Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Офсетні гачки

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Офсетні гачки, відоміші як офсетники – є видом риболовецьких гачків з подвійним вигином у кріпильного кільця, що дозволяє добре сховати цівку в наживку. Вони використовуються при створенні приманки-незацепляйки, яка застосовується для лову в місцях з густими заростями трави або з великою кількістю корчів. Гачок не зачепиться за сторонні предмети і збережеться, поки його не проковтне риба.

Різновиди офсетних гачків

За формою конструкції виділяють наступні види офсетних гачків :

 • Texas Hook – має загнуту форму. Підійде для принаджування за допомогою черв'яків, слагов, віброхвостів, твистеров, і інших приманок вузької форми.
 • Wide Gap – найпопулярніший варіант, варіант з широким загином. Зустрічається в двох варіаціях: з жалом, що дивиться на сходинку і з жалом, що дивиться вище її. Цей гачок підходить при лові на широкі силіконові приманки.
 • Sickle Hook – виріб, формою що нагадує, серп. Завдяки своїй формі, офсетник надійно фіксується на великій приманці і забезпечує комфортний лов риби на великій відстані. Також, завдяки стійкій зарубці, ці моделі здатні утримати навіть саму рибу, що активно рухається.
 • Гачки зі свинцевим важком –не вимагають того, що додаткового, що обважнює. Вони дуже зручні при лові спінінга в мілководді з густими заростями і важкою прохідністю.

Розміри

Гачки офсетники– відрізняються z- образним вигином біля кріпильного вушка. Саме завдяки такому вигину офсетники надійно кріпляться до приманки і не дають їй сповзати з гачка.

Асортимент офсетних гачків дуже різноманітний, для різних способів лову слід підібрати певний розмір:

 • №5, 4, 3 – розрахований для лову великої риби з використанням великих приманок.
 • №1, 2, 3, 4 використовуються при лові на прості снасті.
 • №4-10 – застосовуються для найменших приманок, наприклад у вигляді комах або черв'яків.

До кожної приманки гачок вибирається окремо, виходячи з таких критеріїв:

 • Вид приманки;
 • Ширина приманки;
 • Висота приманки;
 • Довжина приманки;

Співвідношення висот гачка і приманки важливе. Якщо висота силіконової приманки буде більше загину гачка, то його доведеться повністю пропускати через тіло «рибки», а тиснуло витягувати назовні. Через це гачок втратить свою найважливішу властивість – не чіплятися за сторонні предмети при лові.

У такому разі краще всього використати приманки «кишенею» на животі або спині. У такій надсічці, як в кишені, ховається гострий кінець гачка і забезпечує йому захист від випадкових зачіпок.
Так само важлива і ширина приманки – вона має бути більше ширини гачка, тоді приманка зможе повністю приховати в собі жало гачка і забезпечити йому хорошу прохідність в траві.

Переваги

Незвичайна конструкція офсетного гачка має багато відмінностей порівняно з іншими моделями.

Основні переваги:

 • Хороша прохідність і мінімальна зацепляемость.
 • Простота монтажу, з яким впорається навіть початкуючий рибалка.
 • Велика різноманітність розмірів дозволить вибрати гачок для будь-якої приманки.
 • Довговічність і надійність виробу.

Монтування офсетних гачків

На силіконові приманки офсетний гачок можна змонтувати двома різними методами:

 • Техасский- використовують простий виріб з прямокутним загином. Гачок проводять в тіло приманки цілком, фіксуючи її в місці вигину дроту і повністю ховаючи вістря виробу, що дозволяє забезпечити максимальну захищеність від випадкових зачепів.
 • З відкритим жалом - використовують гачки Wide Gap з широким загином. Жало гачка або проводять через заздалегідь виконаний тунель в приманці, або закріплюють максимально тісно до наживки.

Наступним етапом буде оснащення офсетника. Існують наступні різновиди:

 1. Без використання грузила. Цей варіант вибирається, якщо гачок спочатку поставляється зі свинцевим важком, і його не вимагається додатково обважнювати.
 2. Використання важка, або «шарнірна» оснащення. На переході від важка до приманки також ставлять заводне колечко. Завдяки такому способу, наживка рухається куди вільніше і природніше.
 3. З використанням дробинки. Її ставлять на цівці гачка, основне грузило поміщають на деякій відстані. Таким чином, приманка крутиться навколо своєї осі, а дробинку використовують для відвертання заплутування приманки.

Прибрести гачки офсетники

Наш інтернет-магазин товарів для риболовлі пропонує вам купити безліч офсетних гачків від різних виробників за доступною ціною. У нас ви знайдете якісний оригінальний товар з усіма гарантіями, з можливістю оплати будь-яким способом і доставки по всій країні.
Замовляйте у нас гачки офсетники для риболовлі недорого і насолоджуйтеся активним відпочинком на природі!

Вгору