Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Тубуси для спінінга та кофри

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Якщо вчасно не потурбуватися про захист риболовецького інвентаря, то можна не лише зіпсувати риболовлю, але і втратити дорогих пристосувань. Тубуси і кофри – спеціальні пристосування, призначені для захисту вудилища від ушкоджень і вологи при транспортуванні і зберіганні. Крім того, мають додаткові відсіки для перенесення снастей і інших предметів, необхідних рибалці.

Різновиди тубусів і кофр

Рибальські чохли класифікуються залежно від щільності, кількості відділень і матеріалів виготовлення. Розрізняють три види риболовецьких чохлів :

 1. М'які. Самі місткі і недорогі моделі. Їх виготовляють з міцного матеріалу – поліестеру. Оснащені ручками, лямками або ременями для перенесення, мають декілька відділень. Добре захищають вудилище від попадання води і сміття. Через відсутність каркаса м'які чохли є самими місткими. У них можна переносити не лише вудки, але і парасольку, стільчик, інші необхідні речі.
 2. Напівжорсткі. Окрім поліестеру в їх виготовленні використовують гуму або шкіряний матеріал, такі чохли є надійнішими, ніж м'які. Вони також розділені на відділення. Мають плечові ремені, ручки, декілька зовнішніх кишень. Вудилища можна закріплювати спеціальними липучками. Крім того, в напівжорстких моделях є поглиблення для котушки, що дуже зручно і дозволяє транспортувати спінінги в зібраному виді.
 3. Жорсткі. Це чохли на основі пластикового каркаса, обтягнуті вологостійкою міцною тканиною. Мають найвищу міру захисту. Пошкодити вудку в жорсткому чохлі практично неможливо. Такі моделі мають міцні ручки і заплічні ремені для перенесення. Зовнішні кишені, як правило, відсутні. Зазвичай жорсткі чохли мають одну секцію, вудилища поміщаються всередину через торець. Такі моделі є незамінними при тривалому транспортуванні.

Особливості кофр і тубусів

Для правильного вибору захисного чохла необхідно брати до уваги умови транспортування і снасті, які вам необхідно буде в нім зберігати. Рибальські чохли відрізняються наступними характеристиками:

 • Розмір. Залежно від жорсткості, чохли мають наступні розміри:
 1. М'які – 80-180 сантиметрів;
 2. Напівжорсткі – 100-150 сантиметрів;
 3. Жорсткі – 130-200 сантиметрів.

При виборі розміру треба брати до уваги, що чохол має бути на 5-10 сантиметрів довше за вудилище, яке планується в нім переносити.

 • Кількість відсіків. Вибір чохла залежить від кількості вудок і інших аксесуарів, для яких отримується виріб. Розрізняють такі види:
 1. З одним відсіком;
 2. З двома відсіками;
 3. З трьома відсіками і більше.
 • Матеріал. Зазвичай чохли виготовляються з поліестеру, пластика або шкірзамінника. Усі ці матеріали є зносостійкими і прекрасно захищають снасті від корозії або забруднень. Усередині знаходиться м'яка підкладка з пеноматериала і кріплення для фіксації снастей.
 • Ергономіка. Перед вибором чохла треба визначитися, як найзручніше вам його носитиме: за ручки, на плечі або за спиною. Від цього залежатиме, які пристосування для перенесення повинно мати виріб, що придбавався.

Де придбати чохли і кофри

Щоб отримати максимальне задоволення від риболовлі, необхідно бути упевненим у безпеці свого інвентаря. Наш інтернет-магазин пропонує купити тубуси і кофри різних розмірів, кольорів і конфігурацій. У нас можна придбати якісні чохли для будь-якого виду вудилищ по вигідній ціні.

Вгору