Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  вихідний

0
Мій кошик

Бустери

Любителі рибного лову сьогодні відійшли від звичайної риболовлі «на гачок». У сучасній риболовлі прийнято використати різні аттрактанти, що привертають увагу риби. Одним з основних видів є бустери – добавка для просочення приманки для риби.

Різновиди

Бустери створені спеціально для далекого залучення підводних мешканців. Склад підбирається таким чином, що риба відчуває аромат приманки на далекій відстані. Рідка добавка має специфічні властивості з дуже привабливим для риб запахом, які стимулюють її до нападу. Бустери класифікуються залежно від основи:

 1. На водній основі легені по структурі, мають яскраво виражений аромат, що притягає риб. Такий різновид швидко розчиняється у воді від 5 до 10 хвилин, що дозволяє принаджувати рибу з далекої відстані;
 2. Спиртові бустери довго утримують аромат і не дають есенції розчинитися у воді. Цей варіант є кращим для осінньої риболовлі, має високу проникаючу здатність;
 3. Бустери на основі меляси. Специфічний запах, який має така добавка, дає ефективний результат, при використанні його як приманки. Будучи найсильнішим енергетиком, меляса дозволяє навіть впливати на поведінку риб в цілому, примушуючи постійно переживати почуття голоду, провокуючи на постійний пошук їжі;
 4. Бустери з додаванням жирів. Добавки на масляній основі мають довгий період розпаду. Це дозволяє ефективно використати її під час зимового лову.

Особливості

Активатор клювання представлений у вигляді рідини для просочення, або спрея. Рідкі добавки для просочення використовують при приготуванні зернових сумішей, бойлов, пеллетсов, стик міксів і суміші для ліплення куль. Спреи рекомендується застосовувати в тих випадках, коли на підготовку підгодівлі часу не було. Ефект збудника смаку для риби досягається шляхом використання спрея безпосередньо перед занедбаністю снасті. Найбільшу популярність у використанні бустери отримали:

 • При риболовлі в холодний сезон, коли рівень поживних речовин у воді знижується до мінімуму;
 • У маловивчених місцях, де риба ще не стикалася з ароматизаторами і іншими насадками;
 • У місцях з великим скупченням рибалк.

Асортимент бустерів відрізняється великою різноманітністю. Використання добавки для прикорму формує харчову поведінку риб, впливаючи на усі їх рецептори:

 • Дія на зір. Бустери робляться різних кольорів, відповідно до забарвлення використовуваною добавкою. Підгодівля, маючи відмінне від води забарвлення привертає увагу риби і провокує її на напад.
 • Дія на нюх. Ароматизатори, використовувані у виробництві бустерів, мають яскраво виражений аромат, і риба активно на них реагує.
 • Збудження смакових рецепторів. Завдяки специфічним ароматизаторам, бустери здатні притягнути рибу з далекої відстані.

При підготовці підгодівлі можна використати ароматизатор аттрактанта, що відповідає смаку наживки. Проте, для місць, з великим скупченням рибалк, слід використати незвичайний аромат:

 • Фруктово-ягідні смаки (лісова ягода, ананас, мед, слива, полуниця, солодка кукурудза і інші). Стійкий солодкий запах притягає невеликі види риб, рекомендується для використання у весняний і літній періоди.
 • Аромат м'яса і риби (пряна, риба, печінка, кальмар, краб, лосось і палтус). Такі добавки будуть оптимальними для лову риби в осінній і в зимовий сезони.
 • Екзотичні аромати, такі як часник і індійські спеції підійдуть для лову великих хижих видів риби. Прекрасно себе показали у всі пори року.
 • Бустери із застосуванням натуральних компонентів є найбільш популярними для використання при лові коропових і усіх видів білої риби.

Придбати бустери для рибного лову

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого купити відмінні стимулятори апетиту, що примушують навіть глибоководних риб прагнути до приманки, впливаючи на їх рецептори. Все бустери представлені на нашому сайті відрізняються, високою якістю і є ефективними, а їх ціна вас приємно здивує.

Придбаваючи добавки у нас, ви гарантовано отримаєте ряд переваг :

 • Допомога консультантів при оформленні замовлення.
 • Великий асортимент якісних добавок від кращих виробників.
 • Приваблива вартість.
 • Оплата будь-яким зручним способом.

Ми гарантуємо своєчасну відправку у будь-яку точку країни

Немає товарів

Вгору