Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Зимові вудки

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Зимова риболовля – захоплююче зайняття, яке об'єднує навколо себе багато однодумців. Досить подивитися на найближчу замерзлу водойму, і побачити там чималу кількість рибалк. Із-за некомфортних погодних умов, цей спосіб лову вимагає певної підготовки. Для підлідної риболовлі існує спеціальна екіпіровка і спорядження. В першу чергу слід підібрати відповідне вудилище. Від нього залежатиме продуктивність лову. Вудки зимові – це окремий клас снастей, що відрізняються компактними габаритами, невеликою вагою і маневреністю.

Кращі моделі вудилищ для риболовлі взимку

Усі риболовецькі вудки для зимового лову розділяються на три основні категорії:

  • Вудка для лову на блешню. Цей варіант вудилища знаходиться постійно в руках рибалки. У більшості випадків використовується модель «балалайка». Така назва пов'язаної із зовнішньою схожістю вудки з цим музичним інструментом. Вудилище характеризується відсутністю вираженої ручки. На її місці розташований шпуль котушки, який виконує функцію рукояті. Конструкція цього вудилища може похвалитися вагомою гідністю – центр тяжіння зміщений ближче до основи. Завдяки цій особливості вдалося збільшити результативність риболовлі.
  • Вудка з поплавцем. Цей варіант вудилища обладнався спеціальними підставками. Щоб розуміти процес зимової риболовлі, необхідно спробувати усі види вудилищ. Однією з яких є поплавцева. Сам удильник досить легкий, але при цьому здатний витримувати значні навантаження.
  • Вудка для лову на блешню. Лов хижих видів риб – одно з найцікавішого зайняття. Головні особливості вудилища для блеснения: мінімально можлива вага, довжина від 50 до 120 см, збільшена жорсткість.

Особливості вудок

На сьогодні на ринку представлений широкий асортимент вудилищ для підлідної риболовлі. При першому ознайомленні, усі моделі вудок для зимової риболовлі можуть здаватися однаковими. При детальнішому зануренні в процес ставати зрозуміло, що насправді моделей вудилищ значно більше. Вудки зимові мають деякі відмінності:

  • Зменшена довжина. Оскільки лунка знаходиться у безпосередній близькості, немає потреби у використанні довгого вудилища.
  • Посилена жорсткість конструкції.
  • Волосінь невеликого діаметру.

Купити якісні вудки

Наш інтернет-магазин надає великий вибір вудок для зимової риболовлі. Якісні моделі за недорого дозволять задовольнити вимоги, і добитися бажаного результату на підлідній риболовлі.

Вгору