Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Набори

Підгодовувальні набори для риболовлі це підібрана приманка для залучення певної риби. Їх використання набагато спрощує процес риболовлі і збільшує улов.

Різновиди

Кожен прикорм для риби класифікується залежно від передбачуваної здобичі, умов риболовлі і сезону. Виділяють наступні різновиди:

 • Промислові підгодовувальні набори екологічно безпечні для довкілля і з часом повністю розчиняються у воді.
 • Ароматизатори. Дуже добре принаджують рибу. Їх треба підбирати залежно від сезону, але є універсальний варіант — це ароматизатор із смаком ванілі. Навесні і на початку літа підійде кориця і ананасна олія. Восени - фруктові варіанти. Окремо для карася добре підійде підгодівля із смаком часнику. Ароматизатори класифікуються залежно від консистенції:
 • Рідкі. Ароматизують приманку досить швидко. Стійкість добавки залежить від її складу: спиртові швидко розчиняються, завдяки чому можуть притягати рибу з далекої відстані, настоянки на етиловому спирті будуть ефективні в холодні сезони.
 • Сухі. Додають в готову приманку. Швидко принаджують рибу. Найпоширенішими є із запахом часнику і анісу.
 • Аерозолі. Використовують для надання аромату вже виготовленим кулькам приманки. Як правило, мають запах м'яса і риби, фруктів або спецій. Прекрасно підходять для лову хижої риби.
 • У вигляді пасти. Їм можна надати будь-якої форми і контролювати розпад.
 • Жива кормова основа. Один з найефективніших варіантів прикорму, в нього входить мотиль, опариші, черв'яки і подрібнені молюски. Ці види підгодівлі дуже добре принаджують лящів, карасів і плітку.
 • Пеллетс. Це гранульована добавка для прикорму риби. Класифікується залежно від часу розчинення у воді:
 1. Швидкорозчинний. Це подрібнені зерна пшениці, кукурудзи і вівса. Такі добавки швидко розчиняються і притягають рибу своїм ароматом. Основне завдання принадити якомога більше риби. Розчиняється від 30 до 60 хвилин.
 2. Стійкий до розпаду. Головним компонентом є рибне борошно. У такого різновиду спеціальний єднальний склад, що дозволяє довго не розпадатися, вистачає такої добавки на декілька годин.
 • Бойлы. Невеликі кульки різних кольорів і розмірів. Застосовні для лову великої риби. Бойлы класифікуються на наступні різновиди:
 1. Спливаючі. Підходять для мулкого дна
 2. Що тонуть. Для лову риби на глибині.
 3. Нейтральні.

Добавки до основної підгодівлі

Добавки допомагають посилити смак підгодівлі, притягнути до неї більше уваги або сприяють швидшому травленню риби. Існують наступні добавки:

 • Рослинні. Можна використати як основний вид підгодівлі, так і в якості смакової добавки. Виділяють наступні різновиди
 1. Меляса. Тягуча і темна рідина (бурякова патока).
 2. Кукурудзяний лікер. Поєднують з бойлами і пеллетсом. Можна змочувати зернову приманку, наприклад кукурудзу.
 3. Патока. Має хороші склеювальні властивості.
 • Барвники. Є абсолютно безпечними для довкілля, розчиняються з часом у воді. Окрім використання як добавки, барвники застосовуються, щоб змінити колір підгодівлі для залучення риби. Також можна надати приманці забарвлення максимально наближену до кольору водойми. Розрізняють наступні барвники:
 1. Сухі. Швидко забарвлюють підгодівлю в потрібний колір. Додаються перед замісом підгодівлі.
 2. Рідкі. Ними забарвлюють насадки. Швидко міняють забарвлення наживки.
 • Активатори клювання застосовують, щоб посилити смак і підвищити апетит риби. Підійде до будь-якого набору підгодівлі. Існують наступні види:
 1. Порошкові. Особливістю цього активатора є застосування натуральних компонентів.
 2. Пігулки. Діє при зіткненні з водою.
 3. Спрей. Не містять синтетичних елементів.
 • Бустери. Мають зволожуючі властивості, до їх складу входять компоненти, що підтримують апетит, вітаміни і набір незамінних амінокислот. Така добавка підходить для лову риби на досить великих глибинах.
 • Спреи потрібні для розділення насадки від підгодівлі. З часом смаки риби можуть сильно мінятися, тому коштує купити декілька видів спреев, наприклад:
 1. Із запахом спецій.
 2. Фруктові.
 3. М'ясні.
 4. Карамелеві.
 5. З ароматом риби.

Придбати якісні набори для підгодівлі

У нашому інтернет-магазині ви можете купити набори для підгодівлі з великою різноманітністю смаків! Ви зможете підібрати необхідний атрибут для своєї риболовлі, до того ж недорого! Ми гарантуємо якісні набори від кращих виробників і забезпечуємо своєчасну відправку. Наші консультанти з радістю допоможуть вам в оформленні замовлення.

Немає товарів

Вгору