Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Тримачі для вудок

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Утримувачі і підставки для вудок дозволяють зробити процес лову риби комфортнішим. Це спеціальні пристрої, за допомогою яких рибалка може звільнити руки, залишивши вудку в потрібному положенні.

Особливості конструкції утримувачів і підставок

В основному таке пристосування складається з голівки і ніжки. Голівка або верхня частина може бути:

 • закритою – є склянкою, трубкою або кільцем, в яке вставляється вудилище;
 • відкритою – є скобою, на яку спирається вудка.

Перевага верхньої частини закритого типу – це надійність кріплення (деякі моделі з такою голівкою можуть додатково оснащуватися фіксаторами), а відкритого – можливість швидко підхопити вудку.

Ніжка може бути простою палицею, яка з одного боку має роз'єм для з'єднання з голівкою, а з іншою – загострений кінець для всаджування в грунт. Також є моделі, у яких ніжка має складнішу конструкцію.

Підвищити ефективність риболовлі можна за допомогою електронних сигналізаторів і інших подібних пристосувань, які реагують на клювання. Вони можуть бути в комплекті з утримувачем або ж їх можна придбати окремо.

Види утримувачів і підставок

В основному виділяють наступні види утримувачів і підставок :

 • окремі стойки;
 • род-поды;
 • буз-бары;
 • бортові підставки;
 • упор-пояса.

Кожен з видів має свої особливості.

Окремі стойки

Утримувачі цього виду можуть бути розділені на наступні підвиди:

 • односкладні – мають фіксовану висоту, тому міняти кут нахилу вудки можна лише регулюючи глибину посадки утримувача в грунті;
 • двусоставные або телескопічні – такі утримувачі складаються з декількох частин, за допомогою яких і здійснюється регулювання висоти, а також нахилу вудилища.

Окремі стойки фіксують, встромляючи їх в грунт. Чим більше глибини посадки, тим надійніше опора. Тому утримувачі цього типу підходять тільки для використання на мулкому дні або м'яких грунтах. Щоб підвищити надійність фіксації вудилища, можна використати по 2 стойки на бланк. Одна з їх встановлюється в передній частині, а друга – у області ручки. Заганяти в землю або дно таку опору можна або рукою, якщо грунт податливий, або за допомогою гумової киянки.

Род-поды

Род-поды є верстатом з передньою і задньою опорами, сполученими подовжньою перемичкою. Головна перевага облаштування цього типу в порівнянні з попереднім полягає в можливості його установки на поверхню будь-якого типу. Завдяки наявності декількох опор, такий утримувач стійкіший. Залежно від кількості опор род-поды діляться на:

 • триопорні;
 • чотирьохопорні.

Вони дозволяють не лише встановлювати декілька вудилищ одночасно, але і окремо регулювати нахил кожного з них. Залежно від конструкції є моделі, що дозволяють змінювати як висоту кожної стойки, так і відстань між опорами.

Буз-бари

Буз-бар – це тип перекладини з різьбленням, до якого приєднується утримувач вудилища і сигналізатор. Вони можуть бути як складовою частиною род-пода, так і окремими пристроями. Їх установка здійснюється або на спеціальні стойки, або за допомогою опор, що всаджуються в грунт. Переваги утримувачів цього типу – порівняно невелика вага, легкість в установці і транспортуванні.

Бортові підставки

Бортові підставки – це пристрої, що дозволяють ловити рибу з човна. Утримувач кріпиться до борту або лавки. Такі опори можуть бути знімними або стаціонарними, які кріпляться за допомогою гвинтів або шурупів. У знімних підставок для кріплення до борту в нижній частині ніжки передбачена струбцина. Для гумових човнів випускаються окремі типи утримувачів з деталлю у відповідь або підошвою, що приклеюється до човна, до якого кріпиться опора.

Упор-пояса

Упор-пояс кріпиться на поясі рибалки. Таке пристосування складається з платформи фіксатора, регулятора кута нахилу і фіксувального механізму.

Для фіксації п'яти вудилища передбачена окрема платформа з пластика або скловолокна, яка рівномірно розподіляє навантаження. З тильного боку вона має м'яку підкладку. Кут нахилу вудилища регулюється зміною довжини спеціального ременя. Уся конструкція кріпиться за допомогою набору лямок, які в місцях найбільшого натягнення мають м'які вставки, щоб не створювати дискомфорт рибалці.

Кращі утримувачі і підставки для вашої вудки

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити якісні утримувачі і підставки від кращих виробників. У нас широкий вибір різноманітних моделей, доступні ціни і завжди ввічливі професійні консультанти, які не лише дадуть відповідь на усі ваші питання, але і допоможуть вибрати найбільш відповідній для вашої вудки утримувач, а також оформити замовлення.

Вгору