Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Вертлюги із застібкою

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Ефективність риболовлі безпосередньо залежить від правильно підібраного спорядження. Вертлюги із застібкою є незамінною ланкою у багатьох риболовецьких оснащеннях. Ця, на перший погляд «мелочевка» відіграє важливу роль в процесі лову. Вертлюжки використовуються для відвертання обривів і заплутування волосіні. Крім того, цей виріб дозволяє швидко міняти різні оснащення і наживки.

Різновиди вертлюг для риболовецького оснащення

Кожен рибалка знає, що вибір цього кріпильного елементу залежить від параметрів лову. Правильно підібраний вертлюжок повинен безперешкодно обертатися в різні боки, запобігаючи тим самим заплутування окремих частин волосіні. Варто враховувати, що усі вертлюги розраховані на певне навантаження. На ринку представлений великий вибір вертлюг під різні завдання. Основні види вертлюжков за формою:

 • Дротяні. Класичний варіант кріплення, виготовленого з дроту.
 • Циліндричні. Виконані у формі барильця, застосовуються в різних видах рибного лову.
 • Рамкові. Найбільш затребувані моделі вертлюг, конструкція яких складається з двох кілець, що обертаються.
 • Підшипникові. Використовуються переважно для морських видів лову.

На даний момент можна зустріти різні варіації риболовецьких вертлюжков :

 • Подвійні – використовуються в різних конфігураціях для риболовлі спінінга і поплавцевої. Основна перевага подвійних вертлюжков в тому, що вони запобігають перекрученню волосіні. Особливо це важливо при роботі з тонкою волосінню. Такі вертлюги встановлюють на відвідний поводок, або на морські оснащення з легкою приманкою.
 • Потрійні – широко застосовуються в різних повідкових оснащеннях. Їх використання доречне у тому випадку, коли необхідно зробити бічне відведення, і зменшити тим самим вірогідність перекручення волосіні. Ці моделі також підходять для усіх типів оснащення, де є виражене обертання приманок і насадок.

Особливості експлуатації оснащення

Вертлюжки значно спрощують процес рибного лову. Більшість досвідчених рибалк використовують цей тип з'єднання у своїх оснащеннях на постійній основі. Адже риболовля складається не лише з виведення великих екземплярів риб. Для того, щоб снасті витримували навантаження при активному лові хижака, необхідно правильно розрахувати запас міцності, а вертлюжки дозволяють зберегти цілісність оснащення при дії максимальних навантажень.

На сьогодні, цей кріпильний елемент використовується практично в усіх видах лову :

 1. Поплавцева. У такому варіанті вертлюжок кріпиться на кінці волосіні. Із зворотного боку від нього виходить безпосередньо сам поводок.
 2. Спінінг. У таких залишках вертлюги закріплюються або перед самою приманкою, або перед відвідним поводком.
 3. Фідер. Для цього способу лову існує декілька моделей вертлюжков. Тому схема кріплення залежатиме від конкретної конфігурації.
 4. Донне оснащення. Вертлюжок, як правило, закріплюється безпосередньо перед поводком.

Критерії вибору

Якість будь-якого вертлюга оцінюється по легкості обертання його окремих частин. Саме ця особливість дозволяє зберігати правильне положення волосіні при швидкій течії, а також виведенні великої риби. Вертлюжок є важливою складовою риболовецьких снастей, тому для того, щоб зробити правильний вибір необхідно враховувати ряд параметрів :

 • Розмірний ряд;
 • Нумерація;
 • Певна конфігурація;
 • Колірна гамма.

Варто відмітити, що якісні вертлюги із застібкою робляться з різних матеріалів. Найпоширенішими є моделі із сталі, латуні і нікелю. Також досить часто можна зустріти варіанти кріпильних елементів, зроблених з інших сплавів.

Купівля вертлюги із застібкою

У більшості випадків, без використання вертлюга рибний лов не приносить бажаного результату. Постійні обриви і закручування волосіні віднімають значну кількість часу і нервів. Наш інтернет-магазин потурбувався від том, щоб кожна риболовля приносила тільки задоволення і хороший улов. Широкий асортимент риболовецького спорядження для любителів і професіоналів допоможе вам в цьому. Представлені вертлюги із застібкою виготовлені з якісних матеріалів, і здатні витримувати будь-які умови лову. А зручний каталог дозволить швидко вибрати і недорого купити усі необхідні аксесуари для комфортної і продуктивної риболовлі. Ціна на вертлюги залежить від використаних матеріалів, конфігурації і виробника.

Вгору