Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  вихідний

0
Мій кошик

Насадки для риболовлі

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Популярність насадок обумовлена простотою використання і ефективністю. Вони, як правило, є їстівні зерна кукурудзи або гороху. Також може використовуватися технічний планктон або вулканізована кукурудза (збагачена киснем). Сама насадка консервується в розчині з додаванням привабливих для риби смакових добавок. Принцип дії такого пристосування дуже простий: риба приймає насадку за їжу, а коли вона намагається з'їсти приманку, відразу ж попадається на гачок.

Насадки відрізняються від інших видів приманок тим, що притягають рибу не лише своїм зовнішнім виглядом, але і смаковими якостями. Багато видів риб не заковтують здобич цілком, у такому разі використання простої приманки не принесе великого улову. Їстівний аналог із смаковими добавками нагадає рибі реальну здобич, через що збільшиться кількість вдалих підсічок.

Різновиди насадок

Їстівні насадки для рибного лову відрізняються по основному компоненту:

 • З натуральних рослинних продуктів. Найчастіше в таких приманках використовується горох і кукурудза. Саме насадки на основі кукурудзи показали високу ефективність при лові коропа у більшості водоймах України.
 • Технічний планктон є частинками одноклітинних мікроорганізмів, які мешкають в прісних водоймах. Їх клітини спресовуються, а в суміш, що вийшла, додається смаковий ароматизатор. Такий варіант вважається більше універсальним, оскільки планктон входить в раціон більшості видів риб.
 • Тісто. Такий вид насадки віддають перевазі переважно любителі поплавцевої і снасті фідера, оскільки тісто швидко розчиняється у воді і краще всього підходить для активного лову. Перевагою є можливість формувати насадку будь-якої форми і розміру, роблячи її привабливіше для різного виду риби.
 • Ще один поширений варіант – використання корна або вулканізованої кукурудзи. У такій ситуації висушені зерна збагачуються киснем, що дозволяє насадці триматися на плаву в дрібних, мулких і трав'янистих водоймах.
 • Пеллетс є приманкою у вигляді твердих гранул, які виготовлені із злакових сумішей із застосуванням різноманітних наповнювачів і ароматизаторів. Пеллетсы бувають різноманітних розмірів. Їх використовують в основному як підгодівлю, оскільки вони швидко розчиняються у воді.

Тип приманки доцільно підбирати, спираючись на вигляд риби і особливості її поведінки, а також погодні умови в день рибного лову.

По забарвленню їстівні насадки для риболовлі діляться на два види:

 • Природна насадка має свій натуральний колір, а саме – колір продукту з якого вона виготовлена. Це може бути жовта кукурудза або зелений горошок.
 • Заманюючі забарвлення використовують для привертання уваги риби. Насадка яскравого забарвлення викликає у риби інтерес, а смакові добавки сприяють швидкому клюванню.

Незважаючи на незначну кількість різновидів, асортимент їстівних насадок дуже великий. На окрему увагу заслуговує упаковка продукту. Можуть використовуватися скляні і бляшані банки або герметичні пакети. Усі варіанти дуже зручні для транспортування і безпечні.

Особливості насадок

Насадки для риболовлі робляться з натуральних їстівних компонентів і відрізняються наступними особливостями:

 • Простота у використанні. Приманки легко одягаються на волосінь, їх застосування не вимагає ніяких додаткових навичок.
 • Смак сигналізує рибі про присутність здобичі поблизу. Коли риба ковтає таку насадку, вона її вже точно не виплюне, оскільки буде упевнена, що це натуральна їжа.
 • Ідеальна форма приманок. Їстівні насадки виглядають максимально природно, оскільки робляться з натуральних їстівних компонентів.
 • Широка різноманітність приманок. Природні і яскраві провокувальні забарвлення дозволяють кожному рибалці вибрати оптимальний варіант під свої потреби.
 • На відміну від використання силікону або інших видів штучних наживок, така насадка не викликає у риби підозр до моменту повного заковтування завдяки природній фактурі і щільності.
 • Ще одна особливість полягає в доступності. Вартість таких насадок невелика, через що можна експериментувати з різними варіантами форм і забарвлень, підбираючи самі діючі варіанти.

Їстівні насадки вважаються одним з найпростіших і ефективніших різновидів приманок для рибного лову. Їх використання істотно збільшує шанси на багатий улов.

Де придбати якісні добавки для риболовлі?

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент їстівних насадок для рибного лову, до того ж абсолютно недорого. У каталозі зібрані товари тільки з усіх видів, використовуваних в українських водоймах натуральних компонентів і у будь-якій упаковці.

Усі товари в нашому магазині відрізняються максимально високою якістю. У нас ви можете купити насадки тільки кращих виробників товарів для риболовлі. Покупці можуть бути упевнені у високій якості використовуваних при виготовленні насадок компонентів. Ми здійснюємо відправку товарів у будь-який регіон максимально оперативно. Якщо треба терміново підготуватися до риболовлі – наш магазин допоможе знайти усе необхідне за вигідними цінами!

Вгору