Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Електронні сигналізатори клювання

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Сигналізатори клювання електронні – це сучасні пристрої, які допомагають рибалці відстежити клювання і точно показують момент, коли риба зачіпає наживку. Це дозволяє зробити підсічку в потрібний момент, і тим самим гарантує, що здобич не зірветься з гачка.

Цей пристрій призначений уловлювати щонайменші коливання вудки і волосіні. Особливо такі датчики корисні вночі або в туман, коли умови видимості залишають бажати кращого. Також цей пристрій просто потрібний для початкуючих рибалк, які самостійно не можуть визначити початок клювання.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете величезний вибір моделей сигналізаторів високої якості, які стануть незамінними помічниками і значно підвищать ефективність рибного лову.

Які бувають типи електронних датчиків

Електронні сигналізатори визначають момент клювання набагато точніше, ніж аналогічні механічні пристрої. І на сьогодні існує величезна кількість різних моделей, як автономних (які не вимагають присутності людини у безпосередній близькості до вудилища), так і комбінованих з пейджером.

Виділяють два основні типи сигналізаторів :

  1. Модель, яка встановлюється на вудилищі. Такий тип пристрою виглядає, як підставка під вудку. Його розташовують недалеко від берега, закидають вудку і встановлюють її на підставку. Після цього необхідно затиснути волосінь на механізмі (ролику), що обертається, який розташовується на сигналізаторі. У момент клювання, волосінь почне обертати ролик, який у свою чергу передасть сигнал на інфрачервоний випромінювач, тим самим оповістившись рибалку.
  2. Пристрій, який розміщується на фідер. Принцип роботи цього приладу не відрізняється від попереднього, відмінність лише в конструкції механізму, що обертається. У цьому пристрої воно виконане у вигляді кільця, тому волосінь протягується всередину його. Ще однією особливістю є те, що сигналізатор кріпиться до верхівки фідера.

У нашому інтернет-магазині ви можете розглянути усі типи пристроїв для клювання, проконсультуватися з фахівцем і вибрати відповідний.

Особливості сигналізаторів, а також способи сповіщення рибалки

Також сигналізатори клювання електронні можуть розрізнятися за способом передання інформації рибалці. На сьогодні виділяють 3 основні типи:

  1. Звукові. Виходячи з назви зрозуміло, що для того, щоб оповістити про клювання використовується звуковий сигнал. Проте ці моделі розрізняються між собою. Найпростіші можуть тільки регулювати гучність в залежності об того, на якій відстані знаходитися людина. У модернізованих можна настроїти такі функції як чутливість і частоту звуку. Більше функціональні пристосування стануть незамінними помічниками для тих рибалк, які користуються декількома вудками одночасно. Настроївши кожну з них на різну потужність, можна швидко зорієнтуватися де саме почалося клювання. Також в таких пристроях передбачені спеціальні функції, які враховують вплив зовнішніх чинників, таких як: вітер, хвилі або випадкові сіпання волосіні.
  2. Світлові. Такі електронні моделі здійснюють сповіщення за допомогою світлового сигналу. Аналогічним попереднім, вони можуть розрізнятися від найпростіших, таких як «святлячки», до складніших пристроїв. Такі прилади частіше використовуються вночі або під час поганої погоди, коли умови видимості не дозволяють якісно оцінити обстановку.
  3. Комбіновані. Це сигналізатори, які поєднують в собі функції двох попередніх моделей, і вони вважаються найбільш універсальними. Звук в таких пристроях вважають основним сигналом, а світло вже другорядним (що повторює).

Крім того, ці пристрої можуть мати доповнення у вигляді пейджера (це невеликий прилад, на який поступають сигнали з усіх вудок; вони можуть бути як дротяні, так і безпровідні), і у більшості випадків вони продаються комплектом, в який входять декілька сигналізаторів і один пейджер.

Безперечно якісні сигналізатори клювання електронні – одні з найкорисніших пристроїв для рибалк, причому як для професіоналів, так і для любителів. І в нашому інтернет-магазині можна купити їх абсолютно недорого. Ціна залежить від типу моделі, а також способу сповіщення.

При виникненні питань стосовно функціонала, комплектації, установки або експлуатації сигналізаторів ви можете звертатися до наших фахівців. Вони проведуть вам професійну консультацію, а також допоможуть підібрати відповідний варіант.

Вгору