Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  вихідний

0
Мій кошик

Подвійні гачки для риболовлі

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Реалізувати продуктивний процес лову хижої риби просто, якщо використати таке риболовецьке спорядження, як гачки двійники. Такий варіант часто використовується як оснащення для воблеров і блешень. Окрім цього, цей вид гачків відмінно зарекомендував себе в процесі лову риби нахлыстом.

Особливість таких гачків полягає в тому, що вони мають одно загальну основу, по обидві сторони якої знаходяться два гачки. Вірогідність упіймати хижу рибу за рахунок наявності декількох жал зростає у декілька разів.

Які бувають різновиду гачків двійників?

При необхідності купити гачки двійники, варто звернути увагу на те, що вони можуть бути представлені в різних виконаннях :

  1. Спаяні – такі гачки використовуються як оснащення воблеров. Це конструкція, яка складається з двох гачків одинарного типу, які спаяні між собою у верхній частині. До волосіні вони приєднуються за допомогою кільця. Їх часто використовують для лову за допомогою твистеров, різноманітних приманок з поролону і віброхвостів. Крім того, спаяні моделі часто застосовують спільно з поплавцевими вудилищами. Для донного полювання можна використати найменші варіанти подвійних гачків;
  2. Неспаяні – робляться такі моделі з одного зволікання з металу. Для реалізації джиговой лову такий варіант є найбільш оптимальним. Також, досить часто можна помітити, що використовують такі варіанти для поролонових наживок. Завдяки особливій конструкції це оснащення дозволяє ловити рибу на муловому, кам'янистому, а також дні з густою рослинністю;
  3. Фінські подвійні гачки – найбільш відповідний варіант для лову великих трофеїв, а ще їх можна здійснювати лов хижаків на живець. Проковтнулася така модель досить просто і за рахунок цього вона швидко застряє в горлі у риби. А це, у свою чергу, призводить до того, що хижак дуже швидко помирає, і рибалці набагато простіше витягнути улов з води.

Варто відмітити, що останній варіант гачків використовується дуже рідко, оскільки такий метод лову вважається не занадто гуманним.

Особливості гачків двійників

Усі моделі гачків піддаються нумерації, згідно з розміром. Саме порядковий номер вказує на те, якою є відстань безпосередньо від самого жала аж до цівки. Виражається ця відстань в таких одиницях, як міліметри. Найбільш затребуваними і використовуваними є розміри від 6 до 8.

Не так часто використовуються моделі гачків двійників з розмірами 3-5. Для полювання на опариша і на мотиль такі варіанти вважаються найбільш відповідними. Іноді вони можуть використовуватися для насадок рослинного типу.

Серед інших особливостей гачків двійників варто виділити наступні:

  • При дії досить великих навантажень такі гачки не деформуються, оскільки мають максимально загострений кінець;
  • Особлива форма гачків дозволяє збільшити показники міцності зачепу, що украй важливо при полюванні на хижу і досить велику рибу;
  • Їх можна кріпити, як до волосіні, так і підв'язувати точно так, як і одинарні моделі;
  • Гачки двійники мають мінімальні показники зацепляемости за траву і грунт, які розташовані на дні;
  • Моделі мають підвищену стійкість до механічних ушкоджень, оскільки проходять в процесі виробництва особливу термічну обробку;
  • Часто гачки двійники використовуються як приманка для безлічі риб, а також можуть бути представлені в ролі окремого елементу для маскування.

Двійники виготовляються з вуглецевої і нержавіючої сталі, що позитивно позначається на їх міцності, а також довговічності. Завдяки цим матеріалам оснащення не піддаються корозії навіть під час тривалого перебування у воді і у контакті з іншими елементами спорядження.

Що ж до забарвлення гачків двійників, то вона може бути найрізноманітнішою, і вибір залежить тільки від майбутніх умов риболовлі.

У нашому інтернет-магазині ви зможете купити якісні гачки двійники абсолютно недорого. У каталозі представлений широкий асортимент моделей, для різних типів рибного лову, включаючи полювання на трофеї. Ми гарантуємо швидку доставку по всій країні, а також пропонуємо зручні способи оплати.

При цьому, в процесі вибору гачків варто пам'ятати про те, що за бажання здійснити лов трофейної риби використати гачки двійники не рекомендується. Це пов'язано з тим, що вони можуть досить серйозно травмувати представників водного світу.

Вгору