Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Ручки для підсака

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Будь-який рибалка знає, що для вдалого полювання за справжнім трофеєм окрім бажання, необхідно мати правильно підібрані снасті. Однією важливою деталлю для вдалого витягання з води великих рибин являється підсаки.

Для того, щоб пристосування не підвело в найвідповідальніший момент, і спіймана рибина не махнула на прощання хвостом, наприклад, в результаті поломки такого важливого атрибуту, необхідно купити до підсаці зручну і надійну ручку. Пропонуємо Вам ознайомитися з нашим асортиментом!

Різновиди

Існує два види ручки до підсаці кожен з яких має свої унікальні властивості і переваги :

  • Штекерные ручки - мають невелику вагу, вони значно легші, ніж телескопічні. Під час роботи цей атрибут зберігає жорсткість і дозволяє вільно і упевнено управляти головою підсаки, не сумніваючись ні в одному досконалому русі. Збирати її можна будь-якої довжини, вона буде зручна при витяганні риби на найрізноманітніших відстанях від 1 м до 4 м;
  • Телескопічна ручка – вага цієї ручки залежить від матеріалів, з яких вона зроблена, а довжина варіюється від 1 м до 4м, але може бути і більше залежно від цілей свого власника.

Різниця у використанні полягає в наступному: телескопічна ручка при використанні має бути розсунена на усю робочу довжину. Тобто вона буде зручна у використанні в певному, улюбленому місці лову, і повинна відповідати цим умовам.

Що ж до штекерной ручки до підсаці, те вона більше універсальна, використати її можна скрізь, незалежно від місця риболовлі. Це може бути човен, крутий берег або піщана коса. Існує можливість збору її будь-якої необхідної довжини, просто потрібно з'єднати між собою потрібну кількість деталей.

Вибір тієї або іншої ручки залежить від переваг майбутнього власника. Якщо рибалка звик кожен вільний вихідний приходити на берег улюбленої річки, щоб насолодитися єднанням з природою, то варто розглянути телескопічну ручку. А якщо він вважає за краще подорожувати, зазнавати нові водойми в невідомій для нього місцевості, то варто зупинити свій вибір на штекерной ручці, яка здатна допомогти в самих труднопрохідних і бурхливих річках.

Особливості виробу

Матеріали, з яких виготовляють ручки для підсаки, бувають трьох видів:

  • Алюміній – м'який і дуже легкий метал. Має відносно високу міцність, що дозволяє рибалці вивудити рибу будь-якого розміру. Окрім надійності цей метал здатний порадувати стійкістю до корозії, що допоможе зберегти улюблену ручку у хорошому стані на довгі роки.
  • Склопластик – це особливий матеріал, з невеликою питомою вагою. У нього широка сфера застосування. Готується як сталь, має низьку теплопровідність, дуже стійкий до будь-яких атмосферних явищ, що є запорукою тривалого використання будь-якої купівлі. Адже з такою ручкою можна не турбуватися, що підсаки зламається під тиском холоду або сильного вітру, а бажаний улов попливе або зірветься.
  • Карбон (углепластик) – має малу вагу, але при цьому дуже готується, що важливо, оскільки у кожного рибалки завжди величезна кількість речей, необхідних для вдалого проведення улюбленого дозвілля. Ще однією перевагою цього матеріалу є прекрасне поєднання стійкості і довговічності, що досягається завдяки сучасним технологіям.

Ручки можуть приєднуватися до голови підсаки різьбовим способом, або защипуватися. Вибір тієї або іншої ручки залежить від переваг покупця.

  • Різьбовий спосіб - таке кріплення є найнадійнішим і міцнішим.
  • Одягання ручки клацанням займає зовсім небагато часу, такий процес відрізняється простотою.

Кожна ручка має в комплекті чохол, який допоможе зберегти функціональність і зовнішній вигляд при транспортуванні, або в мить, коли треба її відкласти.

Ручка для підсаки є дійсно важливим атрибутом в арсеналі будь-якого рибалки любителя або професіонала, що добре знає свою справу. Не варто нехтувати купівлею такої речі! Кожному рибалці слід вивчити її види і матеріали, щоб зробити правильний і відповідний йому вибір, оскільки завдяки ручці до підсаці лов риби стане простішим і приємнішим видом дозвілля, а бажаний улов ніколи не зможе вислизнути!

У нашому інтернет – магазині Ви завжди зможете купити будь-які необхідні ручки до підсаці недорого від різних виробників. Ми гарантуємо своєчасну відправку товару, а наші фахівці з радістю вас проконсультують.

Вгору