Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Підгодівля

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Підгодівля – суміш, що складається з різних компонентів і часток з характерним запахом. Консистенція може бути різною і залежить від смакових переваг окремих видів риб. За допомогою підгодівлі ви можете принадити і затримати рибу на місці лову.

Наш інтернет–магазин піклується про живу природу і думає про Вас. Тому наша підгодівля будить апетит, активізує клювання, але не виділяє шкідливі речовини, а також не відбивається на складі води і не шкодить рибі.

Підгодівля класифікується за багатьма ознаками залежно від передбачуваного улову, умов риболовлі і сезонності.

Помел підгодівлі

Залучення улову багато в чому залежить від помелу прикорму. Щоб вибрати розмір підгодівлі, орієнтуйтеся на вигляд риби. Не залишайте без уваги і тип водойми.

 • Дрібна фракція. Відмінно розпилюється і найголовніше не вгамовує голод риб.
 • Середня фракція – значна доля крупинок тримається на дні, можливо, деякі фракції плавають на поверхні води. Відрізняється малою поживністю, щоб притримати рибу.
 • Велика фракція – великі частки особливо калорійні, утримують рибу в точці лову. Такий вид орієнтований на велику і середню рибу.

При теплій воді, така риба, як лящ, карась і короп багато їдять. Тому в підгодівлю доповнюють великі частки. Підгодівля великої фракції притягає велику рибу і утримує її в одному місці.

А також при купівлі підгодівлі орієнтуйтеся на тип водойми, де рибалитимете:

 • Середній шар води. Прекрасно підійде підгодівля середнього помелу. Великі частки можуть відлякати рибу.
 • Стоячі водойми. Дрібна фракція підгодівлі не викличе шуму і бризок і не відлякає улов.
 • Водойми зі швидким потоком води. Добре використати твердий і важкий фідер, оскільки він миттєво йде на дно і залишається там.

Клейкість підгодівлі

При виборі підгодівлі для риболовлі необхідно враховувати безліч чинників, і один з них клейкість підгодівлі.

 • Липка і в'язка суміш міцно тримається і не вислизає з годівниці. А рибка досягає і затягує фідер разом з гачком. Такий варіант особливо актуальний при сильній течії.
 • Рихла підгодівля нестримно розпилюється і повністю вивільняється з годівниці. Завданням рихлої підгодівлі є утворення суцільної кормової хмари в місці лову риби.

Забарвлення

Колір підгодівлі дуже важливий і грає не останню роль у вдалій риболовлі. При виборі кольору варто врахувати водойму і передбачуваний улов.

 1. Світлий відтінок - чудово підходить для дорослих, великих риб, які не бояться хижаків. З таким кольором добавки ви уникнете зграйок дрібних риб, які відволікатимуть вас від наміченого великого улову.
 2. Темний відтінок. Карась дуже обережна риба, тому ні за що не підпливе до світлої кормової хмари. Оскільки знає, що на темному дні водойми буде відмінно видний хижим і великим рибам. Ось чому невелика риба: плітка, судак, окунь і інші остерігаються контрастів у воді. Для лову невеликих риб слідує купити підгодівлю темних відтінків з урахуванням кольору дна водойми.

Слід звернути увагу, що колір дна буває різним:

 • Для рибного лову на піщаній водоймі буде оптимальна підгодівля жовтого кольору.
 • На глинистому дні слід віддати перевагу червоним відтінкам.
 • Іл – підійде темно-зелений колір.
 • Черепашки – буде оптимальним коричневий колір прикорму.

Далекоглядному рибалці необхідно мати в запасі підгодівлю і світлого, і темного кольору : обидва варіанти можуть знадобиться, залежно від забарвлення дна водойми і при лові різної риби.

Смак і запах

Ароматичні і смакові добавки одна з найважливіших частин успіху в підгодівлі. Заманюючі аромати, як магніт ваблять рибу з найдальшої відстані, а течія тільки сприяє.

 • Запах. Сучасний фідер складається з ароматичних сумішей, завдяки ним ви можете отримати потрібний запаху суміші, який принадить рибу до місця лову швидше. Для кожного виду риб існує свій запах: ляща більше цікавить карамелево-солодкий смак, а плітку притягає ваніль.
 • Смак. Підгодівля має бути ласою і розохочувати апетит, але не насичувати рибу. І найголовніше виводитися якнайшвидше. Тут відразу зрозуміло, що саморобна каша з таким завданням не впорається.

Щільність підгодівлі

Ущільненість підгодівлі слід підібрати виходячи з водойми. Якщо є течія, то кулі слід робити більшій щільності, оскільки це дає їм можливість досягти дна і розчинитися.

 • Підгодівля низької щільності швидко розпадається і активно піднімається на поверхню води, може спливати на далеку відстань.
 • Важка підгодівля – пасивна, її частини не спливають і більше часу проводять на дні, не так сильно розносяться течією. Така підгодівля створює щільну кормову пляму дуже швидко. Чудово підходить для того, щоб риба залишалася в місці лову на течії. Застосовна для лову великої риби, відсікаючи дрібних рибок.

Компанії по виготовленню підгодівлі враховують усі нюанси, заряджаючи натуральними і хімічними компонентами добавки, що мають надзвичайний смак і поживність для риб. Те, що неможливо зробити самим і добитися такого ж ефекту. Гідність підгодівлі можливість упіймати певний різновид риби і навіть саму недовірливу.

Купити підгодівлю для рибного лову

У нашому інтернет-магазині ви можете купити якісну підгодівлю від кращих виробників по доступній ціні складену з урахуванням особливостей водойми, глибини і виду риб. Великий асортимент дозволить підібрати необхідний атрибут для риболовлі, до того ж недорого! Ми забезпечуємо своєчасну відправку. Наші консультанти з радістю допоможуть вам в оформленні замовлення.

Нехай підгодівля заощадить час на підготовку до лову риби. А ви займетеся важливішими справами: привабливою риболовлею, яка пахне свободою, свіжим повітрям, запахом вогнища і наваристою гарячою юшкою.

Вгору