Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Палатки для рибалки

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

На сьогодні риболовля як і раніше є популярним видом активного відпочинку. Хороший намет можна використати при різних сезонах: при зимовій риболовлі намет захистить від холоду і поганої погоди, при літній – забезпечить особистий простір і захистить від прямих сонячних променів. Для цього важливо правильно вибрати намет.

Різновиди наметів для риболовлі

По особливостях конструкції намети діляться на наступні види:

  • Намети-автомати. Вони мобільні, легкі для складання і розбирання. Підійдуть для рибалк, що постійно пересуваються, ловлять блешнею або балансиром. Такі намети бувають як легенями літніми, так і утепленими, для риболовлі взимку.
  • Каркасні. Великі, місткі, стійкі, але відповідно і встановлюються довше. Підійдуть рибалкам, що довго зупиняються на одному місці.
  • Парасольки-намети. Ідеально балансують між легкістю, мобільністю і місткістю, опірністю вітру. Збираються і встановлюються так само легко, без особливих зусиль. Є можливість регулювання вентиляції за допомогою клапанів, що знаходяться у верхній частині конструкції, що буде плюсом на літній риболовлі. Робляться різних видів: невеликі, зручні для постійного пересування і місткі, дозволяючі залишатися в них цілий день.
  • Намети-куби. Напівавтоматичні утеплені намети, призначені для зимової риболовлі. Вони легко встановлюються завдяки прикріпленим до тенту дугам, які швидко і просто випрямляються. Це намети з підвищеним комфортом і збільшеною корисною площею.

Особливості наметів для рибалк

При виборі намети варто спиратися на наступні критерії:

  • Вес. Якщо ви постійно ходите на великі відстані на риболовлі, необхідно враховувати цей критерій.
  • Матеріал. Оптимальний варіант – брезент: це хороший «дихаючий» матеріал, часто можна знайти намети, виготовлені з брезенту і синтетичних тканин;
  • Каркас. Він задає міцність усього намету, впливає на її опірність вітру. Також матеріал, з якого виготовлений каркас, повинен мати стійкість до корозії, щоб не іржавіти при довгому використанні.

Кращими матеріалами будуть алюміній, углепластик і дюраль.

Де купити якісний намет?

Наш інтернет-магазин пропонує купити безліч наметів від різних виробників по доступних цінам. У нас ви знайдете якісні оригінальні намети з усіма гарантіями, з можливістю оплати будь-яким способом і доставки по всій країні.

Замовити у нас намети для риболовлі можна недорого і насолоджуватися активним відпочинком на природі.

Вгору