпити снасті.
  4. Кількість ручок і наявність наплічного ременя.
  5. Матеріал виготовлення. Найпопулярнішими є чохли, виготовлені з щільної тканини. В основному це високоміцний нейлон або інші мембранні матеріали. Вони не протираються, не рвуться, а також мають великий термін експлуатації. Якщо йдеться про жорсткі чохли, то необхідно враховувати матеріал і конструкцію каркаса, наявність оббивки і ніжок або інших додаткових елементів.

Окрім цього, також важливо враховувати довжину чохла. Вона має бути такою ж, як і довжина снастей, для яких купується чохол.

Кращі чохли для вашої вудки

Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір чохлів для вудилищ різних видів, моделей і забарвлень. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками товарів для риболовлі, тому в якості продукції, представленої на нашому сайті, ви можете бути упевненими на усе 100Если ж у вас виникнуть питання або проблеми з вибором, то наші досвідчені менеджери обов'язково на них дадуть відповідь і допоможуть підібрати чохол для вашої вудки.

Вгору