Графік роботи:

Будні: 09:00 - 19:00

Субота: 10:00 - 19:00

Неділя:  10:00 - 17:00

0
Мій кошик

Фідерна годівниця

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Щоб риболовля фідера була ефективною треба притягнути рибу до місця лову. Для цього рибалки використовують різні приманки і спеціальні годівниці для фідера. Їх завдання доставляти підгодівлю в потрібне місце віддаючи її при вимотуванні снастей. Кормовий пристрій може бути різної конфігурації.

Якісна годівниця фідера допомагає вдало закинути принаджуючий корм в призначену точку. Але щоб процес був захоплюючий і результативний, важливо мати набір пристосувань для різних умов лову.

Унікальний характеристики кормових пристроїв

Годівниці можуть бути пластикові і металеві, а також закритого або відкритого типу. Для риболовлі на глибоких водах більше підходять моделі з металу, а пластикові для мілководдя. Кормаки з пластика дешевше, а також у них висока швидкість зворотного підмотування і спливання. Вантажило найчастіше пластина з важкого сплаву або свинцю.

Кормові пристрої також розрізняються за формою, вазі, типу відвантаження і місткості. Вага відіграє важливу роль в певних умовах лову. Годівниці можуть мати зміщений центр тяжіння або рівномірний, а також крила і грунтозацепи. Останні дозволяють зафіксувати кормовий пристрій на дні. Форма у таких пристосувань буває:

  1. Квадратною;
  2. Трикутною;
  3. Круглою;
  4. Напівкруглою;
  5. Пружина;
  6. Крапля.

Також вони розрізняються за призначенням, залежно від якого, пристрої можуть використовуватися для лову на течії, мулкому дні або спокійній воді. У них можна поміщати стартову, в'язку підгодівлю або живі компоненти.

Різновиди фідерів кормаков

Враховуючи природні особливості, в кожному місці лову використовується певний вид годівниці фідера. Кожен з них дозволяють закинути корм на різну глибину і відстань :

  1. Класична модель годівниці сітчаста (клітина). Вона може бути циліндричної, прямокутної, напівкруглої або квадратної форми, відкритого і напівзакритого типу (форма вибирається залежно від течії). Наприклад, квадратні і прямокутні кормаки, підійдуть при лові на сильній течії. У ній елемент відвантаження у вигляді пластини зі свинцю кріпиться до однієї із сторін. На цьому обважнювачі виробник вказує, скільки важить порожній виріб.
  2. Годівниці у вигляді спіралі називаються такими, що ковзають. Вони мають форму пружини циліндричної форми. На передньому краю прикріпляється свинцевий вантаж. Центральна вісь оснащена металевою або пластиковою трубкою, зафіксована по краях карабіном. Таке пристосування популярне у рибалк, тому що його легко модернізувати і у нього відмінна аеродинаміка.
  3. Поліпшена модель спіралі – каркасні або рамкові пристосування. У них дротяні витки замінені на пластикові подовжньо розміщені пластини. За допомогою цього поширеного виду оснащення можна закидати в'язку підгодівлю.
  4. Годівниці «кулі». Застосовуються для далекого темпового лову, оскільки вони досить міцні. У вітряну або дощовиту погоду – це відмінне рішення. У них грузило зміщене на ніс конструкції, розташовується на осі і може мати різну форму. Така конфігурація дозволяє пробивати зустрічний вітер, доставляючи корм за місцем призначення. Вони добре летять і тихіше падають при падінні. Виробники постійно удосконалять такий варіант, покращуючи аеродинаміку і балансування.
  5. Найбільш універсальні і поширені відкриті годівниці. Це сітчаста труба циліндричної форми. З неї легко випадає підгодівля і розмивається течією. Маса у таких виробів від 150 до 350 грам, що дозволяє експлуатувати їх на спокійній воді.
  6. Для живої підгодівлі використовується закриті види годівниць. Це закрита ємність із спеціальною заглушкою і отворами. Через них повільно виходить живий корм і осідає на дні. Також їх можна зарядити звичайними підгодовувальними сумішами. Корм не розкидатися в товщі води, тому не притягає маленьку рибу. Після витягання торцевих кришок конструкція може використовуватися як відкрита годівниця. Виробники також пропонують моделі, в яких можна регулювати швидкість вимивання підгодівлі.
  7. Якщо лов планується в стоячій воді, застосовуються плаваючі моделі, що виконують роль поплавця. Вони плавають згори і віддають корм, який створює каламутну пляму для залучення риби.
  8. Закормочная годівниця має переконливі габарити. З її допомогою можна створити на дні водойми велику кормову пляму, яка притягне риб навіть з великої відстані.
  9. Моделі з пластиковою сіткою робляться найчастіше круглої форми. Для прискорення спливання можуть бути передбачені крила. Також вони не дають кормаку сильно застрягти на дні з мулом. Дальність польоту у них трохи менше чим в металевих.

Недорого купити якісні годівниці фідерів можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо великий асортимент моделей різних модифікацій з продуманими до дрібниць деталями, завдяки чому кожен рибалка зможе підібрати для себе комплект кормаков, які можна використати на течії і спокійній воді. Ціна на моделі варіюється, і залежить від типу клітини, наявності додаткових елементів і використаних матеріалів.

Чому кормаки незамінні?

Годівниця фідера має бути у кожного рибалки тому, що вона має наступні переваги:

  • Це ідеальний спосіб прикорму на сильній течії і великій глибині;
  • Дозволяють підгодовувати рибу з будь-якого берега;
  • Здатні пролітати великі відстані без особливих зусиль з боку користувача;
  • Прості в експлуатації і обслуговуванні;
  • Надійно фіксуються на дні;
  • Принаджують велику рибу.

Точне подання приманки є запорукою успішної риболовлі фідера, а грамотно підібраний якісний кормак допоможе мати прекрасний улов за будь-яких погодних умов.

Вгору