Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  вихідний

0
Мій кошик

Спінінгова огрузка

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Лов спінінга, мабуть, найпопулярніший вид риболовлі. Це один із способів донного лову, де правильний вибір грузила відіграє важливу роль. Саме тому, так важливо знати особливості відвантаження спінінга і уміло застосовувати її на ділі. Переваг у використанні таких грузил багато: вони прості в монтажі, мають відмінні аеродинамічні характеристики і з їх допомогою здобич швидше попадається на гачок.

Види грузил з ковзаючим кріпленням

Такий вид кріплення дістав свою назву із-за вільного переміщення грузила по волосіні. Існує декілька видів, які відрізняються за формою і розміром :

  1. Ложка. Такий вид грузил застосовується для лову великих трофеїв, наприклад, коропа або ляща. Раніше рибалки виготовляли їх в домашніх умовах: розтоплювали свинець і заливали в ложку. Коли матеріал застигав, то набував описуваної форми. Зараз такі моделі виготовляють на виробництвах, при цьому їх форма і вага розраховані дуже точно. Вони забезпечують хороше зчеплення з поверхнею і мають високі аеродинамічні характеристики.
  2. Ромбовидні грузила застосовують для лову риби на невеликих дистанціях. Зазвичай, вага стандартної моделі не перевищує 30 грам. Їх часто використовують з пикерными вудилищами, де досить чутлива нижня частина. Є також модифіковані види: з шпильками або усіченими кінцями. Такі моделі застосовуються для підвищення зчеплення з дном в місцях з сильною течією і нерівною поверхнею.
  3. Кулясті грузила. Їх застосовують в окремих випадках. Особливо для лову риби, яка любить полювати за здобиччю і її це притягає, наприклад, при лові вусаня. У водоймах, де сильна течія такий вид грузила буде неефективним, оскільки кругла форма не дає міцного зчеплення з поверхнею.
  4. Веретеноподібні моделі створені для лову риби в місцях з великою кількістю рослинності або з нерівною поверхнею дна. Вони не плутаються і не чіпляються, але погано протистоять сильній течії.
  5. Чебурашка. Це грузило з двома вушками, використовується для шарнірного монтажу з воблером і підходить для активної риболовлі, тому спрощує зміну приманки при високому темпі.
  6. Вантажила у формі кулі. В основному використовують для лову в «Техаському оснащенню» і мають велику внутрішню частину, де можна сховати вушко гачка.

Нерухомі грузила спінінгів

Їх основна відмінність – ця наявність вушка на поверхні. За нього вони чіпляються на волосіні за допомогою плетіння або шнура, і залишаються нерухомими упродовж усього процесу лову. Основними видами таких грузил є:

  1. Торпеда. Призначена для далекої занедбаності, оскільки має спеціальну обтічну форму, яка дозволяє пролітати великі відстані.
  2. Ромб з вертлюжком має внутрішню порожнину, що сприяє кращому зчепленню з дном. У цьому його головну відмінність від звичайного ромба.
  3. Дропшоп. Його використовують при занедбаності на малі відстані. Досить популярна у рибалк із-за простоти монтажу. Застосовується для лову судака, білої риби і інших великих риб.

Вантажила для джиг-фишинга

Джиг-фішинг – цей окремий напрям в лові спінінга, тому і вид відвантаження у нього особливий, називається він – джиг-голівка. Виготовлений цей тип у вигляді кулі з прикріпленим до нього гачком. Розрізняються моделі по вазі, розміру і матеріалу виготовлення.

Джиг-головки роблять від 3-42 грам. Вибір ваги залежить від розміру здобичі, швидкості течії і виду спінінга.

Спінінг огрузка для джиг-фишинга буває із стандартного свинцевого сплаву, а також з вольфраму і латуні. Свинцеві моделі зручні у використання і притягають своєю невисокою ціною, але із-за постійного контакту з водою, поверхня їх окислюється і покривається білим нальотом.

Вольфрамові важки користуються популярністю завдяки тому, що мають збільшену вагу. Із-за тяжкості самого металу, вони виготовляються менших розмірів, що добре впливає на занедбаність. При ударі об камені, вони видають невеликі постукуючі звуки, які притягають рибу.

Вироби з латуні теж застосовують, але через те, що матеріал занадто м'який, їх термін експлуатації менші.

У нашому інтернет-магазині ви зможете недорого купити якісні спінінги огрузки для усіх видів лову риби. Ми представляємо продукцію тільки від перевірених виробників. Завдяки зручній системі оплати, ви зможете замовити необхідне спорядження прямо з будинку, а якщо виникнуть питання, то завжди можна звернутися до онлайн-консультанта. У нас швидкі терміни доставки і є гарантія на увесь представлений асортимент.

Вгору