Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Флюрокарбонова лєска

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Флюорокарбон – це полімер, який вже давно зарекомендував себе, як якісний і високоміцний матеріал для виготовлення риболовецьких шнурів. Головною особливістю волосіні з цього матеріалу є можливість її широкого застосування у будь-якому вигляді лову на спінінг, звичайну вудку або фідер. Серед інших аналогів, з яких роблять риболовецьку волосінь, флюорокарбон вигідно виділяється своїми особливими властивостями.

Характеристики флюорокарбона

Флюорокарбон має ціле рядом властивостей, завдяки яким і вважається одним з самих кращих матеріалів для виготовлення волосіні.

 1. Висока міра прозорості у воді. Коефіцієнт заломлення світла цього полімеру украй близький до цього ж показника для води. Це означає, що волосінь практично невидима під водою, тому вона точно не злякає навіть найобережнішу рибу.
 2. Пластичність і відсутність залишкової деформації (пам'яті). Під «пам'яттю» рибалки мають на увазі схильність матеріалу «запам'ятовувати» своє первинне положення у бобіні і прагнути до його відновлення. Завдяки високому показнику пластичності і майже повній відсутності залишкової деформації, волосінь не плутається при використанні.
 3. Стійкість до механічних дій. Флюорокарбон не тріскається, не стирається і не січеться впродовж тривалого періоду часу. Це дозволяє використати флюорокарбоновую волосінь при найактивнішому виді лову і не боятися її розриву.
 4. Збереження еластичності при експлуатації в різних температурних режимах. Це дозволяє використати флюорокарбоновую волосінь не лише для літньої, але і зимової риболовлі. Завдяки її високій пластичності, клювання завжди чутливі і легко ощутимы.
 5. Можливість тривалого зберігання і стійкість до дії ультрафіолетових променів. Флюорокарбоновая ліска може довго знаходитися під прямими сонячними променями і не втрачати своїх якостей. До того ж, при тривалому зберіганні без використання вона не втратить своєї міцності і не пересохне.
 6. Влагозащищенность. Цей матеріал легко тоне і при цьому абсолютно не вбирає вологу, що значно подовжує термін використання волосіні без втрати якості.

Завдяки таким характеристикам флюорокарбон використовується практично в усіх видах лову.

Особливості використання флюорокарбона

Широке поширення цей вид снасті отримав серед наступних видів риболовлі :

 • фідер;
 • нахлыстовая;
 • донна;
 • спінінг;
 • поплавцева.

Флюорокарбоновую волосінь використовують для риболовлі у будь-якій воді (солоною і прісною) і навіть при мінусових температурах (на зимових вудках і жерлицах). При використанні снасті з цього матеріалу необхідно враховувати певні нюанси.

 1. Обережно слід використати тонкий флюорокарбон при воблерной лові на хижака, який може перекусити волосінь. В цьому випадку рекомендується вибирати шнури більшого діаметру.
 2. Із-за своєї непомітності у воді цю волосінь прийнятніше застосовувати для лову спінінга на обережну рибу, наприклад, в'язі або голавля, або ж в місцях скупчення косяків.
 3. Флюорокарбон не особливо готується по відношенню до навантажень на розрив, тому при лові таких великих хижаків, як щуки або судака, рекомендується збільшити довжину поводка. На якість клювання це не вплине.
 4. Для цього матеріалу звичайні вузли не підійдуть. Вузол має бути особливо міцним і перетинатися в петлях багато разів.

Окрім умінь і вправності рибалки, успіх риболовлі також залежатиме від правильного вибору такої снасті.

Критерії вибору волосіні з флюорокарбона

При виборі флюорокарбоновой волосіні, слід звернути увагу на декілька моментів.

 1. Напис «Fluorocarbon 100#$;raquo; означає, що перед вами волосінь з флюорокарбона. Якщо ж на упаковці написано: «Fluorocarbon coated», те це лише флюорокарбоновое покриття.
 2. Напис на етикетці «Sinking» гарантує, що волосінь добре тоне.
 3. Діаметр волосіні треба вибирати під вагу риби, яку ви плануєте ловити. Чим більше риби, тим більшим має бути діаметр снасті.

Також важливо звернути увагу на виробника. Найкращими в цьому випадку вважаються компанії з Японії, де і був винайдений цей матеріал. Окрім цього, якісні волосіні випускаються під брендами «Sunline», «Salmo», «Intech», «Azura» і інші.

Якісні флюорокарбоновые волосіні за доступною ціною

У нашому інтернет-магазині ви знайдете флюорокарбоновые волосіні будь-якого діаметру від самих кращих виробників. Оскільки наш магазин співпрацює тільки з перевіреними і надійними фірмами-виробниками флюорокарбона, ту якість товару ми гарантуємо. У нас ви точно знайдете відповідну вам модель. У разі потреби визначитися з вибором вам допоможуть наші досвідчені консультанти.

Вгору